Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 17:58, Turner Wlliam napisał:

shirikendahs Większość osób gra jako mag, a ja zrobiłbym z niego wojownika :P
Duch skutecznie osłabia + Licz a sen to sen.


hmmm mozna by sprobowac

mogło by byc ciekawe

alc.com/Tit http://www.titancanCalc.asp?mastery=Diviner&master1=2&master2= 9&sa=21&m1=32-6-0-0-8-0-0-0-0-16-0-0-8-0-12-0-12-0-8-0-16-0&m2=32-0-12-0-0-8-12-6-0- 8-8-0-0-0-0-12-6-0-12-0-12-0


taki build byłby chyba najodpowiedniejszy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:19, m-kirpluk napisał:

> Opłaca się pakować w drugą profesje?
> Jeżeli tak jaka polecacie dla wojownika?

Za to jak weźmiesz obronę to nie ma sensu używać dwóch broni.

No tak właśnie myślałem. Być może przedmówca nie widział moich poprzednich postów i nie wie że dwoma broniami walczę.
No więc wezmę naturę coby się leczyć :]

Czuwajcie bo to zapewne nie moje ostatnie pytanie :PP ;)


Turner Wlliam

Dnia 30.09.2008 o 15:19, m-kirpluk napisał:

Jeśli mają być 2 bronie to duch.


dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deejay: inwestowanie w leczenie z natury jest bezcelowe a umiejętność zupełnie nieprzydatna. Dlaczego niszczyciel, według mnie najlepsza postać na 2 bronie, mam taką i jestem zadowolony bardziej niż ze zwiastuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:57, Turner Wlliam napisał:

Deejay: inwestowanie w leczenie z natury jest bezcelowe a umiejętność zupełnie
nieprzydatna. Dlaczego niszczyciel, według mnie najlepsza postać na 2 bronie, mam taką
i jestem zadowolony bardziej niż ze zwiastuna.


"nieprzydatna"? - dzieki odnowie zaoszczedzilem duzo kasy na miksturach, ale i uratowala mnie gdy takowych nie bylo. umiejetnosc jest bardzo przydatna, moim zdaniem. Oczywiscie moze nie dla postaci majacej dwie bronie, gdyz warto dla niej wybrac inne mistrzostwo, ale gdy juz mamy nature, odnowa powinna byc naszymk podstawowym skillem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wlanie. moze dla 10 lvl wojownika, kilkupoziomowa odnowa slabo sie przydaje. ale jesli zaczniemy natura a potem dodajemy wijne jest zupelnie inaczej.

20081001060632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RA213L już za długo gram w TQ, aby dodać choć 1 punkt w odnowę nie dość że daje tylko 2k zdrowia to jej używanie jest niepraktyczne, chyba że swoją postacią uciekasz od wrogów... gdy już mamy naturę to naszym podstawowym skillem powinna być plaga + serce dębu dla wojownika, dla łucznika serce + siła watahy.
I nie zamieszczaj obrazków nie związanych z tematem.

shirikendahs http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Spellbreaker&master1=2&master2=3&sa=2 1&m1=32-6-0-0-8-0-8-0-6-16-6-0-8-0-12-8-12-0-0-1-4-0&m2=32-6-1-8-6-8-6-0-6-0-10-8-6- 6-0-1-0-0-6-6-0-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki nie mają walczyć, one dają tylko bonusy, oprócz licza który niszczy novą! Jeśli chce ktoś ich używać w takim celu to zrobić sobie rytualistę, przywoławcę czy innego dziada.

shirikendahs nimfa nie, wilki tak. Ty walczysz one dają siłę watahy i to jest ich siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:39, Turner Wlliam napisał:

Zwierzaki nie mają walczyć, one dają tylko bonusy, oprócz licza który niszczy novą! Jeśli
chce ktoś ich używać w takim celu to zrobić sobie rytualistę, przywoławcę czy innego
dziada.

shirikendahs nimfa nie, wilki tak. Ty walczysz one dają siłę watahy i to jest
ich siła.

ech, zwierzaczki :(

w patchu 1.1 przywoływacz to była postać ... przeszedłem wszystkie 3 stopnie trudności jak burza, mantikora i drakolich to była bułeczka... jednak z każdym patchem było gorzej a w IT przywoływaczem nie można zabić Tyfona ( wyssanie życia zabija WSZYSTKIE sumony w 2 sek... ), kazdy boss ma masówkę zabijającą sumony w 5 sek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:39, Turner Wlliam napisał:

Zwierzaki nie mają walczyć, one dają tylko bonusy, oprócz licza który niszczy novą! Jeśli
chce ktoś ich używać w takim celu to zrobić sobie rytualistę, przywoławcę czy innego
dziada.


taak... zgadzam się, wiem o tym doskonale... nie ma gorszej postaci niż taki "przywoływaniec"... mój przywoławca 53lvl to po prostu jeden wielki ŻAL!
nawet po redestrybucji punktów i zainwestowaniu w inne umiejętności sama klasa sprawuje się okropnie...
a ja nabiłem przed kilkoma godzinami 54lvl... no iw koncu jestem usatysfakcjonowany! przywoływacz to po prostu zaje2bista postać.
i mam pytanie: który artefakt jest lepszy dla przywoływacza o takim buildzie:

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Evoker&master1=1&master2 =9&sa=21&m1=32-12-0-8-3-12-0-0-16-0-0-8-8-0-0-12-0-0-12-8-0&m2=32-0-12-0-0-8-12-6-0- 8-8-0-12-0-8-0-6-0-0-0-0-0

itemów nie będę nastawiał na duże obrażenia od ognia czy snu, jedynie na zwykłe obrażenia, chyba opłaca się bardziej. no i się zastanawiam nad tą trójką:

http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=Titan Quest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=449

http://www.gamebansh ee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=s earch&TitanQuest_Items.id=456

http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_s earch.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=458

a może coś innego? nie wiem... najpoważniej zastanawiam się nad Czymśtam Morfeusza i Symbolem Encyklopedysty... a może jednak oko ra?
jeżeli uważacie, że jeszcze inny jest lepszy, to napiszcie...

p.s: edit, bo zamieniłem przywoływacz i przywoławca... mój przywoływacz jest bardzo dybry, 54lvl, epicki, a przywoławca 53-żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 23:20, yochimu napisał:

elo
moglibyscie mi napisac w co staty ładowac haruspikiem z włócznią??
grałem kiedys takim (65lvl) ale nie wiem czy dawać w wit dużo pkt ?



Jak najwiecej w siłę, zręczność tylko by udźwignąć przedmioty. Życie z itemów i z drzewek mistrzostw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować