Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2009 o 20:55, konieajronmena napisał:


> Zdaje mi się, że Zdobywcą. Wychodzi z tego woj typowo kontaktowy :)

a mógłbyś w titancalcu pokazać mi jak rozłożyć skille?


Szczerze mówiąc to nie, bo ja zawsze leciałem na "żywioł" i układałem skile dopiero podczas gry... Nigdy postaci nie planowałem dokładniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 21:02, konieajronmena napisał:

a tak mniej więcej to co musze miec w obronie? bo wojne raczej wiem...

Podobno od zdobywcy lepszy jest jeszcze templariusz ,ale ja nigdy nie robiłem więc moge polecić tylko na przykładzie innych graczy.Polecić moge jeszcze zabójce z czystym sumieniem ,bo właśnie to moja aktualna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 10:21, zembolek1 napisał:

Czy jest sposób, aby po sformatowaniu partycji ,na której jest zainstalowana gra utrzymac
postac!?


Pomóżcie mi bracia:)!!!!


Save z postacią nie zapisuje sie w folderze z grą tylko w moich dokumentach. Możesz sobie skopiowac sejwy na pendrive''a czy inna partycję i po ponownym zainstalowaniu TQ wkleić je z powrotem do folderu z save''ami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi 2 buildy:
1. Build na dobrego templariusza.
2. Build na najlepszą według Was klasę DW.

PS. Sorry za tyle postów.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem sobie dzisiaj po polskich serwerach MP i naprawdę ci ludzie powinni tu wejśc i nieco poczytać bo jak widzę wyrocznię na włócznię na 40 lv która ma nizszy dam niz ja zbójem na 15 to ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem sobie dzisiaj po polskich serwerach MP i naprawdę ci ludzie powinni tu wejśc i nieco poczytać bo jak widzę wyrocznię na włócznię na 40 lv która ma nizszy dam niz ja zbójem na 15 to ... :D

dodaj do tego jeszcze maga bitewnego albo władykę na kostur. Osobiście widziałem maga bitewnego który jako zbroję miał set tartaru a w ręcę nosił sąd archonta:/ albo ktoś mi kiedyś mówił ze grał z kolesiem który był w atenach. Nie ma tu nic śmiesznego gdyby nie fakt że miał 12 lvl i 30 ons ;DD

Gmieszt
moim zdaniem inkarnacja achillesa będzie dobra. Ewentualnie ogień prometeusza lub piorun zeusa w zależności jaki masz szpikulec bo jak wiadomo każdy jest inny.

Calci
Może najpierw sam napisz build na templara a my go najwyżej skorygujemy jak będzie zawierać błędy;]
co do postaci na DW to możesz zrobić skrytobójcę, łamacza zaklęć, zwiastuna bądź czempiona. Ewentualnie zabójca ale on lepszy jest chyba na włócznie i tarczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:17, kreciuch napisał:

Calci
Może najpierw sam napisz build na templara a my go najwyżej skorygujemy jak będzie zawierać
błędy;]
co do postaci na DW to możesz zrobić skrytobójcę, łamacza zaklęć, zwiastuna bądź czempiona.
Ewentualnie zabójca ale on lepszy jest chyba na włócznie i tarczę


Nie zrobie sam buildu na templarisza bo wogole nie zanm sie na śnie.
To jaka postac jest wg Was najlepsza pod dwie bronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować