Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2009 o 23:24, kreciuch napisał:

Pytałem się aby być pewnym. Ja np. zmieniłem nazwę serva. Mój wabi się "Bzium"(wiem oryginalna
nazwa) z dopiskiem na jakim modzie hostuje i zawsze końcówką "NO CHEAT". Serwer jest
kolorowy(dokładniej mówiąc zielony), pozatym moje postacie też są na kolorowo więc jak
na serva wpadnie ci np. Jollante na niebiesko czy Nemezis na czerwono to nie wyrzucaj
na dzień dobry:)


Dobra, to jakby coś to wbiję do ciebie. ;D Albo ty do mnie... ok, tylko pamiętaj że ja lamię do tej pory i nie mam żadnych fajnych itemów. Format, uaaa, format!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przeszłam gre trzykrotnie niemal do końca
Nie udało mi sie jednak zabić ostatniego Tytana na Olimpie.
Czy ktoś ma pomysł jak mam go zabić albo chociaż w jaki sposób unieruchomić mu ręce?

Wiem że można tak ustawić gre by nie było w niej pająków,tylko jak to zrobić?
Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Witam

Cześć

Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Przeszłam gre trzykrotnie niemal do końca

Niemal? :)

Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Nie udało mi sie jednak zabić ostatniego Tytana na Olimpie.

Chodzi Ci o Tyfona? Masz tylko podstawową wersję gry?

Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Czy ktoś ma pomysł jak mam go zabić albo chociaż w jaki sposób unieruchomić mu ręce?

Podaj jaką postacią grasz. W głównej mierze sukces w walce z Tyfonem polega na ciągłym bieganiu i nie wdawaniu sie w walkę bezpośrednią ze skurczybykiem.

Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Wiem że można tak ustawić gre by nie było w niej pająków,tylko jak to zrobić?

A co Ci pająki przeszkadzają? Poza tym nic nie słyszałem o takim modzie bezpająkowym :)

Dnia 16.12.2009 o 14:19, 1_Gniewko napisał:

Pozdrawiam

Ja również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wybrałam Ministerstwa Wojny i Łowów.
Grałam wojawniczką ubraną w magiczną zbroje ,uzbrojoną w topór i szable z rozwiniętymi na maksa cechami siły oraz zręczności.
{Zbroja z niebieskich artefaktów a broń z zielonych}
Posiadała Zdolności
Sieć z Haczykami
Podgłądanie Zwierzyny
Przynęta
Uniki
Miażdżący Cios
Łucnictwo
Róg Wojny
Tyle pamiętam.
Co do gry mam podstawkę+ dodatek lecz nigdy w niego nie grałam bo nie moge ubić Tyfona..

Jeśli chodzi o pająki no cóż ja już tak mam że kiedy widzę takie włochate paskudztwo to czuje sie chora z obrzydzenia.To właśnie przez nie wyrzuciłam gre z komputera.
Pisałam wtedy na forum z pytaniem o patent jak pokomać Tyfcia ale nikt nie podjął niestety tematu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie walki z tyfonem jedna bardzo ważna uwaga o której wiele graczy zapomina - NIE atakować go kiedy posiada kolce - wówczas drań odbija obrażenia i możemy paść szybciej niż się wydaje. Najlepiej jest biegać wokół niego, zaatakować, podleczyć się gdy oberwiemy itd.

Ewentualnie zawsze można poprosić innego gracza by ubił tyfonka lub jakieś lepsze itemki dał co z pewnością pomoże w walce z tym tytanem

Masz jeszcze filmik jak walczyć z tyfonem. Przy okazji zobacz jak drastycznie spada pasek życia graczowi gdy atakuje tyfona gdy ten ma aktywne kolce
http://www.youtube.com/watch?v=KFovZm9zfz0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wojowniczka na wiok Tyfonka niestety kamieniała z przerażenia i było po wszystkim.
Macie może pomysł w które miejsce najlepiej mu przywalić jaką bronią i co zrobić by choć przez chwile sie nie ruszał bo sieć na niego nie działa?

Jest jakiś Item na te jego kolce? To troche nie tak powinny być wskazówki jak go ubić np w jaskini ostatniego Telkina.
Co do gry przez sieć to jeszcze nigdy tego nie robiłam i nie wiem jak to wygląda w praktyce,
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gniewko-najlepiej mu przywalic w krok :D i to obuchem hehehe,a tak powaznie to zastosuj porade kreciucha,tak wlasnie sie z tym przystojniakiem walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jego kolce chyba nie ma itemka. Jest tylko skill "Przełamanie czaru" z mistrzostwa Burzy - za jego pomocą można pozbyć się tych kłujek z tyfcia

Jak masz dalej problemy z tym zgredem to służe pomocą w walce. Mój nr gg był podawany w wątku o handlu(link wyżej w przyklejonym poście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podczas finałowej walki padłem ponad 30 razy ale udało się ukończyć grę. dobrze że po przywróceniu do życia boss ma tyle zdrowia ile miał przed śmiercią postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wiecie co próbowałam kiedyś nie wgodząc na arenę załatwić go z łuku.
Kilka razy nawet go trafiłam choć nie było go widać to pojawiał sie pasek z ubytkiem JEGO życia.
Próbowaliście metody załatwienia go z daleka?

Może po prostu jest tak że przy połączeniu Łowów i Wojny nie da się go pokonać?
{Może na gada potrzeba czarów Laski Magów zamiast broni}?
Mam pare pytań
1 Czy można tak zmodyfikować gre gre by te potwory które zabiliśmy przed wyłączeniem gry nie ożywały po ponownym jej odpaleniu?
2 Znacie spocób by korzystać z dodatkowego worka z itemkami nie wychodżąc z gry?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 13:13, BoloMaster napisał:

ja podczas finałowej walki padłem ponad 30 razy ale udało się ukończyć grę. dobrze że
po przywróceniu do życia boss ma tyle zdrowia ile miał przed śmiercią postaci:)

To miałeś szczeście
Mój Tyfcio leczył sie momentalnie i na maksa jak gdyby po każdym zgonie wojowniczki przybywało mu siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można prosić o screen rozmieszczenia punktów umiejętności? Może tu jest coś nie tak, tzn.może umiejętności są źle dobrane i dlatego tyfcia nie da się ubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ktoś tu niedokładnie czyta moje posty.
Pisałam przecież że totalnie zdołowana brakiem odzewu wyrzuciłam gierke z komputera.
Teraz musze znowu zawędrować na Olimp.

Obecnie jestem w Obozie Spartan.
Jako pierwsze wybrałam Ministerstwo Łowów
Dodałam 2 punkty siły i 2 zwinności.

Czekam na wasze sugestie w które cechy, zdolności oraz Ministerstwo powinnam ulokować punkty?
Może wspólnie pokonamy Tyfcia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli wzielas lowy to najlepiej rozwijaj postac pod luk wlasnie ,cale drzewko ,a do lowow pod luk pieknie wspolgra natura ,wychodzi z tego lowca,potezna postac, gram na modzie xmax i sa 3 tyfonki,zabijam je bez problemu z dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Doradzcie mi prosze którą broń zbierać żółtą {magiczną} niebieską czy zieloną bo mam mało miejsca w plecaku?
Nigdy nie wiem którą można bezpiecznie sprzedać bez szkody dla rozgrywki?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 16:34, 1_Gniewko napisał:

Witam
Doradzcie mi prosze którą broń zbierać żółtą {magiczną} niebieską czy zieloną bo mam
mało miejsca w plecaku?
Nigdy nie wiem którą można bezpiecznie sprzedać bez szkody dla rozgrywki?
Pozdrawiam


Patrz po statystykach :) Co słabsze sprzedawaj. Jak jakiś przedmiot dodaje umiejętność to czasami trzeba się zastanowić czy jednak warto go sprzedawać, bo akurat dana umiejętność może się przydać kiedyś w przyszłości na jakiegoś bosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale już nie mogę. Nie ministerstwa, tylko mistrzostwa >.<

A co do przedmiotów... z kolorowych najsłabsze są żółte, je możesz sprzedawać. Zielone będą lepsze od żółtych, ale zazwyczaj słabsze od niebieskich. Chyba że znajdziesz naprawdę dobry zielony, to wtedy masz fart, bo możesz go jeszcze wzmocnić relikwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować