Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Hmm dalbym glowe ze na normalu walczylem z jakas mantikora, nawet widze ja w glowie. Ale jak mowiecie ze jej nie ma to pewnie jakies podobne bylo stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:01, michał26 napisał:

Hmm dalbym glowe ze na normalu walczylem z jakas mantikora, nawet widze ja w glowie. Ale jak
mowiecie ze jej nie ma to pewnie jakies podobne bylo stworzenie

na normalu jest chimera na początku III aktu w babilonie to nie mantikora ona jest na epiku - z tego co czytałem wcześniej to tylko normal przeszedłeś więc z mantikorą nie mogłeś walczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:01, michał26 napisał:

Hmm dalbym glowe ze na normalu walczylem z jakas mantikora, nawet widze ja w glowie. Ale jak
mowiecie ze jej nie ma to pewnie jakies podobne bylo stworzenie

i uwierz mi... zapamietalbys ja napewno... ciezko ja zapomniec;p;ppp ogromniaste bydle o brzydkim oddechu ktory sprawial ze na jednym wydechu gasil moje zycie na 40lvlu!! I ELIKSIRY NIE POMAGALY! wiec jak ja spotkasz gwarantuje mnostwo niezapomnianych wrazen;p choc niekoniecznie zbyt milych;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:01, michał26 napisał:

Hmm dalbym glowe ze na normalu walczylem z jakas mantikora, nawet widze ja w glowie. Ale jak
mowiecie ze jej nie ma to pewnie jakies podobne bylo stworzenie

moze skojarzylo mu sie z heroesIII gdzie chimera byla wyzsza forma mantikory ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wam zabiera ta manikora pól życia to weźcie jak będziecie grać nowąpostacią obrone i zamienńcie sie w kolosa bo jak sie ma na max olbrzyma to pohlania 50%obrazeń w formie kolosa to bedzie wam zabierala 1,4 życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:25, Farmer Widomo napisał:

Gra jest prosta jesli posiada sie Wojna/Obrona i mieszanke "Forma Kolosa"+ "Rog Przodkow"
wtedy Tyfona w niecala minute mozna pokonac ;)

chyba na normalu podskocz na legendzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:39, scott napisał:

> Gra jest prosta jesli posiada sie Wojna/Obrona i mieszanke "Forma Kolosa"+ "Rog Przodkow"

> wtedy Tyfona w niecala minute mozna pokonac ;)
chyba na normalu podskocz na legendzie ;p

moj zdobywca ( wojna + obrona ) nie mial z nimik problemu ;) nawet bez kolosa :P ale z kolosem sie zawsze pewniej czułem ;)

20070803201548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:04, truptus napisał:

jak wam zabiera ta manikora pól życia to weźcie jak będziecie grać nowąpostacią obrone i zamienńcie
sie w kolosa bo jak sie ma na max olbrzyma to pohlania 50%obrazeń w formie kolosa to bedzie
wam zabierala 1,4 życia:D

odzywa sie 10letni dzieciak uzywajacy cheatow i chodzacy na latwizne, bo nie lubi spotykac trudnosci na drodze... naucz sie wreszcie grac bez cheatow dzieciaku... pomysl czy ktos dla jednej mantikory bedzie nowa postac zakladal?! pomysl zanim cos napiszesz i pomysl na jakim levelu dopiero mozna osiagnac kolosa wypakowanego na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 17:24, lazurek00 napisał:

ciach


heh masz racje za duzo w herosow gram :D

Zaczynam egipt na epiku wiec sobie niedlugo zobacze ta wasza mantikore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:51, michał26 napisał:

> ciach

heh masz racje za duzo w herosow gram :D

Zaczynam egipt na epiku wiec sobie niedlugo zobacze ta wasza mantikore

w takim razie zycze szczescie bo bedzie ci potrzebne... ta mantikora to nie jest z takich co czeka grzecznie w jednym miejscu... nie wiem jaka postacia grasz(jakie mistrzostwa) ale mam jedna rade-za nic w zyciu nie podchodz do niej od ryja bo szybko sie z tym zycie pozegnasz.... jedno ziewniecie i ... ja schodzilem po chuchnieciu na 40 lvlu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:26, Samildanach napisał:

lazurek00 musze ppogratulowac postaci i ekwipunku;p mi daleko do tego... moze inteligenta ona
nie jest;p ale wojownik super po prostu;p

tylko ze ona ma byc glupia i nieinteligenta ;) taki typowy barbarian ;) ale znudziala mi sie ta postac i stworzylem sobie assassina ( wojna + lotrostwo) z 2 broniami , ladnie sie zagrywaja oba mistrzostwa szczegolnie w obrazeniach od krwawienia ;) tylko ze tym assassinem nauczyelm sie grac bez handlu i importowania itemow , poprostu bylo zalatwo ;PP jak kto bedzie chcial wrzuce screena :) ( zaczynam nia chiny na normal )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:57, Samildanach napisał:

> > ciach


No to milo >< Juz z tym mechanicznym kolosem mialem problemy bo mnie co chwila ogluszal. A z jakimi statystykami walczyles z chimera? Ja bede mniej wiecej 42 lvl, 4000hp no i wojna + lotrostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:07, michał26 napisał:

> > > ciach

No to milo >< Juz z tym mechanicznym kolosem mialem problemy bo mnie co chwila ogluszal.
A z jakimi statystykami walczyles z chimera? Ja bede mniej wiecej 42 lvl, 4000hp no i wojna
+ lotrostwo

no ja bylem czempionem (wojna+natura) z tym ze z natury tylko leczenie i nimfa reszta wpakowana w wojne... ile hp mialem nie powiem bo nie chce sklamac ale mialem napewno wiele ponad 2500
wiele mowie bo nie wiem ile ciezko mi teraz porownac... mysle ze ponad 3000... a musze powiedziec ze mialem te wszystkie szaly szturmy wojownikow z legend itp na maxa! i wszyscy oni pod mantikora kladli sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:59, lazurek00 napisał:

> lazurek00 musze ppogratulowac postaci i ekwipunku;p mi daleko do tego... moze inteligenta
ona
> nie jest;p ale wojownik super po prostu;p
tylko ze ona ma byc glupia i nieinteligenta ;) taki typowy barbarian ;) ale znudziala mi sie
ta postac i stworzylem sobie assassina ( wojna + lotrostwo) z 2 broniami , ladnie sie zagrywaja
oba mistrzostwa szczegolnie w obrazeniach od krwawienia ;) tylko ze tym assassinem nauczyelm
sie grac bez handlu i importowania itemow , poprostu bylo zalatwo ;PP jak kto bedzie chcial
wrzuce screena :) ( zaczynam nia chiny na normal )

ja calkowicie rozumiem;p moj czempion tez nie jest zbyt inteligenty;p w ogole strasznie zaluje iz wzialem nature;/ uzywam tylko leczenia... a wladowalem dodatkowo 16 pkt w mistrzostwo choic nie uzywam teraz nic tylko leczenia... i tez uzywam dwoch broni;p 2 purpurowe miecze, zazwyczaj CISZE lub inne troche mocniejsze;p idzie ta maszynka jak trzeba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole zrobilem dzisiaj nowa postac... obrona + wojna. mam juz 10lvl i tez jestem zadowolony;p pierwszy raz wzialem to mistrzostwo bo wczesniej nie chcialem. myslelm iz jest cienkie ale mowie musze wszystkiego sprobowac;p no i dziwie sie ze to nazywa sie "obrona";ppp jest po prostu super;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 21:18, Samildanach napisał:

a tak w ogole zrobilem dzisiaj nowa postac... obrona + wojna. mam juz 10lvl i tez jestem zadowolony;p
pierwszy raz wzialem to mistrzostwo bo wczesniej nie chcialem. myslelm iz jest cienkie ale
mowie musze wszystkiego sprobowac;p no i dziwie sie ze to nazywa sie "obrona";ppp jest po prostu
super;p

obrona jak dla mnie to najlepsze mistrzostwo ;) a czy zapomnailes napisac czy nie masz serca debu o_O przeciez kazdy koles z natura wyroznia sie ogromna iloscia hp , minimum 6 k na poczatek epic . moj chempion ma 8 k hp i jest gdzie na poczaku epic a ty mowisz ze masz wiecej niz 2,5 k ? tyle sie ma konczac 2 ake na normal ( ja mialem koncza 1 akr na normal moim assassinem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy czytales uwaznie ale napisalem ze nie mam pojecia ile a nie jestem na tyle zaawansowanym graczem zeby liczyc w pamieci.. strzelalem mam teraz 6500 ale myslalem ze to ostatnio mi wzroslo tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować