Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

no wlasnie,szkoda tylko ze przez piractwo tej gry,studio zwinelo manatki i titan quest 2 szlak trafil. muzyk se poradzi,bo koncertuje,film tez,bo kino daje juz zwrot kasy,a gry niestety nie maja mozliwosci innych,anizeli sprzedaz w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem troszke pofarmic ale ..moze ktos zrobic liste gdzie najlepiej szukac mocnych itemkow.nie musza byc sety.np. akt 1 grecja i lokacja, egipt i lokacja. itd do aktu 4. mysle ze taka orientacyjna lista by sie przydala tutaj. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka razy wałkowane, że przedmioty wypadają losowo. Czasem mogą wypaść ci dwa epiki w ciągu 10 minut, a przez następną godzinę możesz nie znaleźć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze losowo to jest oczywiste,ale np wielu forumowiczow farmi na gongorach bo tam cos fajnego wypada,i o takie punkty na aktach mi chodzi tylko :) np warto tu lub tu, w babilonie tu i tu. o ,takie cos chcialbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 15:10, Morte napisał:

To ze losowo to jest oczywiste,ale np wielu forumowiczow farmi na gongorach bo tam cos
fajnego wypada,i o takie punkty na aktach mi chodzi tylko :) np warto tu lub tu, w babilonie
tu i tu. o ,takie cos chcialbym.


To o czym mówisz to są MI. Prawdopodobnie jedyny polski spis tych itemów został wykonany przeze mnie:) Obecnie - z małą pomocą - spis został przerobiony z exela na pdf dzięki czemu jest bardziej czytelny. Zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreciuch- prawdopodobnie o to mi chodzi.ja az tak sie nie znam na tych itemach.gram sobie i biore co znajde najlepsze lub ktos mi da w sieci. ale chcialbym sam pofarmic w koncu lecz nie wiem gdzie. -pewnie ze zainteresowany jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem spis MI. Wrzuciłem go na rapida 5 razy żeby każdy zainteresowany mógł się z nim zapoznać. W razie kłopotów pisać bądź wygaśnięcia linków - pisać to wrzuce go znowu 5 razy:)
PS. Przy okazji sprawdźcie czy nie ma gdzieś błędów

http://rapidshare.com/files/269545133/SpisMI.pdf.html
http://rapidshare.com/files/269545509/SpisMI.pdf.html
http://rapidshare.com/files/269546604/SpisMI.pdf.html
http://rapidshare.com/files/269546811/SpisMI.pdf.html
http://rapidshare.com/files/269547234/SpisMI.pdf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:13, kreciuch napisał:

PS. Przy okazji sprawdźcie czy nie ma gdzieś błędów

Bransoleta i Nogawice Szamana (Anuranie) mają ten sam obrazek. Przynajmniej mi się tak wydaje :P
Ichtiany - nie przypominam sobie, żeby były takie MI jak Korona i Szata Rybokształtnej Wyroczni. Mi wypadały Korona i Szaty Rybokształtnych... ktoś z nas musi się mylić :D
Utopcy - moim zdaniem powinno być utopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lfdracon

Bransoleta i nogawice szamana wyglądają bardzo podobnie. Trzeba się przyjrzeć bardzo dokładnie zeby zobaczyć różnicę. Jeden z nich jest odrobinkę mniejszy od drugiego

Co do ryboli to Ichtiany to korona i szaty rybokształtnych to zwykły item. Rzeczy rybokształtnej wyroczni są MI.

W kwestii utopców chyba masz rację. Poprawię "utopcy" na "utopce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafie na tym rapidzie zobaczyć tego spisu.Pokazują mi sie dwa zegary gdziekolwiek nie kliknę to inna strona z nastepnymi odsyłaczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 19:08, Morte napisał:

Niestety nie potrafie na tym rapidzie zobaczyć tego spisu.Pokazują mi sie dwa zegary
gdziekolwiek nie kliknę to inna strona z nastepnymi odsyłaczami .

Bo musisz ten spis pobrać na dysk twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 19:08, Morte napisał:

Niestety nie potrafie na tym rapidzie zobaczyć tego spisu.Pokazują mi sie dwa zegary
gdziekolwiek nie kliknę to inna strona z nastepnymi odsyłaczami .


1. Wejdz w linka
2. Pod lewym prędkościomierzem jest napis "Free user". Kliknij tam
3. Pojawi się odliczanie czasu. Poczekaj do końca, a potem kliknij na przycisk "Download"
4. Zapisz spis na dysku

Zapomniałem dodać że spis zawiera wyszukiwarkę (po prawej stronie na górze) przy czym przy wyszukiwaniu pierwszego itema użyjcie przycisków koło pola do wpisywania czyli przeszukanie dokumentu w górę i w doł. Po tej krótkiej operacji wystarczy wpisać szukane słowo, potem Enter a wyszukiwarka zadziała jak powinna. To przewijanie powinno się robić za każdym razem gdy otwieramy spis. Może być to dla niektórych uciążliwe jednak wierzcie mi da się to przeboleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płynnością gry gram na laptopie konfiguracja intel core 2 duo 6400 4gb ramu i karta radeon Hd 3650 ilość Fps nie schodzi poniżej 50 gram na srednich rozdziałka 1240x800 jednak podczasz gry moge zauważyć jak szarpie obraz dziwne.I co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:08, Sir_Myxir napisał:

Mam problem z płynnością gry gram na laptopie konfiguracja intel core 2 duo 6400 4gb
ramu i karta radeon Hd 3650 ilość Fps nie schodzi poniżej 50 gram na srednich rozdziałka
1240x800 jednak podczasz gry moge zauważyć jak szarpie obraz dziwne.I co z tym zrobić


Twój komp spełnia wymagania średnie(ze względu na grafikę tylko średnie) i powinno chodzić i chodzi ,masz te 45 klatek do 50,te szarpanie to ciężko stwierdzić, dlatego że masz kartę do laptopów,mam kilka rad: 1- sterownik (ściągnij najnowszy) 2- zrób defragmentację partycji na której jest titan i przy okazji systamowej . 3- byc może cos działa w tle ,jak to w laptopach bywa i dlatego szarpie. 4- sprawdź także w opcjach grafiki
PS -te szarpania nieraz występują i u mnie ale po twoim tetst wywnioskowałem ze to szęste ,,fora mi się pomyliły i napisałem o stalkerze:D już poprawiłem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 22:34, kreciuch napisał:

> Niestety nie potrafie na tym rapidzie zobaczyć tego spisu.Pokazują mi sie dwa zegary

> gdziekolwiek nie kliknę to inna strona z nastepnymi odsyłaczami .

1. Wejdz w linka
2. Pod lewym prędkościomierzem jest napis "Free user". Kliknij tam
3. Pojawi się odliczanie czasu. Poczekaj do końca, a potem kliknij na przycisk "Download"
4. Zapisz spis na dysku

Niestety mam takie coś po kliknięciu na free user-

Error
You want to download the following file:

http://rapidshare.com/files/269545133/SpisMI.pdf | 855 KB

Your IP address(mój adres IP) is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Premium members can download any number of files simultaneously. Become a Premium member now. The download will be available shortly.

I koniec ,nic sie nie dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najrawdopodobniej ktoś kto ma internet z tej samej firmy co ty i te same IP, ten ktoś uż coś ściąga i ty nie możesz :/ Też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:16, Morte napisał:

Twój komp spełnia wymagania średnie(ze względu na grafikę tylko średnie) i powinno chodzić
i chodzi ,masz te 45 klatek do 50,te szarpanie to ciężko stwierdzić, dlatego że masz
kartę do laptopów,mam kilka rad: 1- sterownik (ściągnij najnowszy) 2- zrób defragmentację
partycji na której jest titan i przy okazji systamowej . 3- byc może cos działa w tle
,jak to w laptopach bywa i dlatego szarpie. 4- sprawdź także w opcjach grafiki
PS -te szarpania nieraz występują i u mnie ale po twoim tetst wywnioskowałem ze to szęste
,,fora mi się pomyliły i napisałem o stalkerze:D już poprawiłem to



Defragmentacja odpada bo nowy jest kilka dni temu go kupiłem ale spróbuje nowe stery graficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:34, Zatha napisał:

Najrawdopodobniej ktoś kto ma internet z tej samej firmy co ty i te same IP, ten ktoś
uż coś ściąga i ty nie możesz :/ Też tak mam.

Ale jak to te same IP,fakt że mam prywatne IP i jestem jakby za "Natem", ale żeby ktoś miał te same IP jeszcze? a jak tamten ściąga z p2p rózne rzeczy lub jakiś pedofil ? ,nie ,tak nie jest jak piszesz ,problem jest tego typu że mój adres IP nie pozwala mi ściągnąć z tej witryny ,serwer blokuje dostawcy ,to są minusy właśnie priv IP,ale bezpieczniejszy za to mój komp bo ataki są na serwer aster a nie bezpośrednio na komputer ,coś za coś niestety:)

Sir Myxir- ale w momencie instalacji pliki mogą zostać pofragmentowane ,temu zrób ta defragmentację, nie formatowanie bo niektórzy mylą defragmentacje z formatem :) zrób i będziesz miał spokuj a i uporządkujesz przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować