Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Który zestaw broni jest dla mnie lepszy. Myślę że "młot kowalski" i "toksyczny bacalus uczty" a co wy myślicie ??? A może by je jakoś ze sobą pomieszać ???

20090111164213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zacząłem grać nową postacią. Pierwsze mistrzostwo jakie już wybrałem to duch a następnie chciałem wybrać naturę. Co myślicie o takiej kombinacji mistrzostw. Może build dla pomocy? Chciałbym aby ta postać była nastawiona na dość mocny atak trzech zwoi + ciernie z natury. Co o tym myślicie?
Czekam, już z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroxss
jak chcesz to moge ci odpalić za darmoche artefakcik serce gwiazdy. Daje on troszkę obrażeń od ognia co dla twojego woja będzie bardzo przydatne:)

Pozatym to mozesz poszukać w pierwszym akcie formuły kuly lawy który by była dla ciebie bardziej odpowiednia.
Make you choice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:53, kreciuch napisał:

Kroxss
jak chcesz to moge ci odpalić za darmoche artefakcik serce gwiazdy. Daje on troszkę obrażeń
od ognia co dla twojego woja będzie bardzo przydatne:)

Pozatym to mozesz poszukać w pierwszym akcie formuły kuly lawy który by była dla ciebie
bardziej odpowiednia.
Make you choice


Własnie sprzedałem kule lawy bo znalazłem coś nieco lepszego. Niestety ten artefakt nie ma nic do ognia, ale na razie sie tym nie przejmuje. Może w Chinach znajde coś dobrego dla mojej profesji. Mam też dwie esencje Prometeusza dające sporo do ognia które zamierzam wykorzystać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:06, osa9321 napisał:

Mam pytanie jakiego bosa jest najtrudniej zgładzić


każdy boss jest łatwy jeśli masz duże ons:) a tak pozatym to chyba tyfon

Krosxx----> z tego co pamietam to artefakt boski oko ra daje +60% dmg od ognia ale podobno jest lepszy symbol encyklopedysty zwiększajacy staty o 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:03, bardek napisał:

Gra ktoś Strażnikiem? (Połączenie Natury i Obrony) Jeśli tak to, czym walczysz? Bronią
białą czy różdżkami?


Jeśli już to kosturami. A co do samego strażnika to oczywiście że bronią białą, najlepiej obuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 21:06, Calci napisał:

> Gra ktoś Strażnikiem? (Połączenie Natury i Obrony) Jeśli tak to, czym walczysz?
Bronią
> białą czy różdżkami?

Jeśli już to kosturami. A co do samego strażnika to oczywiście że bronią białą, najlepiej
obuchem.


Całkowicie zgadzam sie z Calci. Jeśli wybrałeś klase hybrydową w dodatku połączoną z "Obroną" to najlepiej bedzie ci sie grało bronią obuchową i tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.
1) Jeżeli gra ktoś strażnikiem to mógłby mi doradzić jak inwestować w Cechy i Umiejętności? Tak by nie zepsuć postaci (choć i już ją nieźle zepsułem)

2) Jaki poziom około powinno się mieć na początku Egiptu, na poziomie normalnym?

3) Czy w ogóle strażnik to dobry wybór?

4) Gracie coś na single player czy tylko na multiplayer? Trudno trafić na serwery które są akurat w miejscu akurat tym co ty.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 22:19, bardek napisał:

Mam kilka pytań.
1) Jeżeli gra ktoś strażnikiem to mógłby mi doradzić jak inwestować w Cechy i Umiejętności?
Tak by nie zepsuć postaci (choć i już ją nieźle zepsułem)

2) Jaki poziom około powinno się mieć na początku Egiptu, na poziomie normalnym?

3) Czy w ogóle strażnik to dobry wybór?

4) Gracie coś na single player czy tylko na multiplayer? Trudno trafić na serwery które
są akurat w miejscu akurat tym co ty.

Z góry dzięki.

1.Ja strażnikiem nigdy nie grałem więc sory nie pomogę.
2. Ja Grecję opuszczam na 25, ale tak 18-22 powinien wystarczyć.
3. Nie wiem, ale pamiętaj że dużo zależy też od itemków. Dzięki dobrym MI można z każdego słabeusza zrobić ubojnie potworków.
4. Ja 90% gram na singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każda postać jest dobra. Trzeba tylko dobrze inwestować punkty oraz znaleść odpowiedni ekwipunek i z każdego można zrobić zabijake:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 12:40, Lfdracon napisał:

Szybkie pytanie: dlaczego nie mogę wzmacniać reliktami i amuletami niebieskich itemów?


szybka odpowiedź- bo tak sobie twórcy wymyślili. uznali, że epiki i legendary są na tyle dobre, ze nie bedzie można ich wzmacniać i juz...

Calci:
nie rozumiem, czemu jak mówi się o mistrzostwie obrony, to prawie automatycznie ktoś radzi, aby walczyć obuchem... nie wiem, są osoby, które lubia grać obuchami, nie lubią kłutych itd, ale logicznie rzecz biorac- w 99% przypadków lepszy damage i lepsza postać (choć i to nie zawsze) to postać pod włócznię i obrażenia kłute. dla mnie obuchy są dla postacii takiej jak zwiastun- sen dający obrażenia, wojna- wiadomo, więc nie opłaca sie brać mieczyków tylko dwa dobre obuchy, pierścienie od siły i w drogę.
w większości postacii pod jedną broń najlepszy damage daje włócznia... w części postacii pod dwie bronie- miecze (np. u skrytobójcy, zabójcy...), a obuchy opłacaja sie tylko, gdy ktoś gra albo na DW i nie ma żadnych premii do kłutych z umiejętnosci, albo gdy ktoś się uprze, że nie lubi włóczni i kłutych, i tyle...
a umiejętność zwiększająca czas ogłuszenia w obronie nie jest aż tak znakomita, aby dla niej jednej obniżać sobie damage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, przeszedlem jaskinie parnasu doszedlem do obozu zabilem tam trupy i mi sie taki koles nie pokazal ze niby go uratowalem :/ wiecie o co kaman? wiec poszedlem do meduz zabilem je i bylem tam uwieziony o.O nikt sie znowu nie pokazal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:47, Zakrzysiunio napisał:

szybka odpowiedź- bo tak sobie twórcy wymyślili. uznali, że epiki i legendary są na tyle dobre, ze nie bedzie można ich wzmacniać i juz...

Da się przełknąć, jedyne co mnie zirytowało, to to, że nigdzie w instrukcji o tym nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:54, Volver666 napisał:

mam taki problem, przeszedlem jaskinie parnasu doszedlem do obozu zabilem tam trupy i
mi sie taki koles nie pokazal ze niby go uratowalem :/ wiecie o co kaman? wiec poszedlem
do meduz zabilem je i bylem tam uwieziony o.O nikt sie znowu nie pokazal :/


Sądze że w takim wypadku powinieneś powtórnie przejść ten etap(chodzi o te ruiny). Ja miałem podobny problem w Atenach, w nekropoli po pokonaniu tego truposza na końcu ten dziadek z zakonu Prometeusza nie chciał ze mną gadać(chodzi o to że nie było nad nim wykrzyknika).Powtarzałem ten etap kilka razy i po pewnym czasie mi się udało. Przykre jest to że taka świetna gra ma takie błędy poważne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować