Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Dirt nie pojawi się na czas. Codemasters zwalnia pracowników

9 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co kierowało Codies przy wypuszczeniu Grid: Autosport. Po myślę kultowym GRIDZie i bardzo przyjemnej drugiej części (dla mnie wręcz fajniejszej od pierwowzoru, ale to dość niepopularna opinia), dali światu przygotowaną na kolanie wydmuszkę.

Ogólnie widać, że Mistrzowie Kodu mają ostatnio niemałe problemy jeśli idzie o jakość produktów. F1, które nie może znaleźć przepisu na siebie i jest okrojone względem ubiegłorocznej edycji, imo niepotrzebny romans z Kenem Blockiem i Showdown, który nigdy nie powinien pojawić się pod marką DiRT (dał mi sporo przyjemności, ale z rajdówkami nie miało to nic wspólnego), czy też w końcu wspomniany już Autosport.

Wyraźnie widoczna jest potrzeba restrukturyzacji i obrania jasnego kursu, bo póki co nie wygląda to zbyt ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grid 1 był bardzo dobry, Grid 2 fakt bez wewnętrznej kamery, ale za to z bardzo dobrym modelem jazdy i piękną grafiką, a Autosport?... Nie ma ani grafiki, ani modelu jazdy... Krok w tył i to siedmiomilowy. Dla mnie mogą nie robić kolejnych części, Grid 2 jest nadal moim numerem jeden, a zaraz po nim Dirt 2 i Dirt 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co kierowało Codies przy wypuszczeniu Grid: Autosport.
> Po myślę kultowym GRIDZie i bardzo przyjemnej drugiej części (dla mnie wręcz fajniejszej
> od pierwowzoru, ale to dość niepopularna opinia), dali światu przygotowaną na kolanie
> wydmuszkę.
>
> Ogólnie widać, że Mistrzowie Kodu mają ostatnio niemałe problemy jeśli idzie o jakość
> produktów. F1, które nie może znaleźć przepisu na siebie i jest okrojone względem ubiegłorocznej
> edycji, imo niepotrzebny romans z Kenem Blockiem i Showdown, który nigdy nie powinien
> pojawić się pod marką DiRT (dał mi sporo przyjemności, ale z rajdówkami nie miało to
> nic wspólnego), czy też w końcu wspomniany już Autosport.
>
> Wyraźnie widoczna jest potrzeba restrukturyzacji i obrania jasnego kursu, bo póki co
> nie wygląda to zbyt ciekawie.

Święte Słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2 zrobił na mnie spore wrażenie po nudnawych NFSach. D3 nie wprowadzał zbytnio nowości - oprócz trybu nocnego w zasadzie zmienił się interfejs na bardziej minimalistyczny (i równocześnie nuuuuudny, względem bardzo przyjemnego z D2).
Wszystkie kolejne gry bardzo silnie bazują na dorobku poprzedniczek. Życzyłbym sobie prawdziwie nextgenowego, świeżego D4 ze sprawnym truybem sieciowym.

Swoją drogą ja się pytam - Kiedy Coddies w końcu dotrzymają danego nam słowa i dadzą wsparcie D3 na Steam? Mam boxową kompletną edycję D3 i nie mogę wykorzystać żadnego kodu, nie wspominając o męczarni z GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 20:14, Tom_pl napisał:

Święte Słowa.

Serio? Tyle miałeś do powiedzenia?

Sekretarz, a nie nie wie, że takie posty to czysty spam i na dodatek nie tnie wielgachnych cytatów...

Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować