Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Poprawiłem błędy w oparciu o uwagi zakrzysiunia. Niżej macie linka. Oczywiście na rapidzie;)
http://rapidshare.com/files/196714819/MI.xls.html

Przy okazji kirys strażnika oraz napierśnik pani nocy jest w wersji ON oraz ONA. Napisałem tak gdyż wersja dla kobiety i mężczyzny inaczej wygląda. Dlatego też są 2 screeny a nie jeden jak to się ma w związku z innymi itemkami.

Piterus_Von_Drackus
http://rapidshare.com/files/196714593/Wyglae_d_Item__w_i_staty_pewniaki.rar.html

Jakby ktoś widział jeszcze jakieś błędy to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem gdzie jest problem ;] Bo ja mam pożyczoną grę i serial. Muszę gdzieś serial dostać taki gdzie nie był ani razu używany.Mianowicie ktoś ma ten serial co ja po prostu - Kto pierwszy ten lepszy ;]

Znalazłem odpowiedź na to :

@skajloker

Jeżeli będziesz miał cały czas wprowadzony oryginalny klucz to nie będzie żadnych komunikatów o błędnym kluczu. Problemy się zaczną gry kolega/koleżanka w tym samym czasie będzie chciał/a zagrać online, wtedy kto pierwszy ten lepszy, pojawi się pewnie komunikat informujący, że klucz jest w użyciu i temu drugiemu nie pozwoli zagrać. Dlatego proponuje pożyczyć grę ale nie dawać oryginalnego klucza do niej. Kluczy w sieci pełno zaraz na PM Ci kilka podeślę smile.gif Chyba, że jednak chcesz obdarować kogoś oryginalnym kluczem i mieć w przyszłości problemy. Pamiętaj, że ten ktoś może oddać Ci grę i ściągnąć sobie pirata i dalej grać online na Twoim oryginalnym kluczu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 11:50, SpartaX napisał:

Teraz wiem gdzie jest problem ;] Bo ja mam pożyczoną grę i serial. Muszę gdzieś serial
dostać taki gdzie nie był ani razu używany.Mianowicie ktoś ma ten serial co ja po prostu
- Kto pierwszy ten lepszy ;]

Znalazłem odpowiedź na to :

@skajloker

Jeżeli będziesz miał cały czas wprowadzony oryginalny klucz to nie będzie żadnych komunikatów
o błędnym kluczu. Problemy się zaczną gry kolega/koleżanka w tym samym czasie będzie
chciał/a zagrać online, wtedy kto pierwszy ten lepszy, pojawi się pewnie komunikat informujący,
że klucz jest w użyciu i temu drugiemu nie pozwoli zagrać. Dlatego proponuje pożyczyć
grę ale nie dawać oryginalnego klucza do niej. Kluczy w sieci pełno zaraz na PM Ci kilka
podeślę smile.gif Chyba, że jednak chcesz obdarować kogoś oryginalnym kluczem i mieć
w przyszłości problemy. Pamiętaj, że ten ktoś może oddać Ci grę i ściągnąć sobie pirata
i dalej grać online na Twoim oryginalnym kluczu.

Pozdrawiam


Wiesz co Ci powiem? Pierdzielisz głupoty. Tak poza tym - propagujesz piractwo, wiesz? A MY, tego nie znosimy. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:59, shirikendahs napisał:

> shirikendahs jakieś fajne bonusy ma zbroja? czy podobna do hełmu?

To Szelki Finwala jak nie znasz statystyk to parę postów wyzej masz spis Kreciucha.


a wiesz może, że każda taka zbroja ma inne staty? czy wiesz, że greeny (zarówno MI jak i zwykłe) moga mieć (i najczęściej mają) różne prefixy i affixy (przedrostek i przyrostek) dające inne premie? item zwany MI ma tylko jedną-dwie (rzadko więcej) premię która występuje w kążym takim przedmiocie (każdym MI o tej nazwie), natomiast po samym wyglądzie przedmiotu i spisie MI wersji nie poznasz... rządzi się, chociaż zasady działania nie zna- obejrzyj te szelki przez vaulta to zobaczysz i prefixy, i przyrostki, poznaj choć trochę te itemy a dopiero potem pisz...
poza tym ,jeżeli ktoś cię o coś prosi, to chyba możesz dać screena a nie rzucać takie odsyłacze? to taki wysiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shirikendahs jak będę miał okazję to pokażę Ci moje szelki, zobaczysz że różnią się od tych z listy (dlatego zapytałem o statystyki Twojego, bo np mogłeś trafić ...Bogów).

kreciuch to jeszcze ode mnie: Anuranie, znaleźć, podstawowe; bazowe statystyki (zamiast pewniaki), u Bandari przeklęte karwasze, Dzikusy to Satyry, nie wiem czy nie przyłbica szczura, przy rękawicach ismeny też możesz postawić * gdyż nie mają zbroi - bug. I zrobić legendę do tych *.

Zakrzysiunio ech uprzedziłeś mnie:) nie musisz tak ostro, bo ja się na nikogo nie obrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 15:37, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio ech uprzedziłeś mnie:) nie musisz tak ostro, bo ja się na nikogo
nie obrażam.


ale troszkę mnie znasz, i wiesz, że nie lubię, jak ktoś sie rządzi w momencie, gdy nie wie o czym mówi :) już nie jeden (i nie pięc) raz mi zwracałeś na to uwagę, ale sorry- ja inaczej nie umiem, po prostu nie lubię takich sytuacji i już :) denerwuje mnie takie zachowanie i to bardzo- rozumiem, jeżeli ktoś na prawdę zna się na grze, mówi do rzeczy- wtedy ok, uwage oczywiście mozna zwrócić, ale tylko jak wie się, że ma się rację...
P.S: a najbardziej nie lubię, jak ja sam się rządzę, co niestety zbyt częto mi się zdarza :((( na szczęście staram się na to uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:37, Turner Wlliam napisał:

shirikendahs jak będę miał okazję to pokażę Ci moje szelki, zobaczysz że różnią
się od tych z listy (dlatego zapytałem o statystyki Twojego, bo np mogłeś trafić ...Bogów).


Po prostu dostrzegłem lekką nutę kpiny w pytaniu czy taka premia jak w hełmie i odechciało mi się wrzucać screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dla mnie sprawdzić za pomocą Vaulta jakie premię można trafić w Inkarnacji zdrady Seta? Nie wiem dlaczego na moim komputerze Vault nie chce działać. Dziwna sprawa. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:50, fisz98 napisał:

jaka role spelnia list do mamy i inne jak je wykorzystac i do czego????


spełnia rolę żartu, wykożystać można je śmiejac się z nich, a tak konkretnie to nie służą do niczego poza zajmowaniem miejsca w ekwipunku :P chociaż "list do mamy" jest jednym z sympatyczniejszych listów-żartów...

możesz zostawić, możesz wywalic, ale nie przyda się do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj miałem chyba najbardziej wrednego buga jaki może być w grze. Zachciało mi się iść do tyfonka na xmax. W ciągu pól godziny doszedłem do niego przy czym 15 min zajęła mi walka z cyklopami ( jak się zaczyna drzeć jednocześnie 10 cyklopów to różowo sprawa nie wygląda). W każdym razie wbijam sie na Olimp i co widzę a właściwie nie widzę tyfonów o_O obeszłem szczyt Olimpu kilka razy a po tyfonach ani śladu. I w tym momencie powiem delikatnie że się zdenerwowałem:[ od teraz na tyfonka lece tylko bez modów;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:21, kreciuch napisał:

A ja dzisiaj miałem chyba najbardziej wrednego buga jaki może być w grze. Zachciało mi
się iść do tyfonka na xmax. W ciągu pól godziny doszedłem do niego przy czym 15 min zajęła
mi walka z cyklopami ( jak się zaczyna drzeć jednocześnie 10 cyklopów to różowo sprawa
nie wygląda). W każdym razie wbijam sie na Olimp i co widzę a właściwie nie widzę tyfonów
o_O obeszłem szczyt Olimpu kilka razy a po tyfonach ani śladu. I w tym momencie powiem
delikatnie że się zdenerwowałem:[ od teraz na tyfonka lece tylko bez modów;D


Czasami jak się człek przeteleportuje i powróci to się pojawiają brakujące potwory... Kiedyś się zdziwiłem, jak wróciłem, że jestem atakowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 08:03, winthrop napisał:

że tak ponowię, są jakieś mody na to żeby szybciej doświadczenie nabić ?


Polecam xmax. Zwiększa on ilość potworów w grze i tym samym szybciej exp leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,mam pytanko:wgrałem sobie dodatek do TQ wszystko fajnie chodzi tylko niemoge nic zbierać,podnosić zadnych żeczy jeśli ma ktoś pomysła co trzeba zrobic to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:32, lukpil napisał:

witam wszystkich,mam pytanko:wgrałem sobie dodatek do TQ wszystko fajnie chodzi tylko
niemoge nic zbierać,podnosić zadnych żeczy jeśli ma ktoś pomysła co trzeba zrobic to
prosze o pomoc


Przed podniesieniem wcisnąc jeden z klawiszy "Z" odpowiedzialny za wyświetlanie wszystkich przedmotów, "Alt" za wyświetlanie przedmiotów białych i wyższych, "X" odpowiedzialny za wyświetlani przedmiotów żółtych i wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:32, kreciuch napisał:

> że tak ponowię, są jakieś mody na to żeby szybciej doświadczenie nabić ?

Polecam xmax. Zwiększa on ilość potworów w grze i tym samym szybciej exp leci



a skad moge sciagnac ? bo nie moge w necei znalezc, albo znajduje nie dzialajace linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie , dopiero zaczynam grę i czy jak mam za dużo przedmiotów u siebie to mogę je gdzieś sprzedać czy oddać albo przechowywać czy muszę je po prostu wywalić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować