Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dobra są małe błędy ale każdy się domyśli o co chodzi poprostu nie zwróciłem uwagi sorki no ale nie zmieniam narazie ;)) Dzięki za uwagi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 20:53, kombesista napisał:

A co sie stało z BlackBomb''em?
Dawno go nie widziałem na forum.

Nie mam pojęcia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************************REGULAMIN KONKURSU****************************************

1. W konkursie "Najlepszy avatar" mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum gram.pl

2. Konkurs odbywa się raz na miesiąc i rozpoczyna się pierwszego dnia konkretnego miesiąca. (Ewentualne zmiany w terminie będą podawane w temacie).

a. Konkurs może się odbyć dwa razy w miesiącu w postaci „edycji specjalnej” tzn. Organizator ogłasza specjalną edycję tydzień wcześniej od jej rozpoczęcia (Polega ona na tych samych zasadach, co normalna edycja tyle, że w tej edycji uczestnicy muszą głosować, jeśli nie zagłosują są automatycznie dyskwalifikowani z konkursu)

b. Konkurs może być ogłoszony na prośbę większości forumowiczów, ale organizator musi być o tym powiadomiony drogą mailową bądź w samym temacie. (Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy organizowania dodatkowego konkursu).

Zgłoszenia do konkursu zamieszczone przed terminem konkursu nie będą uwzględniane!!!

3. Kandydat zgłasza się do konkursu tylko pierwszego i drugiego dnia każdego miesiąca (chyba, że zostanie podana wcześniej inna data) poprzez napisanie w temacie, posta, który będzie zawierać

a. Pogrubioną ksywkę
b. Obrazek identyczny jak aktualnie używany avatar
c. Obrazek jak i avatar nie mogą być treści erotycznej bądź obrażające czyjeś uczucia!!! (Taka osoba zostaje automatycznie dyskwalifikowana)


Ten, kto nie zamieści swojego avatara w poście nie będzie uwzględniany w głosowaniu!!!
Po zakończeniu zgłaszania organizator daje pełną listę osób, które zgłosiły się do konkursu.

4. Dopuszcza się zgłoszenie kandydatury przez kogoś innego (np. w przypadku wyjazdu), w tym przypadku "pośrednik" zamieszcza ksywkę zgłaszanej osoby oraz avatar tejże osoby.

Osoba, która prosi kogoś o zamieszczenie jego avatara w jej imieniu musi odpowiednio wcześniej poinformować organizatora konkursu (najlepiej tydzień wcześniej podając nicka tej osoby, która zgłosi go do konkursu)

5. Kandydatury można zgłaszać przez całe dwa dni. Nie są wskazane w ten dzień żadne komentarze, wymiana uwag na temat avatarów, potencjalnych szans, itp. Chodzi o to, żeby późniejszy wybór był bardziej przejrzysty. Do komentarzy i oceny ulubionych avatarów służy głosowanie (patrz punkt 7)

6. Avatar zgłoszony do konkursu musi być identyczny jak używany przez kandydata (patrz punkt 3) i nie może zostać zmieniony w trakcie jego trwania.

7. Trzeciego i czwartego dnia miesiąca (bądź w następnych dniach po tym, jak będą przyjmowane kandydatury) każdy z kandydatów podaje 10 swoich typów na najlepszy avatar, przyznając im miejsca od 1 do 10, będące równoznaczne z przydzieleniem odpowiedniej ilości punktów:

1. miejsce – 10 punktów
2. miejsce – 9 punktów
3. miejsce – 8 punktów
4. miejsce – 7 punktów
5. miejsce – 6 punktów
6. miejsce – 5 punktów
7. miejsce – 4 punkty
8. miejsce – 3 punkty
9. miejsce – 2 punkty
10. miejsce – 1 punkt

Oprócz rankingu można umieszczać (a nawet jest to wskazane) komentarze i uzasadnienie wobec swoich
typów.

Wzór umieszczania komentarzy:

1. xxx* – bardzo lubie tygrysy
2.yyy* – lubię samochody
3. zzz* – podobają mi się takie wzory
4. aaa* – lubię kreskówki
5. kkk* – uwielbiam postacie z filmów
6. sss* – ten avatar cos mi przypomina
7. yzy* – ten avatar jest miły
8. xzy* – ten avatar jest po prostu miły
9. xxy* – ten avatar ma to cos co mnie przekonuje
10. yyz* – ten avatar jest sympatyczny

* Tutaj wpisujemy ksywke wybranego avatara.


Nie można oddawać głosu na własnego avatara!!! (Kto tak zrobi zostanie zdyskwalifikowany)

Czyli typowanie na najlepszy avatar trwa przez dwa dni.

8. Głosować może każdy forumowicz ale tylko raz.

9. Głosowanie kończy się czwartego dnia miesiąca o godzinie 23:59 (bądź czwartego dnia po ewentualnie zmienionym terminie). Wkrótce potem następuje zliczenie głosów, a wynik typowania zostaje ogłaszany... Wkrótce ;)

Organizator wygłaszając wyniki konkursu jest zobowiązany podać trzy zwycięskie avatary.

10. Osoba, która zajęła w poprzedniej edycji konkursu pierwsze miejsce nie może brać udziału w kolejnym konkursie.

11. Osoba, która zgłosiła się do konkursu nie ma obowiązku oddawania swojego głosu pod warunkiem, że wcześniej to zgłosi.

12. Nie można zmieniać bądź poprawiać oddanych przez siebie głosów.

13. Nie można zrezygnować ze swojego zgłoszenia do konkursu. (Ma to zapobiec bałaganowi)

14. Wyniki konkursu mogą zostać podane z opóźnieniami spowodowanymi innymi problemami zewnętrznymi.

15. Kto będzie zachowywał się nie miło w stosunku do innych uczestników konkursu (Śmiał się z avatara, obrażał, itp.) zostanie zdyskwalifikowany!!!

16. Organizator ma prawo odwołać konkurs, ale informację o tym musi to podać odpowiednio wcześniej.

17. Nieprzestrzeganie regulaminu grozi dyskwalifikacją z konkursu!!!

18. Organizator konkursu może poprosić kogoś z forumowiczów oczywiście neutralnego (tzn. takiego forumowicza, który nie bierze udziału w konkursie) o pomoc w zliczaniu głosów.

Osoba lub osoby, które zostały poproszone o pomoc muszą być neutralne i nie mogą zdradzać wyniku głosowania nawet po zliczeniu głosów chyba, że organizator je o to poprosi.

19. Organizator może wziąć udział w konkursie o ile zgodzi się więcej niż 10 uczestników konkursu. W tym celu tydzień przed konkursem organizator organizuje tak zwaną sondę, w której uczestnicy odpowiadają na zadane pytanie „Czy zgodzisz się by organizator wziął udział w konkursie?” są tylko takie warianty odpowiedzi „Zgadzam się” lub „Nie zgadzam się”. Gdy organizator otrzyma więcej niż dziesięć głosów na „tak” to może wziąć udział w konkursie.

Wzór typowania swoich avatarów:

1. xxxxxx* = 10 pk
2. yyyyyy* = 9 pk
3. zzzzzz *= 8 pk
4. aaaaa* = 7 pk
5. ddddd* = 6 pk
6. eeeee* = 5 pk
7. ssssss* = 4 pk
8. wwww* = 3 pk
9. qqqqq* = 2 pk
10. ppppp* = 1 pk

* w miejsca tych literek wstawiamy nick forumowicza, na którego głosujemy.

Kto będzie robił inaczej niż pokazuje to wzór jego głosy będą nie ważne. (Ma to zapobiec bałaganowi i pomyłkom w czasie zliczania głosów)

20. W czasie trwania konkursu NIE WOLNO PISAĆ NIC POZA ZGŁOSZENIAMI DO KONKURSU ORAZ OSOBY, KTÓRE TYPUJEMY!!!!! (Ma to zapobiec bałaganowi i ułatwić zliczanie głosów), Jeśli już masz coś napisać to napisz to w nawiasie kwadratowym np. [Ten konkurs jest świetny]

Jeśli ktoś będzie łamał ten punkt nagminnie i jest uczestnikiem konkursu dostaje –10 punktów od organizatora. Jeśli nie jest to osoba, która bierze udział w konkursie to może zostać zgłoszona moderatorom, przez organizatora bądź innego uczestnika konkursu.

Ten punkt nie obowiązuje organizatora pod warunkiem, że pisze w sprawach organizacyjnych lub związanych bezpośrednio z konkursem.

Regulamin wchodzi w życie: 01.10.2006r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że juz poprawiłeś regulamin :], ale znalazłem mały błąd w nowym, ale chyba nie ma sensu go poprawiać, bo i tak mało kto go zauważy :D:

Dnia 03.09.2006 o 21:16, wdowiakm napisał:

9. Głosowanie kończy się czwartego dnia miesiąca o godzinie 23:59 (bądź trzeciego dnia po ewentualnie
zmienionym terminie)


bądź czwartego dnia po... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rany ten regulamin z edycji na edycje robi sie coraz bardziej zagmatwany, niedługo to będzie najdłuższy post na forum ;]
Niektóre punkty nieco zamotane, na przykład po co ta sonda z organizatorem? A niech se bierze udział kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo by głosować to trzeba będzie wpłacić wpisowe...:D

PS. Dzięki wszystkim co oddali na mniee głosy!!! Kurcze nie spodziewałem się tak wysokiej pozycji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:39, Budo napisał:


Rany ten regulamin z edycji na edycje robi sie coraz bardziej zagmatwany, niedługo to będzie
najdłuższy post na forum ;]
Niektóre punkty nieco zamotane, na przykład po co ta sonda z organizatorem? A niech se bierze
udział kiedy chce :)

Wcale tej sondy nie trzeba robić nikt nie karze ;)) regulamin nie mówi że "mus być przeprowadzona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin
1. Zabawe zaczynamy na poczatku kazdego miesiaca kiedy to zostaną podane terminy od kiedy sie zgłaszamy, głosujemy i kiedy bedzie ogłoszenie wyników.
2. W zabawie może wziać udział kazdy wystarczy wpisac swój nick i wstawic obrazek jako awatar.
3. Głosowac moze kazdy wybierajac 10 avatarów i przyznajac im punkty od 10 (najlepszy) do 1 (najgorszy wśrod wybranych). Głosowanie kończy sie wraz z terminem podanym na początku. Wskazane jest także nie głosowanie na siebie ;)
4. Podliczeniem głosów i ich publikacja zajmie się ochotnik.
5. W czasie trwania głosowania powstrzymajmy sie od Spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mój nowy regulamin w przyszłym miesiacu się nie sprawdzi to zmienimy go na inny to znaczy ktos zmieni ja już wtedy nie bede się tym zajmował tamten regulamin nie zdał roli moze temu nowemu, który zamieściłem się uda ;)) Dajcie mu szanse ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamten regulamin za długi jest wyglada jak rozprawka :) Tutaj sie bawimy wiec zróbmy cos krótszego :)
Chyba kazdy juz wie o co chodzi nie musimy sie za reke prowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:51, Bajuj napisał:

Tamten regulamin za długi jest wyglada jak rozprawka :) Tutaj sie bawimy wiec zróbmy cos krótszego
:)
Chyba kazdy juz wie o co chodzi nie musimy sie za reke prowadzic :)

Wiesz są jeszcze nowi uzytkownicy forum więc dla nich jest regulamin bardziej potrzebny ;))
No dobra jezeli w przyszłym miesiącu ten regulamin nawali zmienimy go na krótszy i troszkę łatwiejszy do opanowania ;))
Teraz czekajmy na następną edycje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, choc oczywiscie nie musisz jej brac pod uwage ;-)

Wrzuc moze lepiej Regulamin na jakas prowizoryczna stronke (kolorowe tlo i pasujacy kolor czcionki ;)), a w przypietym poscie zostaw tylko link do Regulaminu. Przewijanie tak dlugiego posta za kazdym razem jak wlacze strone moze byc nuzace/meczace :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, jeśli znów będziesz brał udział w konkursie(z Twoim aktualnym avatarem), to znowu możesz liczyć na mój głos, bo ten avatar też mi się podoba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oddawaj na mnie głosu tylko dlatego, że ja na Ciebie oddam. Oddaj na mnie głos, tylko jeśli podoba Ci się mój avatar. Głos za głos byłby trochę nie fair wobec pozostałych uczestników konkursu, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:07, wdowiakm napisał:

Oto Wyniki konkursu wrześniowego na najlepszy avatar:

Dnia 03.09.2006 o 08:07, wdowiakm napisał:

6. rolek85 – 85 pk

Wow dziękuję za to że oddaliście na mnie głosy :] zobaczcie ile punktów do stałęm tyle samo co mam w nicku... szkoda że nie wpisałem 1985 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować