Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2009 o 19:21, VooDoo napisał:

Mam kolejne pytania:
Jaki mag będzie najlepszy dla początkującego.? Dodam, że magiem grałem tylko 1 raz.
Z czym będzie dobrze grał Duch?
Jaki kostur jest wg. was najlepszy(ogniowy, lodowy czy błyskawic)?

Z góry dzięki za odpowiedzi :].



Na początek coś mniej skomplikowanego czyli Czarodziej (ziemia + duch) postać pod dmg i stworki (Licz + Jądrołak :D ) albo Wyrocznia (burza + duch) tutaj postać z większą ilością czarów ale słabszym dmg. Też 2 stworki chociaż nei wiem czy w ognika warto inwestować. Jeżeli chodzi o kostury to dla ziemii ogień a dla burzy elektryczność albo zimno to zależy też od reszty itemków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten post o tym połączeniu Łotrostwa z Łowami? Znalazłem tez tekst w którym jest napisane że na bossów z włócznią a moby łukiem co jest dla mnie paradoksem bo przynajmniej w moim przypadku bossów rozwala się lepiej z daleka a mody z bliska ob zazwyczaj jest ich trochę więcej niż nas a zanim strzały dolecą to mogą oni zmienić kurs.
Czy dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę... nie wyświetlal mi się ta opcja. W tej mogę ale w wyższych nie.

Mam kolejne pytanie. Czy chodzenie w całych setach coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 23:19, VooDoo napisał:

Mam kolejne pytanie. Czy chodzenie w całych setach coś daje?

Dodatkowe bonusy, raczej mało imponujące, ale zawsze coś. No i ładnie wygląda.
http://gamebanshee.com/titanquest/setitems.php - wszystkie sety jakie można zebrać w grze(lista z prawej)

Aha, opcja edycji posta działa przez 5 minut od dodania go na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 23:19, VooDoo napisał:

Właśnie nie mogę... nie wyświetlal mi się ta opcja. W tej mogę ale w wyższych nie.

Mam kolejne pytanie. Czy chodzenie w całych setach coś daje?



Posiadanie 2 lub więcej części danego setu daje bonusy oczywiście im masz wiecej części tym więcej efektów i są one lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowy+Łotrostwo to faktycznie dobra postać na włócznię, bo obie klasy mają duże bonusy do obrażeń kłutych. Nie będę się bardzo rozpisywał, bo nie grałem taką postacią. Właściwie to nie dane mi było jeszcze wypróbować mistrzostwa Łowów.

Co do Haruspika, słyszałem że to potężna klasa i widziałem na YT gameplay, jak haruspik jednym ciosem zdejmuje ponad 1/3 życia Tyfona(na poziomie legendarnym)... Nie chcę uchodzić za wszystkowiedzącego, bo generalnie to wiem niewiele o postaciach na włócznię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie chce sie wtracac w tak pasjonujaca rozmowe temu tylko ponawiam pytanie moje ze str poprzedniej.jesli mozna to jest to pilne bo slyszalem rozne odp.a zapewne ktos juz instalowal system od nowa i save wrzucil tytanow :) wiec jak to jest?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 16:25, Lfdracon napisał:


Co do Haruspika, słyszałem że to potężna klasa i widziałem na YT gameplay, jak haruspik
jednym ciosem zdejmuje ponad 1/3 życia Tyfona(na poziomie legendarnym)... Nie chcę uchodzić
za wszystkowiedzącego, bo generalnie to wiem niewiele o postaciach na włócznię.


Mój haruspik gasi 3 legendarne Polifemy jednym upiornym uderzeniem :] a ma dopiero 63 lvl i itemy z epiku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram zbójem i muszę powiedzieć że jest on naprawdę potężny. Mam 71 lvl a legendarny Tyfon na raz zchodzi.

danielw71 Tak zachowasz postać i miejsce w którym się aktualnie znajdowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIRERODAN Powiesz co lepsze?
1. Zbój, Korsarz czy Skrytobójca?
2. Z czym chodzić w poszczególnych postaciach?
3. Po wybraniu w 1. pytaniu mógłbyś dać build najlepszy wg Ciebie?

To pytania są dla wszystkich :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować