Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Square Enix bada grunt ankietą na temat Final Fantasy

5 postów w tym temacie

Jako fan starszych części FF, nie mogłem nie wypełnić tej ankiety. Chciałbym, aby jeszcze kiedyś powstały gry tej serii z taką mechaniką jak części przed FFXII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta ankieta w niczym nie pomoże by Square porzucił wreszcie uniwersum beznadziejnej XIII i przestał robić action rpg z Final Fantasy w nazwie zamiast klasycznych, dobrych turówek. W dodatku nawet starych gier nie potrafią wydać, bo muszą je niszczyć obrzydliwą grafiką 3D lub wygładzać 16 bitowce na jakieś rpg-makerowate klony. No dobra, niech już będzie wygładzanie, ale po co mam grać w FFIV na PC, które jest zerżnięte z komórek, a można było z PSP. A jak robią jakieś X remastery to wycinają je z oryginalnych głosów i języka. I nie graj tu na emulatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale za to w XIII i XII-2 specjalnie dla PC dali japońską ścieżkę dialogową:D Też wolę klasyczne FF (do 9, bo 10 nie grałem, a 12 już była nudnawa, 13 w ogóle nudnawa) i klasyczną rysowaną grafikę a nie to dziwne 3D dla ff poniżej 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej ankiety ma wyniknąć jedno: na czym najwięcej ludzi (czyt. potencjalnych klientów) gra. A pytania powinny być typu "która część podobała ci się najbardziej/najmniej", "co w serii podobało ci się najbardziej/najmniej". Zabrakło tylko pytań typu "jakie DLC kupujesz najczęściej (bez uwzględnienia odpowiedzi, że się ich NIE kupuje)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować