Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

POMOCY właśnie zabiłem telkina z Grecji na legendarnym przesyłem do egiptu i sprzedawałem przedmioty
i tu nagle gra się wylączyła ( w jednej chwil jest gra a w drugiej pulpit Windowsa ) pomocy z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:25, Samildanach napisał:

> jak wam zabiera ta manikora pól życia to weźcie jak będziecie grać nowąpostacią obrone
i zamienńcie
> sie w kolosa bo jak sie ma na max olbrzyma to pohlania 50%obrazeń w formie kolosa to bedzie

> wam zabierala 1,4 życia:D
>
odzywa sie 10letni dzieciak uzywajacy cheatow i chodzacy na latwizne, bo nie lubi spotykac
trudnosci na drodze... naucz sie wreszcie grac bez cheatow dzieciaku... pomysl czy ktos dla
jednej mantikory bedzie nowa postac zakladal?! pomysl zanim cos napiszesz i pomysl na jakim
levelu dopiero mozna osiagnac kolosa wypakowanego na maxa!

Samlidanach!! poraz setny mówie cie że niegram na cheatach teraz kiedys gralem ale tylko jedna posatcia teraz niegram jak mi niweirzysz to sie spytaj scoota on widzial mojego kolesia . I wogole niemowilem żeby robic nową posatć tylko przez manikore mowilem że jak sie będzie robić nowa posatc to najlepiej sobie wziąśc obrone !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 16:57, truptus napisał:

> > jak wam zabiera ta manikora pól życia to weźcie jak będziecie grać nowąpostacią obrone

> i zamienńcie
> > sie w kolosa bo jak sie ma na max olbrzyma to pohlania 50%obrazeń w formie kolosa
to bedzie
>
> > wam zabierala 1,4 życia:D
> >
> odzywa sie 10letni dzieciak uzywajacy cheatow i chodzacy na latwizne, bo nie lubi spotykac

> trudnosci na drodze... naucz sie wreszcie grac bez cheatow dzieciaku... pomysl czy ktos
dla
> jednej mantikory bedzie nowa postac zakladal?! pomysl zanim cos napiszesz i pomysl na
jakim
> levelu dopiero mozna osiagnac kolosa wypakowanego na maxa!
Samlidanach!! poraz setny mówie cie że niegram na cheatach teraz kiedys gralem ale tylko jedna
posatcia teraz niegram jak mi niweirzysz to sie spytaj scoota on widzial mojego kolesia . I
wogole niemowilem żeby robic nową posatć tylko przez manikore mowilem że jak sie będzie robić
nowa posatc to najlepiej sobie wziąśc obrone !!!.

jestes nienormalny. moze ktos woli grac magiem... i co ma wziasc obrone bo ty mowisz ze jest najlepsza? a co do cheatow to wcale ich nie uzywasz tylko ze czas gry twojej postaci jest zadziwiajaco niski.... ale to pewnie ty jestes taki genialny i tak szybko expisz... blyskawicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem spotkanie z mantikora i musze powiedziec ze mnie rozczarowala :P Ani razu nie zginalem, drastyczne momenty byly jedynie jak wypuszczala ta fale ale zawsze dalo rade sie odsunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 17:09, Samildanach napisał:

> > > jak wam zabiera ta manikora pól życia to weźcie jak będziecie grać nowąpostacią
obrone
>
> > i zamienńcie
> > > sie w kolosa bo jak sie ma na max olbrzyma to pohlania 50%obrazeń w formie kolosa

> to bedzie
> >
> > > wam zabierala 1,4 życia:D
> > >
> > odzywa sie 10letni dzieciak uzywajacy cheatow i chodzacy na latwizne, bo nie lubi
spotykac
>
> > trudnosci na drodze... naucz sie wreszcie grac bez cheatow dzieciaku... pomysl czy
ktos
> dla
> > jednej mantikory bedzie nowa postac zakladal?! pomysl zanim cos napiszesz i pomysl
na
> jakim
> > levelu dopiero mozna osiagnac kolosa wypakowanego na maxa!
> Samlidanach!! poraz setny mówie cie że niegram na cheatach teraz kiedys gralem ale tylko
jedna
> posatcia teraz niegram jak mi niweirzysz to sie spytaj scoota on widzial mojego kolesia
. I
> wogole niemowilem żeby robic nową posatć tylko przez manikore mowilem że jak sie będzie
robić
> nowa posatc to najlepiej sobie wziąśc obrone !!!.
jestes nienormalny. moze ktos woli grac magiem... i co ma wziasc obrone bo ty mowisz ze jest
najlepsza? a co do cheatow to wcale ich nie uzywasz tylko ze czas gry twojej postaci jest zadziwiajaco
niski.... ale to pewnie ty jestes taki genialny i tak szybko expisz... blyskawicznie...

jak gra magiem to niemusi brac obrony ja tylko raze niekarze czy ja napiselem ze ma brac!? nie to niemów że jestem nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a forme kolosa mozna mieć juz na 12lvl dając tylko do pkt. mistrzostwa a co do expa to bys chcial wiedzieć samlidanach że szybko się ubija lvl w titanie i wogóle ja dużo gram w titana to lvl bardzo szybko idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 18:05, truptus napisał:

a forme kolosa mozna mieć juz na 12lvl dając tylko do pkt. mistrzostwa a co do expa to bys
chcial wiedzieć samlidanach że szybko się ubija lvl w titanie i wogóle ja dużo gram w titana
to lvl bardzo szybko idzie!!!

brak mi slow jestes po prostu.... nie puisze nic wicej na twoj temat bo brak mi slow na temat twojej wielkiej gupoty... zreszta co bede tracil czas na dzieciaka ktory probuje wkrecac ze jest zawodowcem i nabil level taki jak ja w czasie o polowe mniejszym... po prostu lecz sie dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawed niepowiedziląeś oco chodzi o lvl wiem jedno ale jak szybko wbilem czy cos to niewiem weź napisz ile lvli wbiłem w ile czsu bo nieweim coty gadasz i wogóle widzilem raz takiego czecha gral od 2 lvla rozumial po polsku i grał bez cheatow i tyle grał i następnego dnia patrze i ma juz aż 30 lvl ale jak ktoś dużo gra to moze tyle ubić w caly dzien i niemyśl se że to trajner czy cos czysto wbijal lvl jak ja wpijam chodze rozawalm i lvl i niemyśle se że ja klamie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:45, truptus napisał:

nawed niepowiedziląeś oco chodzi o lvl wiem jedno ale jak szybko wbilem czy cos to niewiem
weź napisz ile lvli wbiłem w ile czsu bo nieweim coty gadasz i wogóle widzilem raz takiego
czecha gral od 2 lvla rozumial po polsku i grał bez cheatow i tyle grał i następnego dnia
patrze i ma juz aż 30 lvl ale jak ktoś dużo gra to moze tyle ubić w caly dzien i niemyśl se
że to trajner czy cos czysto wbijal lvl jak ja wpijam chodze rozawalm i lvl i niemyśle se że
ja klamie !!!!!!

dla mnie temat skonczony i nie spamuj... widzialem twoje cheaty i mnie nie oszukasz... TEMAT SKONCZONY I NIE SPAMUJ!!!! komentowal twojego bzdurnego tlumaczenia nie bede. moze inni sie nabiora bo nie widzieli tego ale nie ja... Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszysrkim, od poniedzialku zaczynam swoja przygode z titanem. Wiec moglby ktos podac jakas dobra strategie rozwoju postaci?? Z tego co tu slysze to polecacie wojna + obrona, prosze o jaies dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:58, Samildanach napisał:

> nawed niepowiedziląeś oco chodzi o lvl wiem jedno ale jak szybko wbilem czy cos to niewiem

> weź napisz ile lvli wbiłem w ile czsu bo nieweim coty gadasz i wogóle widzilem raz takiego

> czecha gral od 2 lvla rozumial po polsku i grał bez cheatow i tyle grał i następnego
dnia
> patrze i ma juz aż 30 lvl ale jak ktoś dużo gra to moze tyle ubić w caly dzien i niemyśl
se
> że to trajner czy cos czysto wbijal lvl jak ja wpijam chodze rozawalm i lvl i niemyśle
se że
> ja klamie !!!!!!
dla mnie temat skonczony i nie spamuj... widzialem twoje cheaty i mnie nie oszukasz... TEMAT
SKONCZONY I NIE SPAMUJ!!!! komentowal twojego bzdurnego tlumaczenia nie bede. moze inni sie
nabiora bo nie widzieli tego ale nie ja... Dorosnij.

wiem co przezywasz ;) ostatnio tez zgadalem sie z koleseim z innego forum na gre , ja wlaze i po zabiciu 1 kolesia wylatuje ok. 2 niebieskich itemow / i tak z kazdego . potem na forum mowie incydent i ten zaczal tak moncic ze wyszlo ze ja cos zbroilem :P ach te dzieci , niech szybko dorastaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem poczatkujacy na tym forum, ale dam ci dobra rade, poswiec jeden dzien na rozwiniecie 2 lub jezeli ci sie uda 3 postaci. np. wojna+obrona, wojna+ziemia, ..... sam zobacz jak ci sie walczy. Ja mam wojna+obrona i teraz momentam zaluje ale ogolnie postac jest bardzo aktywna. Pewnie kazdy bedzie chwalil swoje:)))))). Pozdrawiam. Takie jest moje prywatne zdanie. Powodzenia. W+O 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:13, W32darWin napisał:

Jestem poczatkujacy na tym forum, ale dam ci dobra rade, poswiec jeden dzien na rozwiniecie
2 lub jezeli ci sie uda 3 postaci. np. wojna+obrona, wojna+ziemia, ..... sam zobacz jak ci
sie walczy. Ja mam wojna+obrona i teraz momentam zaluje ale ogolnie postac jest bardzo aktywna.
Pewnie kazdy bedzie chwalil swoje:)))))). Pozdrawiam. Takie jest moje prywatne zdanie. Powodzenia.
W+O 46

ja sam mam wojna + obrona jak zauwazyliscie kilka postow temu ale mysle ze obrona + lortostwo byloby lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym dokladnie polega strategia wojna + lotrostwo ?? Co rozwijac i na co zwracac uwage. sorry ze takie pytania zadaje ale w Titana jestem narazie noob bo jeszcze w to nigdy nie gralem;D Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:05, TekirakiBoy napisał:

Z tego co tu slysze to polecacie wojna + obrona, prosze o jaies dobre rady

To jedno z najlepszych połączeń w grze. Jeżeli masz tylko podstawkę, to polecam zrobić ją tak: http://miniurl.pl/32952
Jak masz dodatek i będzie Ci się chciało potem jeszcze dobijać levele, to dodasz sobie w co chcesz. Myślę, że po tym czasie, jaki spędzisz na grą, już będzie sz wiedział w co ładować pozostałe punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 21:24, TekirakiBoy napisał:

A na czym dokladnie polega strategia wojna + lotrostwo ?? Co rozwijac i na co zwracac uwage.
sorry ze takie pytania zadaje ale w Titana jestem narazie noob bo jeszcze w to nigdy nie gralem;D
Pzdr

ja stanowczo bym odradzal... tym bardziej iz jestes graczem nowym... w gwarantuje iz polaczenie wojny z obrona sprawdzi sie idealnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować