Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - ruszyła oficjalna strona!

40 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 23:29, Darkstar181 napisał:

Ależ doskonale rozumiem Ciebie.
Tak swoją drogą... po co w ogóle tłumaczyć tytuł gry? Nie lepiej zostawić w oryginale?


Cóż, w niektórych przypadkach się nie powinno tlumaczyć, szczególnie jak się chce tylko żerować na znanym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś o Juiced bo tu jest podobna sprawa. To kompania braci została dodana jako podtytuł ( chyba ) ale w każdym razie to okropne, że CDP przekrecił nawet tytuł żeby wiecej zarobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, kolejna gra do mojego rankingu na debilowaty polski tytuł. ^^ Company of Heroes: Kompania Braci? Umieszczam za cenegowskm Pomrukiem Zagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji na temat tłumaczenia tytułów... Moim zdaniem powinny być zostawiane oryginalne. Po co je zmieniać?! Lepiej po prostu dodać "PL" na końcu i z głowy. Tymczasem zazwyczaj pierwszy człon zostaje, a drugi ulega spolszczeniu, co wygląda miejscami tragicznie. Nie mówiąc już o kompletnych zmianach tytułów. Do dzisiaj rozwala mnie:
"Hearts of Iron" = "II Wojna Światowa - Gra z serii Europa Universalis" (Jezu Chryste!)
Błogosławię z całego serca gry z możliwością wyboru wersji językowej. Nie wszyscy przecież chcą mieć PL! Niestety, taki luksus to więcej zapchanego miejsca na płytach i rzadko się zdarza...
Ale to tylko moje zdanie i proszę mnie nie linczować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldiers mnie zawiódł, Na Tyłach Wroga jeszcze bardziej. Za dużo Commandosów, za mało demolki w bezpośrednim sterowaniu Tigerem! Nie mogę się doczekać CoH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 16:45, Snake_GMC napisał:

Soldiers mnie zawiódł, Na Tyłach Wroga jeszcze bardziej. Za dużo Commandosów, za mało demolki
w bezpośrednim sterowaniu Tigerem! Nie mogę się doczekać CoH...

Rzeczywiście, Soldiers: Heroes of World War II było dziwaczne. Ale Company of Heroes może nas zmiażdżyć! W końcu to gra twórców Warhammer 40,000: Dawn of War! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:38, kamalin napisał:

To będzie super gra, CDP - dajcie ją szybko.

Pomyśl o jej wymaganiach.....pewnie tylko na kompach high-end bedzie można sie nacieszyć gierką, ale może mi pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 16:57, Skwarek pl napisał:

> To będzie super gra, CDP - dajcie ją szybko.
Pomyśl o jej wymaganiach.....pewnie tylko na kompach high-end bedzie można sie nacieszyć gierką,
ale może mi pociągnie...


Zobaczę jak będzie. Narazie mam At. 3.5, 2GB ramu, 7600gt. Wrazie czego napiszę jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania... Grę robi THQ, DoW w ich wykonaniu działał dobrze nawet na komputerach sprzed czterech lat! I nie wyglądał brzydko. Tak więc o wymagania jestem spokojny, owszem - full detale = mocny komp, ale i na słabszym sprzęcie będzie można pograć. Moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:06, kamalin napisał:

> > To będzie super gra, CDP - dajcie ją szybko.
> Pomyśl o jej wymaganiach.....pewnie tylko na kompach high-end bedzie można sie nacieszyć
gierką,
> ale może mi pociągnie...

Zobaczę jak będzie. Narazie mam At. 3.5, 2GB ramu, 7600gt. Wrazie czego napiszę jak działa.

No ja mam podobny sprzęt At 3200, 1GB ramu i G 7800gt extreme i jak tylko bedziesz miał to daj znac jak chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamalin, skwarek pl -->
wg wymagan znalezionych gdzies w necie (CPU 1.5GHz, 512MB RAM, GF3 albo R8500) powinno wam spokojnie chodzic. Malo tego, minimalne wymagania nawet z drobnym zapasem spelnia moj 3-letni staruszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:17, Skwarek pl napisał:

> > > To będzie super gra, CDP - dajcie ją szybko.
> > Pomyśl o jej wymaganiach.....pewnie tylko na kompach high-end bedzie można sie nacieszyć

> gierką,
> > ale może mi pociągnie...
> > > Zobaczę jak będzie. Narazie mam At. 3.5, 2GB ramu, 7600gt. Wrazie czego napiszę jak działa.

No ja mam podobny sprzęt At 3200, 1GB ramu i G 7800gt extreme i jak tylko bedziesz miał to
daj znac jak chodzi



Jasna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować