Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 22:08, LUMAR napisał:

Siemka chlopaki mam klopot gram w tytana od wczoraj chociaz mam go juz ponad rok ale
teraz postanowilem go rozpracowac i spotkal mnie nie lada klopot niewiem czy trzeba cos
z robic czy to blad w grze jestem juz poza atenami i musze dojsc do portu rozmawiam.....a
tak dokladnie sa to doki w atenach rozmawiam tam ze szpiegiem i .........wlasnie koncze
rozmowe i potem nic sie nie dzieje tylko wkolko powtarza ze jak bede gotow mozemy wyplynac
na krete wiec gdzie jest haczyk???????pomocy plizzzzz bo zwarjuje:P


Nie ma żadnego haczyka ,jak klikniesz na kotwicę wyżej to możesz płynąć.Masz titana od roku,a nie wiesz jak wypłynąć z Aten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe dzieki stary juz opadlem z sil i zaczelem lupac w world in conflict ale powracam do titana jak wspomnialem wyzej wczoraj go dopiero odwoliowalem bo kupilem i nie gralem a czekajc na diablo 3 mowie poczwiczyc czas heheheh dzieki serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:17, Maxtreme napisał:

> Siemka chlopaki mam klopot gram w tytana od wczoraj chociaz mam go juz ponad rok
ale
> teraz postanowilem go rozpracowac i spotkal mnie nie lada klopot niewiem czy trzeba
cos
> z robic czy to blad w grze jestem juz poza atenami i musze dojsc do portu rozmawiam.....a

> tak dokladnie sa to doki w atenach rozmawiam tam ze szpiegiem i .........wlasnie
koncze
> rozmowe i potem nic sie nie dzieje tylko wkolko powtarza ze jak bede gotow mozemy
wyplynac
> na krete wiec gdzie jest haczyk???????pomocy plizzzzz bo zwarjuje:P

Nie ma żadnego haczyka ,jak klikniesz na kotwicę wyżej to możesz płynąć.Masz titana od
roku,a nie wiesz jak wypłynąć z Aten?



A powiez mi dokladnie gdzie musze stanac by pojawila sie ta kotwica bo szukam i nic niema?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 18:40, shirikendahs napisał:

> o co ci chodzi masz jakis problem osobowosciowy czy cos

Szczerze to wyp***dalaj ok3j?



TO było mocne ,naprawde

LUMAR masz prawdopodobnie problem z gra sciagnij sobie patche i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 09:31, zerohunter napisał:

Chce za aktualizować grę:/


Zaktualizować :).
Musisz mieć około 2GB wolnego miejsca na dysku C,Titan Quest musi znajdować się w całkiem oddzielnym folderze.Patche ściągaj wszystkie jakie są możliwe i z różnych źródeł,mi się udało w ten sposób to naprawić manualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 09:48, Maxtreme napisał:

Zaktualizować :).
Musisz mieć około 2GB wolnego miejsca na dysku C,Titan Quest musi znajdować się w całkiem
oddzielnym folderze.Patche ściągaj wszystkie jakie są możliwe i z różnych źródeł,mi się
udało w ten sposób to naprawić manualnie.


Ahh to w tym był problem ;] Nie wiedziałem. Mi sie zaktualizowało po formacie dysku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:02, zerohunter napisał:

O mój boże, nie ma innego sposobu?Mam tylko na C 10 gb całej partycji, wolne mam 109
mb, nie ma innej metody?

Możesz przeinstalować na większą partycję, a przede wszystkim zrezygnuj z autopatchowania (jeżeli go używałeś), i ściągnij http://mtgfaster.com/ITFixv1.15RC.zip . Chyba, że masz jedynie podstawkę, wtedy nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 11:49, DragonLord napisał:

Możesz przeinstalować na większą partycję.


Nie,nie może.Niezależnie od tego na którym dysku jest zainstalowana gra,patch zawsze wymaga około 1.5-2GB wolnego miejsca na dysku C inaczej '''''' patchowanie'''' się nie powiedzie.Po ''''upatchowaniu'''' będzie mieć dalej około 1.5GB wolnego (jeżeli nie więcej) na tymże dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:47, zerohunter napisał:

Grę na mam na dysku o wiele większym:/A na c nie mam jak zwolnić miejsca, czyli wałek
z grania:/


Zawsze coś da się wyrzucić,albo przynajmniej przerzucić tymczasowo na inny dysk.Ja na starym Pc miałem 6 Gb dysku C i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 22:38, LUMAR napisał:

A powiez mi dokladnie gdzie musze stanac by pojawila sie ta kotwica bo szukam i nic niema?????


wiem ze ten problem pojawil sie kilku osobom i rozwiazaly ten problem w trybie multi p.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można pokonać tego potwora pożeracza dusz? Dziś się mecyłem z 10minut i zuużyłem ponad 30 mixów bo chciałem go dednąć a on się ciągle regenerował.... A i może mi ktoś powiedzieć co mogę znaleźć w jaskini parnasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:24, arti95 napisał:

Czy można pokonać tego potwora pożeracza dusz? Dziś się mecyłem z 10minut i zuużyłem
ponad 30 mixów bo chciałem go dednąć a on się ciągle regenerował.... A i może mi ktoś
powiedzieć co mogę znaleźć w jaskini parnasów?

nie ma potworow ktorych nie daloby sie pokonac. jak dla mnie jakakolwiek trudnosc moga sprawic Toxeusz Tyfon i Hades. Reszta to banaly ewentualnie srednio trudne. jednak by kosic poty w duzy ilosciach to ja taka sytuacje mialem dopiero na legendarze. wczesniej potionow malo uzywalem.
teraz akurat zaczalem testowac nowy build:) zobacze jak sie sprawdza sen+duch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami powrócił! Wybaczcie za spam, nie mogłem sie opanować :)

Dobra ale żeby nie robić totalnej kaszany z tego posta, to kto z doświadczonych graczy da mi build dla burzy + duch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:04, burczynski napisał:

Sami powrócił! Wybaczcie za spam, nie mogłem sie opanować :)

Dobra ale żeby nie robić totalnej kaszany z tego posta, to kto z doświadczonych graczy
da mi build dla burzy + duch. :)


http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Oracle&master1=2&master2=8&sa=20& m1=32-6-0-11-8-0-8-0-6-0-6-6-8-0-0-8-0-0-8-0-0-0&m2=32-0-1-0-12-8-0-0-12-0-12-8-6-12 -12-0-0-0-12-0-8-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:23, Samildanach napisał:

> Czy można pokonać tego potwora pożeracza dusz? Dziś się mecyłem z 10minut i zuużyłem

> ponad 30 mixów bo chciałem go dednąć a on się ciągle regenerował.... A i może mi
ktoś
> powiedzieć co mogę znaleźć w jaskini parnasów?
nie ma potworow ktorych nie daloby sie pokonac. jak dla mnie jakakolwiek trudnosc moga
sprawic Toxeusz Tyfon i Hades. Reszta to banaly ewentualnie srednio trudne. jednak by
kosic poty w duzy ilosciach to ja taka sytuacje mialem dopiero na legendarze. wczesniej
potionow malo uzywalem.
teraz akurat zaczalem testowac nowy build:) zobacze jak sie sprawdza sen+duch:)



A za czym mam się rozglądać w jaskini parnasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:47, m-kirpluk napisał:

Może to zabrzmi trochę chamsko ale od czego są npc-e?

Hmmm... Nie za bardzo wiem jak traktować Twój post :)
NPC zlecają Ci zadania, gadają, opowiadają historyjki, handlują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować