Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

mam pytanko a mianowicie pobajcie jakieś bulidy zabójcy pod 2 bronie i zabójcy wlaczącego włócznia... :) który lepszy? którym sie bedzie fajniej i przyjemniej grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:46, borek707 napisał:

mam pytanko a mianowicie pobajcie jakieś bulidy zabójcy pod 2 bronie i zabójcy wlaczącego
włócznia... :) który lepszy? którym sie bedzie fajniej i przyjemniej grało?


Jak zbierzesz z 7 pkt. do all skills to możesz zrobić na 2 zestawy broni 2 mieczyki + włocznia i tarcza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 18:57, shirikendahs napisał:

> mam pytanko a mianowicie pobajcie jakieś bulidy zabójcy pod 2 bronie i zabójcy wlaczącego

> włócznia... :) który lepszy? którym sie bedzie fajniej i przyjemniej grało?

Jak zbierzesz z 7 pkt. do all skills to możesz zrobić na 2 zestawy broni 2 mieczyki +
włocznia i tarcza :]



aha :) powiedzcie gdzie szukać jakiejś dobrej włóczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:59, borek707 napisał:

> Wczoraj gdy zobaczyłam pusty cokół myślałam że kiedy usune imie i wpisze je ponownie

> to odzyskam postać.Nic z tego .Mam bohaterkę poziom 1 na początku gry
> Pomóżcie mi odzyskać starszą postać bo jak pomyśle o pająkach to ręce mi opadają

> Pozdrawim
>

Witam witam forumowiczów jak ja dawno tu nie pisałem..... :)
No więc jeśli masz TYLKO podstawkę Titana to wchodzisz do katalogu gdzie zainstalowałaś
TQVault kopiujesz jego zawartość do katalogu z grą.... po przekopiowaniu klikasz w ikonkę
TQVaultMon.exe i wciskasz start tian quest.... postać powinna się pojawić o ile wcześniej
jej nie usunęłaś :) mam nadzieję że pomogłem :)

Witam
Dzięki za wskazówki ale nie udało mi sie odzyskać postaci i musze sie zmagać z pająkami od począdku. Lece właśnie ubić Arachne i moje obrzydzenie sięga zenitu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 22:49, 1 Gniewko napisał:

> > Wczoraj gdy zobaczyłam pusty cokół myślałam że kiedy usune imie i wpisze je
ponownie
>
> > to odzyskam postać.Nic z tego .Mam bohaterkę poziom 1 na początku gry
> > Pomóżcie mi odzyskać starszą postać bo jak pomyśle o pająkach to ręce mi opadają


jak ty to dokladnie zrobilas? modyfikowałaś postać w TQDefilner? opowiedz.... nie wszystko jeszcze stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:00, borek707 napisał:

aha :) powiedzcie gdzie szukać jakiejś dobrej włóczni...

Legendarnej - wszędzie, jak już było pisane n razy drop jest losowy i wszystko można wszędzie znaleźć. Jeśli zaś pytasz o Uber Greeny (ta nazwa bardziej mi podchodzi niż MI), myślę że najlepiej w pałacu Hadesa.
Gniewko
Miałem coś podobnego. Ściągnąłem TQ Defilera, przerzuciłem postacie pomiędzy folderami z save''ami... nie, nic nie przesuwałem, zwyczajnie odpaliłem TQ Defilera i przemieniłem charakter save'ów z "custom quest" na "main quest" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 00:20, m-kirpluk napisał:

Miałem coś podobnego. Ściągnąłem TQ Defilera, przerzuciłem postacie pomiędzy folderami
z save''ami... nie, nic nie przesuwałem, zwyczajnie odpaliłem TQ Defilera i przemieniłem
charakter save''ów z "custom quest" na "main quest" czy jakoś tak.


źle radzisz.... to nie to.... po zmianach w TQDefilnerze gre trzeba zpatchować (jeśli ona ma samą podstawkę TQ)
jeśli to IT to nie ma takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borek707
Na legendzie dobre włócznie możesz znaleść u gorgon z głównej misji oraz od melenid w pałacu hadesa. W obu przypadkach zalecam użycie moda xmax dzięki temu włócznie będzie łatwiej znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 23:00, borek707 napisał:

> > > Wczoraj gdy zobaczyłam pusty cokół myślałam że kiedy usune imie i wpisze
je
> ponownie
> >
> > > to odzyskam postać.Nic z tego .Mam bohaterkę poziom 1 na początku gry

> > > Pomóżcie mi odzyskać starszą postać bo jak pomyśle o pająkach to ręce
mi opadają

jak ty to dokladnie zrobilas? modyfikowałaś postać w TQDefilner? opowiedz.... nie wszystko
jeszcze stracone :)
Witam

Jak pisałam wcześniej mój angielski jest bardzo słaby,więc z modyfikacją postaci w TQDefilner? nie dałam sobie rady.
Wątpie czy bym ją odzyskała bp kiedy odkryłam brak postaci kliknełam niestety usuń myśląc że po ponownym wpisaniu imienia odzyskam postać.
Postać sie pojawiła ale na poziomie 1 i było pozamiatane.
Pozdrawiam
Ps
Mam nowy problem po przejrzeniu zawartości woreczków nie moge odpalić gierki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2009 o 00:38, 1 Gniewko napisał:

Jak pisałam wcześniej mój angielski jest bardzo słaby,więc z modyfikacją postaci w TQDefilner?
nie dałam sobie rady.
Wątpie czy bym ją odzyskała bp kiedy odkryłam brak postaci kliknełam niestety usuń myśląc
że po ponownym wpisaniu imienia odzyskam postać.
Postać sie pojawiła ale na poziomie 1 i było pozamiatane.
Pozdrawiam
Ps
Mam nowy problem po przejrzeniu zawartości woreczków nie moge odpalić gierki .


Brawo brawo.... usunęłaś własną postać....mogłaś się najpierw zapytać ... a potem dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W>

Dnia 27.03.2009 o 10:26, borek707 napisał:

> Jak pisa3am wcześniej mój angielski jest bardzo s3aby,wiec z modyfikacją postaci
w TQDefilner?
> nie da3am sobie rady.
> Wątpie czy bym ją odzyska3a bp kiedy odkry3am brak postaci klikne3am niestety usun
myśląc
> ?e po ponownym wpisaniu imienia odzyskam postaa.
> Postaa sie pojawi3a ale na poziomie 1 i by3o pozamiatane.
> Pozdrawiam
> Ps
> Mam nowy problem po przejrzeniu zawartości woreczków nie moge odpalia gierki .

>

Brawo brawo.... usune3aś w3asną postaa....mog3aś sie najpierw zapytaa ... a potem dzialac

Witam
Pyta3am ale Ciebie na forum nie by3o a nikt inny nie potrafi3 mi pomóc.
Zainstalowa3am wczoraj dodatek a mimo to nie mam postaci.
Po odpalenu TQDefilnera dostaje takie komunikaty
Co Ty na to?
Pozdrawiam

20090327120854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, być może to już tutaj było, ale czytać prawie 600 postów to masochizm, więc nie bijcie od razu, mam pytanie dotyczące 2 dziwnych przedmiotów- 1 to "czapka" hadesa, nie pamiętam jak to dokładnie się nazywało ale wypadło po którymś tam ubiciu hadesa w dodatku przedmiot fioletowy ale " przedmiot związany z zadaniem", jakie zadanie ... nigdy nikt nie pytał o to ..., ktoś wie komu to zanieść?Drugi przedmiot to jakaś "księga umarłych " czy cuś, zaczyna się mniej więcej od słów " Witaj w dalszej części swojego Nieżycia..." czy to do czegoś służy czy to tylko jakaś pierdółka ... bo pierwszy raz sie z takim czymś spotkałem...Dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krzychupll
Ta "czapka hadesa" jak ją nazwałeś to klucz do tajnego przejścia:] A z kolei wejście to stoi na plaży w rodos. Co do drugiego pytania to możesz powiedzieć że masz farta - znalezienie takiego itema to rzadkość.Ten tekst to żart od twórców gry. Służy on tylko temu aby... sobie humor poprawić:D Takich tekstów w grze jest kilkanaście a wypadają tylko i wyłącznie z bohaterów. Mi osobiście najbardziej się podoba pamiętnik nastoletniej menady oraz list spod troi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W> W>

Dnia 27.03.2009 o 12:09, 1 Gniewko napisał:

> > Jak pisa3am wcześniej mój angielski jest bardzo s3aby,wiec z modyfikacją postaci

> w TQDefilner?
> > nie da3am sobie rady.
> > Wątpie czy bym ją odzyska3a bp kiedy odkry3am brak postaci klikne3am niestety
usun
> myśląc
> > ?e po ponownym wpisaniu imienia odzyskam postaa.
> > Postaa sie pojawi3a ale na poziomie 1 i by3o pozamiatane.
> > Pozdrawiam
> > Ps
> > Mam nowy problem po przejrzeniu zawartości woreczków nie moge odpalia gierki
.
>
> >
>
> Brawo brawo.... usune3aś w3asną postaa....mog3aś sie najpierw zapytaa ... a potem
dzialac
Witam
Pyta3am ale Ciebie na forum nie by3o a nikt inny nie potrafi3 mi pomóc.
Zainstalowa3am wczoraj dodatek a mimo to nie mam postaci.
Po odpalenu TQDefilnera dostaje takie komunikaty
Co Ty na to?
Pozdrawiam

Wściekłam się odinstalowałam oba programy ale postac nie wróciła
Zostaje mi tylko import i gra za pomocą płyty z dodatkiem
Czy przez to potwory będą mądrzejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2009 o 14:11, 1 Gniewko napisał:

> Witam
> Pyta3am ale Ciebie na forum nie by3o a nikt inny nie potrafi3 mi pomóc.
> Zainstalowa3am wczoraj dodatek a mimo to nie mam postaci.
> Po odpalenu TQDefilnera dostaje takie komunikaty
> Co Ty na to?
> Pozdrawiam



chwila chwila.... po co odpalałaś TQDefilnera?... żeby odzyskać postać?.... skoro ją usunęłaś jest pozamiatane... ja z tym komunikatami sie w życiu nie spotkałem... a chociaż gra ci dziala? jeśli masz dodatek to w spokoju możesz z TQ Vaulta korzystać ... nie musisz nic patchować ani innych rzeczy robić ^^ wiem bo sam korzystam... radze robić co jakiś czas kopie folderu My Games w moich dokumentach :) nawet jeśli w TQ usuniesz sobie postać - kopiujesz kopie folderu (wiem głupio brzmi xD) i wklejasz do moich dokumentów... :) uruchamiasz TQ i twoja postać jest...gdybyś wcześniej zrobila kopie nie byłoby problemu :)

Dnia 27.03.2009 o 14:11, 1 Gniewko napisał:

Wściekłam się odinstalowałam oba programy ale postac nie wróciła
Zostaje mi tylko import i gra za pomocą płyty z dodatkiem
Czy przez to potwory będą mądrzejsze?


Zaimportuj nową postać i graj na dodatku :) naprawdę dotarcie na olimp na normalnu może ci zająć hmmm.... 4 dni? (intensywnego grania) ,a tą nową postacią gdzie teraz jesteś i jaki lvl? jakie mistrzostwa wybrałaś :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 18:00, borek707 napisał:


> > Witam
> > Pyta3am ale Ciebie na forum nie by3o a nikt inny nie potrafi3 mi pomóc.
> > Zainstalowa3am wczoraj dodatek a mimo to nie mam postaci.
> > Po odpalenu TQDefilnera dostaje takie komunikaty
> > Co Ty na to?
> > Pozdrawiam


chwila chwila.... po co odpalałaś TQDefilnera?... żeby odzyskać postać?.... skoro ją
usunęłaś jest pozamiatane... ja z tym komunikatami sie w życiu nie spotkałem... a chociaż
gra ci dziala? jeśli masz dodatek to w spokoju możesz z TQ Vaulta korzystać ... nie musisz
nic patchować ani innych rzeczy robić ^^ wiem bo sam korzystam... radze robić co jakiś
czas kopie folderu My Games w moich dokumentach :) nawet jeśli w TQ usuniesz sobie postać
- kopiujesz kopie folderu (wiem głupio brzmi xD) i wklejasz do moich dokumentów... :)
uruchamiasz TQ i twoja postać jest...gdybyś wcześniej zrobila kopie nie byłoby problemu
:)

> Wściekłam się odinstalowałam oba programy ale postac nie wróciła
> Zostaje mi tylko import i gra za pomocą płyty z dodatkiem
> Czy przez to potwory będą mądrzejsze?

Zaimportuj nową postać i graj na dodatku :) naprawdę dotarcie na olimp na normalnu może
ci zająć hmmm.... 4 dni? (intensywnego grania) ,a tą nową postacią gdzie teraz jesteś
i jaki lvl? jakie mistrzostwa wybrałaś :) pzdr.

Witaj
Pomyliłeś 2 postaci ze sobą i wyszedł galimatjas
Kiedy pobrałam dodatkowy plecak miałam postać o imieniu Demeter poziom 33 i byłam na olimpie
Poradziłeś mi zebym sie cofneła bo postać była za słaba zeby ubić Tyfona.
Po ponownym odpaleniu kompa kiedy okazało sie że nie ma postaci na cokole kliknełam niestety usuń myśląc że po ponownym wpisaniu imienia Demeter postać sie pojawi.


No i pojawiła sie ale bez zbroi na poziomie 1 czyli stworzyła sie nowa Demeter i gra cofneła sie od początku.
Wczoraj doszłam do obozu dolnego i dziś miałam ubić Gorgony
Niestety po odpaleniu gry okazało sie że Demeter na cokołe znowu nie ma.

Tym razem nie dotykałam usuń tylko próbowałam odpalić gierke za pomocą TQ Vaulta ale nie było zakładki Graj w Titana wiec sie wnerwiłam odinstalowałam program ale postaci nie odzyskałam.

Przypomniałam sobie że po zaistalowaniu dodatku można importować postać.sprubowałam i sie udało.

Moja postać
Demeter- poziom 15
Minosterstwa wojny i łowów
Siła 195
Inteligencja 50
Zręcznośc 104
Biore zatruty topór i Tarczę Tkacza smierci i lece ubić Gorgony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 11:27, Buhahahahaha napisał:

potrzebuje pomocy- gdzie mo?na to znale1c w Gizie?


Hmm... Jest ona albo w Sfinksie albo w piramidzie... Choć bardziej, bym obstawiał sfinksa, bo tam jest 2 fontanny reinkarnacji. Zawsze mylę dłoń równowagi z Kosturem faraona z zadania pobocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 12:24, Piterus_Von_Drackus napisał:

> potrzebuje pomocy- gdzie mo?na to znale1c w Gizie?

Hmm... Jest ona albo w Sfinksie albo w piramidzie... Choć bardziej, bym obstawiał sfinksa,
bo tam jest 2 fontanny reinkarnacji. Zawsze mylę dłoń równowagi z Kosturem faraona z
zadania pobocznego.


Kostur jest w piramidze cheopsa więc idę do sfinksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewko No tak wybacz..... (Czytanie ze zrozumieniem sie kłania jak to mówi Zakrzysiunio pzdr. xD) też mam zabójce :) (No dobra zabójczynię ;)) Prosze o ocenie mojej postaci (nie mam z nią problemów :) z bossami także 0 problems ;), dziewczyna wymiata powiedziałbym, aktualnie jestem w lokacji teren zalewowy nilu (czy jakoś tak xD) Jak jeszcze poexpić to mówcie :) Mobki biorę zwykle na 1 albo na 2 hity... mało dead''ów więc obrona jest spoko myśle... ;p
-------
Byłbym zapomniał... czy (cały) labiryntowy set znajdę w labiryncie minojskim? Z tamtąd pochodzi ta zbroja którą przedstawiam na screenie... piszcie czy warto go wogle szukać :D

http://img256.imageshack.us/my.php?image=leklim2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować