Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 23:35, Kroxss napisał:

> Rozpocznij grę na nowo, tzn. wyjdź w ogóle z gry, wejdź i rozpocznij od początku,
u mnie
> to pomogło fakt chodziło o inna misję poboczną, ale gdy zacząłem grać na nowo było
już
> ok (w razie czego możesz jeszcze zrobić restart kompa, ale myślę że to nie będzie
potrzebne)

Nie pomogło, nadal bez zmian, gościa nie ma. Próbowałem wejść do kampanii jeszcze raz,
odpalić grę na nowo, restartnołem kompa, wyłączyłem kompa. Nic to nie dało. To już druga
misja której nie mogę zakończyć (wtedy natomiast miałem spięcie). Denerwuje mnie że taka
fajna gra ma takie błędy. Może to z powodu tego że:
szedłem sobie normalnie prawie doszedłem tam gdzie powinien stać ten gość (nie widziałem
go jeszcze w mini radarze, choć powinienem) i nagle zachciało mi się zrobić artefakt,
okazał się słabszy choć nic na to nie wskazywało, więc przywróciłem save które wcześniej
skopiowałem. To z tego powodu ten błąd gry ? Macie jeszcze jakieś pomysły ?



Hmm ciężko coś stwierdzić, możne jutro ( to znaczy dzisiaj :) ), jak uruchomisz kompa i grę będzie ok, mi pomogło jak zagrałem od początku tzn byłem wtedy na epiku na zachodnim szlaku, i w górach jest misja poboczna (nie pamiętam nazwy) ale chodzi o jakąś rozbitą karawanę, najpierw zabiłem potworki, potem kliknąłem na gościa i nie miał wcale wykrzyknika, wyszedłem z gry wróciłem teleportem do wioski i poszedłem jeszcze raz i już było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a mianowicie ile czasu trzeba poświęcić żeby znaleść dobrą wersję kajdan zaklinacza kamieni? Na chwilę obecną znalazłem 5 par kajdan (najlepsza daje mi 39% resis na kłute oraz to co zawsze dają kajdany) i nie wiem czy szukać dalej czy iść na Ateny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 21:53, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Witam
> Bardzo podoba mi sie program do powiekszenia objętości plecaka o którym piszesz
ale nie
> jestem zarejestrowana w Akademii Titan Quest .
> Czy wobec tego moge mobrać program ?
> Jeśli tak to prosze napisz mi dokładnie gdzie go szukać bo weszłam na strone Akademii

> ale programu TQ Vault nie znalazłam.
> Pozdrawiam

Można wiedzieć jak była przeszukana strona? Co prawda szukajka nie uwzględnia downloadu
(download ma własną szukajkę), ale starczyło kliknąć Download na menu poziomym strony
i by się ukazał szukany program. Inne lokalizacje pliku łatwo wyszukać wpisując nazwę
programu w Google.

Witam
Dzięki za poprzednie wskazówki i prosze o kolejne.
Program pobrałam ale żle się chyba zainstalował bo otwiera się tylko jako odzielny plik a po odpaleniu gry dodatkowych woreczków nie widać .
Napisz mi proszę jak połączyć program z grą tak żebym widzała dodatkowy plecak?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TQ Vault nie jest obsługiwany z poziomu gry. Uruchamiasz TQVault.exe, wybierasz postać, z której chcesz przerzucić przedmioty, i przeciągasz do toreb w Vaulcie. Przedmioty trzymane w nim nie są dostępne bezpośrednio w grze(przed grą trzeba je przekładać do postaci), ale plus jest taki, że Vault ma nieograniczoną pojemność - gdy skończy Ci się miejsce w jednym "Vaulcie", w prawym górnym rogu wybierasz opcję "Create new Vault".

------
Ja mam z kolei inne pytanie... skończyłem dziś grę na poziomie legendarnym, ale najsilniejszym pokonanym potworem jest nieumarły Tyfon, a nie hydra lernejska :/ zaskoczyło mnie to, bo na hydrę chodziłem często. Po zorientowaniu się, spróbowałem jeszcze raz pokonać hydrę, zabiłem ją, ale w karcie postaci dalej pisze ''Tyfon - nieumarły tytan''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:06, Lfdracon napisał:

TQ Vault nie jest obsługiwany z poziomu gry. Uruchamiasz TQVault.exe, wybierasz postać,
z której chcesz przerzucić przedmioty, i przeciągasz do toreb w Vaulcie. Przedmioty trzymane
w nim nie są dostępne bezpośrednio w grze(przed grą trzeba je przekładać do postaci),
ale plus jest taki, że Vault ma nieograniczoną pojemność - gdy skończy Ci się miejsce
w jednym "Vaulcie", w prawym górnym rogu wybierasz opcję "Create new Vault".

------ Bardzo mi pomogłeś.DZIĘKI
Ja mam z kolei inne pytanie... skończyłem dziś grę na poziomie legendarnym, ale najsilniejszym
pokonanym potworem jest nieumarły Tyfon, a nie hydra lernejska :/ zaskoczyło mnie to,
bo na hydrę chodziłem często. Po zorientowaniu się, spróbowałem jeszcze raz pokonać hydrę,
zabiłem ją, ale w karcie postaci dalej pisze ''Tyfon - nieumarły tytan''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:06, Lfdracon napisał:

Ja mam z kolei inne pytanie... skończyłem dziś grę na poziomie legendarnym, ale najsilniejszym
pokonanym potworem jest nieumarły Tyfon, a nie hydra lernejska :/ zaskoczyło mnie to,
bo na hydrę chodziłem często. Po zorientowaniu się, spróbowałem jeszcze raz pokonać hydrę,
zabiłem ją, ale w karcie postaci dalej pisze ''Tyfon - nieumarły tytan''



Hmm... Jak dobrze pamiętam to nieumarły Tyfon jest silniejszy niż Hydra. W końcu już Tyfon jest praktycznie przed samym Hadesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroxss nadal problemy z zadaniem czy już ok?, jeżeli nie to spróbuj tak idź jeszcze raz do Kalikratesa, porozmawiaj z nim, następnie do Piladesa, też z nim porozmawiaj i do Keutonymosa i też z nim porozmawiaj powinno się odblokować, idź poszukaj posłańca, ubij go i powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:06, Lfdracon napisał:

TQ Vault nie jest obsługiwany z poziomu gry. Uruchamiasz TQVault.exe, wybierasz postać,
z której chcesz przerzucić przedmioty, i przeciągasz do toreb w Vaulcie. Przedmioty trzymane
w nim nie są dostępne bezpośrednio w grze(przed grą trzeba je przekładać do postaci),
ale plus jest taki, że Vault ma nieograniczoną pojemność - gdy skończy Ci się miejsce
w jednym "Vaulcie", w prawym górnym rogu wybierasz opcję "Create new Vaul


Witam
Ratunku Pożarło mi bohaterke
Wsadz[łam przedmioty w nowe woreczki i wyłączyłam komputer.Po ponownym odpaleniu kompa okazało sie że po mojej bohaterce zostal pusty cokół i imie.
Pomóżcie mi ją odzyshać bo byłam już na Olimpie i jeśli okaże sie że musze zaczynać od nowa to sie wściekne.

Pozdrawiam

Dnia 23.03.2009 o 22:06, Lfdracon napisał:

Ja mam z kolei inne pytanie... skończyłem dziś grę na poziomie legendarnym, ale najsilniejszym
pokonanym potworem jest nieumarły Tyfon, a nie hydra lernejska :/ zaskoczyło mnie to,
bo na hydrę chodziłem często. Po zorientowaniu się, spróbowałem jeszcze raz pokonać hydrę,
zabiłem ją, ale w karcie postaci dalej pisze ''Tyfon - nieumarły tytan''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 00:35, 1 Gniewko napisał:

Witam
Ratunku Pożarło mi bohaterke
Wsadz[łam przedmioty w nowe woreczki i wyłączyłam komputer.Po ponownym odpaleniu kompa
okazało sie że po mojej bohaterce zostal pusty cokół i imie.
Pomóżcie mi ją odzyshać bo byłam już na Olimpie i jeśli okaże sie że musze zaczynać od
nowa to sie wściekne.


Jeżeli masz tylko podstawkę to trzeba użyć tego programiku co jest dodatkowo z TQ Vaultem (niestety nie pamiętam jak się on nazywa). On odpowiednio zmienia zapisy postaci tak aby gra widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

Hmm... Jak dobrze pamiętam to nieumarły Tyfon jest silniejszy niż Hydra. W końcu już
Tyfon jest praktycznie przed samym Hadesem.

No dobrze, ale Hadesa również pokonałem. A abstrahując, na poziomie epickim najsilniejszy jest Smoczy Lisz, który również występuje przed Tyfonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreciuch nie ma określonego czasu, jak wiadomo wszystko jest losowo, więc raz, drugi, trzeci trafią się słabe, następny raz np łowów, bądź żwawności. Jeśli chce się mieć dobre trzeba farmić:/ czasem aż, do znudzenia gry.

Lfdracon to zależy od poziomu jaki akurat wylosował boss. Spróbuj na xmaxie z hydrą, wtedy każda ma inny lvl, może któraś będzie miała wyższy od Tajfuna.

Buhahahahaha nie ma sensu grać z postaciami które mają dużo wyższy lvl, gdyż nie będziesz dostawał exp. Graj z takimi postaciami jak sam masz, wszystko przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 09:07, Turner Wlliam napisał:

kreciuch nie ma określonego czasu, jak wiadomo wszystko jest losowo, więc raz,
drugi, trzeci trafią się słabe, następny raz np łowów, bądź żwawności. Jeśli chce się
mieć dobre trzeba farmić:/ czasem aż, do znudzenia gry.


Obawiałem się że to powiesz... No trudno trzeba będzie dalej farmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 00:55, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Witam
> Ratunku Pożarło mi bohaterke
> Wsadz[łam przedmioty w nowe woreczki i wyłączyłam komputer.Po ponownym odpaleniu
kompa
> okazało sie że po mojej bohaterce zostal pusty cokół i imie.
> Pomóżcie mi ją odzyshać bo byłam już na Olimpie i jeśli okaże sie że musze zaczynać
od
> nowa to sie wściekne.

Jeżeli masz tylko podstawkę to trzeba użyć tego programiku co jest dodatkowo z TQ Vaultem
(niestety nie pamiętam jak się on nazywa). On odpowiednio zmienia zapisy postaci tak
aby gra widziała

Witam
Pobrałam jeden z programów ale nój angielski jest na pożiomie przedszkolnym więc potrzebuje pomocy
Wczoraj gdy zobaczyłam pusty cokół myślałam że kiedy usune imie i wpisze je ponownie to odzyskam postać.Nic z tego .Mam bohaterkę poziom 1 na początku gry
Pomóżcie mi odzyskać starszą postać bo jak pomyśle o pająkach to ręce mi opadają
Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 00:11, mortis72 napisał:

Kroxss nadal problemy z zadaniem czy już ok?, jeżeli nie to spróbuj tak idź jeszcze
raz do Kalikratesa, porozmawiaj z nim, następnie do Piladesa, też z nim porozmawiaj i
do Keutonymosa i też z nim porozmawiaj powinno się odblokować, idź poszukaj posłańca,
ubij go i powinno być ok



Jeszcze nie sprawdzałem, po mojej ostatniej wypowiedzi. Może dzisiaj spróbuje. I wszystko ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 12:19, 1 Gniewko napisał:

Wczoraj gdy zobaczyłam pusty cokół myślałam że kiedy usune imie i wpisze je ponownie
to odzyskam postać.Nic z tego .Mam bohaterkę poziom 1 na początku gry
Pomóżcie mi odzyskać starszą postać bo jak pomyśle o pająkach to ręce mi opadają
Pozdrawim


Witam witam forumowiczów jak ja dawno tu nie pisałem..... :)
No więc jeśli masz TYLKO podstawkę Titana to wchodzisz do katalogu gdzie zainstalowałaś TQVault kopiujesz jego zawartość do katalogu z grą.... po przekopiowaniu klikasz w ikonkę TQVaultMon.exe i wciskasz start tian quest.... postać powinna się pojawić o ile wcześniej jej nie usunęłaś :) mam nadzieję że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować