Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 09:27, kreciuch napisał:

Jolka jest skutecznie zabójcza:)

Co do wyboru połączenia z łotrostwem to podaj sam jakieś to ci postaramy się opisać jego
dobre i złe strony

A jeśli chodzi o mody to najlepiej "xmax" i "achilles"


Na początku interesowała mnie obrona, wojna trochę mniej. Ale teraz poczytałem jeszcze na akademii że połączenie z łowami jest bardzo dobre. Właśnie, teraz tu czy na akademii więcej się dzieje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:48, Calci napisał:

Na początku interesowała mnie obrona, wojna trochę mniej. Ale teraz poczytałem jeszcze
na akademii że połączenie z łowami jest bardzo dobre. Właśnie, teraz tu czy na akademii
więcej się dzieje? :P


IMO na akademii teraz więcej huczy aniżeli tu na forum.

Co do zbója to artykuł o nim jest mojego autorstwa^_^. Na ATQ z łotrostwem jest też opis charakternika napisany ze strasznymi błędami, więc nie zalecam z niego korzystać

Na chwilę obecną jest tam niewiele buildów, ale mam nadzieję, że dzięki moim staraniom to się zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 48 lvl i chciałbym szybko podciągnąć kumpla który dopiero co zaczął grę. Istnieje coś takiego, ze nawet będąc ze mną w drużynie i przyglądając się z 5 m na moją sieczkę z potworkami nie będzie zdobywał doświadczenia ponieważ jest między nami zbyt duża różnica poziomów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 08:32, kreciuch napisał:

> Na początku interesowała mnie obrona, wojna trochę mniej. Ale teraz poczytałem jeszcze

> na akademii że połączenie z łowami jest bardzo dobre. Właśnie, teraz tu czy na akademii

> więcej się dzieje? :P

IMO na akademii teraz więcej huczy aniżeli tu na forum.

Co do zbója to artykuł o nim jest mojego autorstwa^_^. Na ATQ z łotrostwem jest też opis
charakternika napisany ze strasznymi błędami, więc nie zalecam z niego korzystać

Na chwilę obecną jest tam niewiele buildów, ale mam nadzieję, że dzięki moim staraniom
to się zmieni:)


Racja ;) Szkoda tylko że formularz wysłałem 0,5 roku temu i do dziś potwierdzenia rejestracji nie dostałem ^^ Prosiłbym Uprzejmie Adminów o zajęcie się moim problemen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draco-PNC
Jak jesteście razem w drużynie to exp się dzieli. W efekcie twój kumpel za nic będzie dostawać doświadczenie. Musi tylko stać blisko ciebie i to cała filozofia

Borek707
Tak to jest z adminami. Nigdy ich nie ma kiedy są potrzebni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:26, Jagged napisał:

witam, mam maly problem...

wczoraj poraz kolejny zainstalowalem TQ + dodatek... wszystko w porzadku niby, ale co
kilkanascie sekund otwiera mi sie okienko misji, i tak bez przerwy... czy jest jakas
szansa zeby to zlikwidowac ? bo naprawde jest to denerwujace...

ps - zeby nie bylo niejasnosci, mam orginal :)

chyba jeszcze nikt nie odp na Twoje pytanie więc - jak dobrze zrozumiałem to chodzi o to małe okienko w górnym prawym rogu,więc w nim jest takie malutki kwadracik i go zaznaczasz by sie nie pojawiało więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 16:24, kreciuch napisał:

Draco-PNC
Jak jesteście razem w drużynie to exp się dzieli. W efekcie twój kumpel za nic będzie
dostawać doświadczenie. Musi tylko stać blisko ciebie i to cała filozofia

Borek707
Tak to jest z adminami. Nigdy ich nie ma kiedy są potrzebni:)


Nom ^^ A propos farmienia Kreciuch jak ty to robisz? 1 para kzk na 20 min? Dla mnie szok ;D Mógłbyś opisać jaki mod? gdzie? Czyścisz te jaskinie za gorgonami? Bardzo bym prosił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 10:17, borek707 napisał:

Nom ^^ A propos farmienia Kreciuch jak ty to robisz? 1 para kzk na 20 min? Dla mnie szok
;D Mógłbyś opisać jaki mod? gdzie? Czyścisz te jaskinie za gorgonami? Bardzo bym prosił
^^


Czasami 3 pary wypadają:D Ale ostatnio farmiłem przez 2 godziny to tylko jedna para wypadła. A nazwy modu niestety z przyczyn niezależnych ode mnie podać nie moge...:/ Póki co polecam moda achilles oraz farmić w jaskini zaraz za 3 gorgonami z zadania głównego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:07, Morte napisał:

scroll of oneiros - jaka jest polska nazwa ?

Nie wiem dokładnie, ale oneiros to po grecku marzenie senne(ew. koszmar lub po prostu sen). Może to Ci jakoś pomoże :) Zwój snów? Chyba było coś takiego. Nie jestem pewien, z miesiąc już nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 14:24, Lfdracon napisał:

> scroll of oneiros - jaka jest polska nazwa ?
Nie wiem dokładnie, ale oneiros to po grecku marzenie senne(ew. koszmar lub po prostu
sen). Może to Ci jakoś pomoże :) Zwój snów? Chyba było coś takiego. Nie jestem pewien,
z miesiąc już nie grałem.

hehe :D Pomogło ale i zarazem nie .już piszę dlaczego - kumpel (nie polak) paranoicznie szuka tego zwoju i obiecałem mu pomóc,jak napisałeś znaczenie może być "koszmar"lub "sen" a tak sie składa że on ma mistrzostwa ducha oraz snu,jakby miał inne to bym dopasował a tak, dalej nie wiem czy to do ducha czy do snu :D ale nic,dzięki za pomoc :) spytam jego do jakiego to mistrzostwa jest i już się wyjaśni na 50% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że to troche non legal ;p ale mam problem oto on :
Kiedyś miałem piracki dodatek (oryginalną podstawke ) i jakąś grałem przez internet(nie miałem kasy na oryginal) ale wkurzyłem się i kupiłem dodatek xD! I grałem trochę se i git i po przerwie chcę znów wrocic grać ale z kolegą któremu chcę pokazać że ta gra fajneijsza od gta xP i chcemy grać we 2 przez internet ale on nie posiada oryginału i mu nie działa wersja nielegalna .Można prosić o pomoc w tej sprawie? chodzi właśiwie o klucz do dodatku kiedyś jak grałem na tamtym kluczu to działało multi a teraz nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz, żeby ktoś ci dał klucz do oryginała do dodatku? Coś czuję, że się ktoś taki nie znajdzie. A moderator może bana dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:15, Gromo napisał:

Ty chcesz, żeby ktoś ci dał klucz do oryginała do dodatku? Coś czuję, że się ktoś taki
nie znajdzie. A moderator może bana dać.

No coż ryzyko xD Jeżeli chce ktos dac keya to ok xD ale mi chodzi czemu nie działa klucz który kiedyś działał ;/

ps.po długiej namowie koledze bardzo sie spodobała gra ale raczej nei wyda kasy na grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:16, truptus napisał:

ale raczej nei wyda kasy na grę

To nie będzie grał, i tyle. Zresztą, przy obecnej cenie dodatku(16 zł), takie zachowanie jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:20, Lfdracon napisał:

> ale raczej nei wyda kasy na grę
To nie będzie grał, i tyle. Zresztą, przy obecnej cenie dodatku(16 zł), takie zachowanie
jest po prostu żałosne.

Też tak uważam. Nie mieć tych 36zł na grę to przesada. A w MM jak zawsze wyjdzie kilka zł taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:20, Lfdracon napisał:

> ale raczej nei wyda kasy na grę
To nie będzie grał, i tyle. Zresztą, przy obecnej cenie dodatku(16 zł), takie zachowanie
jest po prostu żałosne.

Ta tylko u nas nie ma żadnego sklepu z grą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:21, truptus napisał:

Ta tylko u nas nie ma żadnego sklepu z grą ...

To nie jest wytłumaczenie. Ja do najbliższego MM jadę ze 30 minut w jedną stronę, i to raz w miesiącu jak tata tankuje. Bliżej mam do Biedronki, ale tam tylko jak promocje są to kupię z rzutu jakiegoś.
Edit: Skończmy bo trochę spamu się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:22, Gromo napisał:

> Ta tylko u nas nie ma żadnego sklepu z grą ...
To nie jest wytłumaczenie. Ja do najbliższego MM jadę ze 30 minut w jedną stronę, i to
raz w miesiącu jak tata tankuje. Bliżej mam do Biedronki, ale tam tylko jak promocje
są to kupię z rzutu jakiegoś.
Edit: Skończmy bo trochę spam się pojawia.

Ja mam identycznie lecz różnimy się wiekiem ;]
ok konczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować