Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niech moc będzie z wami - klasyczne gry z serii Star Wars zadebiutowały na łamach GOG

31 postów w tym temacie

Ten rzadki klasyk razem z pozostałymi odsłonami serii Jedi Knight jest od dawna na Steamie ;) Mnie bardziej cieszą cyfrowe wersje star warsowych latadeł, czy nawet Galactic Battlegrounds :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten rzadki klasyk razem z pozostałymi odsłonami serii Jedi Knight jest od dawna na Steamie
> ;) Mnie bardziej cieszą cyfrowe wersje star warsowych latadeł, czy nawet Galactic Battlegrounds
> :D
Może i jest, ale steam nie jest znany z dostosowywaniem starszych tytułów pod nowe systemy, tylko wrzucają i może kto naiwny kupi. Czy będzie działać czy nie to już nie ich sprawa, a szansa na zwrot jest dość marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 00:33, Afgncap napisał:

Może i jest, ale steam nie jest znany z dostosowywaniem starszych tytułów pod nowe systemy,
tylko wrzucają i może kto naiwny kupi. Czy będzie działać czy nie to już nie ich sprawa,
a szansa na zwrot jest dość marna.


W 2011 zaliczyłem całą serię Dark Forces/Jedi Knight w wersji steamowej. Najwięcej problemów sprawiał Dark Forces 2 - Jedi Knight i dodatek Mysteries of the Sith. Dark Forces, Jedi Outcast i Jedi Academy śmigają bez zająknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 02:14, luzac napisał:

Galactic Battlegrounds pewnie zassę jak będzie -70%.


No to pewnie troche poczekasz. Ja tak juz pare miechow czekam na przecene X-Winga lub TIE Fightera. I nadal nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 02:12, Nitro2050 napisał:

Ciekawe czy ta stare gra pójdzie na Win 7?


GOG zawsze sprzedaje wersje bezproblemowo działające na Win 7. Częścią instalki jest po prostu DosBox.

A co do samego newsa, to widzę, że moja wirtualna półka na GOGu znów się powiększy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej kręci Alliance. Wie ktoś może czy są jakieś mody, żeby go upięknić? Jednak te 16 lat robi swoje, a chętnie bym pośmigał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i jest, ale steam nie jest znany z dostosowywaniem starszych tytułów pod nowe systemy,
> tylko wrzucają i może kto naiwny kupi. Czy będzie działać czy nie to już nie ich sprawa,
> a szansa na zwrot jest dość marna.

Mam Dark Forces (i kontynuacje) w wersji ze Steama, wszystkie gry działają na Windows 8. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Forces 2 ma ogólnie jakieś problemy z grafiką - albo głębia kolorów się poprawnie nie ustawia, albo coś z tworzeniem okna gry jest nie tak. Może GoG to ogarnie przy trzecim rzucie, o ile taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są osoby, którym steamowa wersja będzie działać bez zarzutu, ale to raczej nie dlatego, że została dostosowana żeby działać na nowych systemach. Wystarczy spojrzeć na opinie pod większością starych gier żeby zobaczy jak duża jest skala problemu. Wam może chodzi ja kupie i nie będzie, dla mnie to jest ryzyko i nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na steamie skoro kupując na GoG mam pewność, że gra będzie chodzić bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w Battlefront 2 ludzie grają jeszcze? Jak tak to chętnie skorzystam z okazji.
A to nie jest czasem tak, że BF2 stał na GameSpy, którego już nie ma, więc bez użycia jakichś specjalnych programów nie da się grać przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starymi Jedi Knightami jest jeden OGROMNY problem. Mam na Steamie całą kolekcję i w Jedi Knight: Dark Forces II i w dodatku do niego, NIE MA MUZYKI. W oryginale ta była odtwarzana z płyty, a wersja Steamowa nie zawiera żadnych zmian w tym temacie. Mam nadzieję, że gry te trafią na gog.com i rozwiążą tam problem braku genialnego soundtracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2015 o 09:23, Phobos_s napisał:

GOG zawsze sprzedaje wersje bezproblemowo działające na Win 7.

no niestety nie zawsze - u mnie gogowy commandos 1 (i to na XP''ku jeszcze wówczas!) odpalił dopiero, jak pogrzebałem na gogowym foro i dociągnąłem jakiś fanowski program.

Co ofc nie zmienia faktu, że "support" steama to jakaś parodia i gdy tylko mogę, to wybieram goga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2015 o 11:12, Henrar napisał:

Dark Forces 2 ma ogólnie jakieś problemy z grafiką - albo głębia kolorów się poprawnie
nie ustawia, albo coś z tworzeniem okna gry jest nie tak. Może GoG to ogarnie przy trzecim
rzucie, o ile taki będzie.

well, battlegrounds podobno miał takie same problemy i go ogarnęli, więc może i DF2.

Zresztą, walić DF2, dawać mi Rebelliona >:U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować