Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

oj chcialbym przeprosic :) zglosilem sie do ostatniego konkursu zdobylem nawet 29 miejsce - niezle. Dziekuje wszystkim za glosy. Ale jak sie zglosilem to niespodziewanie wyjechalem, nie mialem dostepu do internetu i na nikogo niestety nie moglem zaglosowac, sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:43, Grzyb8 napisał:

Jak się wam podoba mój nowy,śliczny awek ? Piszcie,co o nim sądzicie.

Mam uczucie Deja Vu... Oczywiście chodzi o treść posta, a nie awek...

Na temat nowego awatara: Bardzo fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak...WRESZCIE KTOŚ POWIEDZIAŁ TO O CO MI CHODZIŁO.Wszyscy mówili,jak miałem awek Punishera,że go uwielbiam.TO NIEPRAWDA!!! Nienawidzę go,tylko awek mi się podobał.Ale dzisiaj znalazłem to...I JUŻ NA ZAWSZE BĘDE MAŁ TEN AWATAR !!! Dlatego,bo kocham Warcrafta !!!A,no i dzęki wszystkim za pochwały.( dla tych co niezauwarzyli zmieniłem też podpis ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, dzięki. Miło mi że udało się odkryć Kod Grzyba ;D. A tak pozatym to żeby nie było offtopu:

Podoba mi się ten avatar, wprawdzie postać znajdująca się na nim zazwyczaj pojawia się w nocnych koszmarach, ale co tam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:59, Paluch 222 napisał:

Ah, dzięki. Miło mi że udało się odkryć Kod Grzyba ;D. A tak pozatym to żeby nie było offtopu:

Podoba mi się ten avatar, wprawdzie postać znajdująca się na nim zazwyczaj pojawia się w nocnych
koszmarach, ale co tam ;).

Dzięki,POZWALAM CI ROZGŁOSIĆ MÓJ KOD PO CAŁYM FORUM !!! :) A postać w nim to BARDZO miły ork z Word of Warcraft.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:59, Paluch 222 napisał:

Ah, dzięki. Miło mi że udało się odkryć Kod Grzyba ;D. A tak pozatym to żeby nie było offtopu:

Podoba mi się ten avatar, wprawdzie postać znajdująca się na nim zazwyczaj pojawia się w nocnych
koszmarach, ale co tam ;).

Dzięki,POZWALAM CI ROZGŁOSIĆ MÓJ KOD PO CAŁYM FORUM !!! :) A postać w nim to BARDZO miły ork z Word of Warcraft.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:59, Paluch 222 napisał:

Ah, dzięki. Miło mi że udało się odkryć Kod Grzyba ;D. A tak pozatym to żeby nie było offtopu:

Podoba mi się ten avatar, wprawdzie postać znajdująca się na nim zazwyczaj pojawia się w nocnych
koszmarach, ale co tam ;).

Dzięki,POZWALAM CI ROZGŁOSIĆ MÓJ KOD PO CAŁYM FORUM !!! :) A postać w nim to BARDZO miły ork z Word of Warcraft.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie,co ja zrobiłem :(((((((((((((((((( Przepraszam,przeprasza,przepraszam;((((Prosze,nie odbierajcie mi przodownika,błagam:(((Bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:06, Cossack777 napisał:

Nieładnie, nieładnie, myślałem, że jako przodownik, zdajesz sobie sprawę z tego, że nie wolno
spamować...

A tak w ogóle co myślicie o moim avku ??


Myślę, że Grzybowi porostu "tak się przycisnęło"... Ja też tak mam... Klikasz raz, nie wchodzi, drugi, nic... trzeci... O! Weszło, ale trzy... Mi też takie rzeczy się zdażają...

PS. Fajny awatarek...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:04, Grzyb8 napisał:

O nie,co ja zrobiłem :(((((((((((((((((( Przepraszam,przeprasza,przepraszam;((((Prosze,nie
odbierajcie mi przodownika,błagam:(((Bardzo przepraszam.


napisałeś kilka postów pod rząd do tego przepraszasz jak szalony może spotkać cię degrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:16, cybekziom napisał:

Nie bardzo zrozumiałem regulamin ale napisze tak.Chce zgłosić sie do konkursu a oto my avatar:
Jak wam sie podoba???


Do konkursu zgłaszamy się na początku każdego miesiąca, więc musisz czekać do paźdzernika. A tak w ogóle to ładny avatar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek kliknął trzy razy przycisk "Dodaj post". Każdemu się to może zdarzyć.

Cossack777 i cybekziom---------->Na górze macie podwieszony post. Czemu go nie przeczytaliście? Regulamin wchodzi w życie: 01.10 2006 Roku. - to oznacza, że zgłaszać się będzie można dopiero od 1 października!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 21:18, asior34 napisał:

napisałeś kilka postów pod rząd do tego przepraszasz jak szalony może spotkać cię degrad


A ty jak zwykle swoje... przestań się bawić w modka bo nim nie jesteś :P A to że wrzucił trzy posty pod rząd świadczy o pośpiechu - jeszcze nie wie że jak raz przyciśnie to post zostanie dodany ;) Miejmy nadzieję że się nauczy :D

A to, że przeprosił to chyba dobrze - nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować