Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

no to mojej zbojczyni brakuje ok ..40 k obrazen by dorownac hehe, nie przypuszczalem by mozna bylo cos takiego zrobic jak firerodan zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz caly czas naprzod, jest tylko 1 droga . wciskaj M , wyrocznia jest w delfach ,galazke oliwna jeszcze musisz wziac i jej zaniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. zrobilem artef. krew aresa,jesli otrzymam obrazenia bronia biala to krew zaleje stworki hehe doslownie,ale zauwazylem ze to zadko sie zdaza,pomimo ze obrazenia otrzymuje . z jaka czestotliwoscia to dziala,lub od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj troche z dziwnym pytaniem. Czy jesli zabilem hadesa i wypadl mi z niego najwyzszy wladca to czy oplaca sie wracac do tego ukrytego levelu na normalu? Czy tez czekac po prostu na legendarny czy tam epicki. Dodam ze mam haruspika na 40 lvlu, mimo ze build mam raczej porzadny jednak z eq jest juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:32, Lfdracon napisał:

Warto, zanim na dobre rozpoczniesz epik, właśnie ze względu na duże szanse znalezienia
tam dobrych itemów.

Bardzo dzieki, kiedys juz wprawdzie gralem na epiku ale bez dodatku i nie za bardzo ogarniam to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:29, dzeksondzekson napisał:

Ja tutaj troche z dziwnym pytaniem. Czy jesli zabilem hadesa i wypadl mi z niego najwyzszy
wladca to czy oplaca sie wracac do tego ukrytego levelu na normalu? Czy tez czekac po
prostu na legendarny czy tam epicki. Dodam ze mam haruspika na 40 lvlu, mimo ze build
mam raczej porzadny jednak z eq jest juz gorzej.



----- Moim zdaniem nie warto chyba że chcesz nabić poziom, ale uważaj na bosów którzy tam będą, chwila nieuwagi i masz zgon zwłaszcza przy Tokseuszu, a w miarę fajne przedmioty, mi powypadały dopiero na epiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje z tymi drzwiami w changan,ze zawsze sa zamkniete,6 postaciami gralem i ani razu sie nie otworzyly,ani na epiku,normalu,oczywiscie quest zrobiony z cesarzem w palacu.te drzwi co straznik pilnuje takze zamkniete. wszystkie quest zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby otworzyć drzwi do Lasu Starożytnych, porozmawiaj z Feyian. Co do tych drugich... nie wiem za bardzo, o które Ci chodzi, mnie się wszystkie w odpowiednim czasie otwierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyruszasz z changan do jeduitowego?palacu to od tylu wracasz do changan,i ta brama powinna sie otworzyc,a mi ta brama nie otwiera sie, tp do changan ,gadam z kapitan i nic,brama do lasu zamknieta takze.dopiero w sieci mi otwieraja tp do wusso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 08:28, Morte napisał:

gadam z kapitan i nic,brama do lasu zamknieta takze.dopiero w sieci mi otwieraja tp do wusso

Nie z żadnym kapitanem, tylko z Feyian, babką którą spotkałeś przy gorgonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no z nia. jak pamietam to pani kapitan :D ,nie gram przeciez pierwszy raz,wiem co trzeba zrobic ale pytam sie dlatego ze przeciez mamy ta sama gre,path i czemu u mnie ten bug jest a u was nie ma.to mnie zastanawia,path 1.1 wadliwy mam?czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. sprobuje ten sposob. ale innym na tym pathu sie otwieraja,wiec cos z moim wydaniem gry nie teges byc musi z tego wynika. no nic,dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znudził mi się wróżbita i postanowiłem zacząć grę od nowa. Wybrałem obronę i mam pytanie jakie wybrać 2 mistrzostwo, moja postać ma walczyć w zwarciu i mieć duży dmg. Napiszcie w co inwestować w obronie i jak rozdzielać punkty, do tej pory dawałem w życie i siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 18:30, jarekao napisał:

Witam. Znudził mi się wróżbita i postanowiłem zacząć grę od nowa. Wybrałem obronę i mam
pytanie jakie wybrać 2 mistrzostwo, moja postać ma walczyć w zwarciu i mieć duży dmg.
Napiszcie w co inwestować w obronie i jak rozdzielać punkty, do tej pory dawałem w życie
i siłę.


Postać ta ma atakować obuchem czy włócznią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turner William,Kreciuch - ostatnie pytanie i nie marudze juz. path 1.17 oprocz wyeliminowania bledow ,to cos dodatkowo zmienia?lub dodaje do gry? ps- mam ten path ale jak postawie serwer to sam gram.malo kto gra na tym pathu w sieci.temu wrocilem do 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować