Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Heh. Dopiero co wróciłem i zobaczyłem wyniki z poprzedniej edycji, a tu już następna?

8bit
kamil.blockhead@gmail.com

20110801122341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa ale jako prowadzący konkurs myślę że nie będzie to wielki problem. :-P A ty zamiast spamować byś się zgłosił a nie ... mleheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 13:14, Tyler_D napisał:

Bywa ale jako prowadzący konkurs myślę że nie będzie to wielki problem. :-P A ty zamiast
spamować byś się zgłosił a nie ... mleheh.

Zaraz tam spam... Człowiek tu z dobrego serca literówkę wyłapuję, żeby nie było a tu.... :-P
ale co mi tam zgłaszam się..

Braveheart
sirdragonov@o2.pl

20110801145340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 14:56, Tyler_D napisał:

Kto mieczem wojuje. :-D

ten może kogoś przekłuć ]:->

Dnia 01.08.2011 o 14:56, Tyler_D napisał:

Kwadrat ma być panie ...

BTW: Szkoda i dziwnie. :L kwadratów im się za chciało.... ;-D. IMO obrazek na avka powinien jaki się każdemu żywnie podoba, czy kwadrat, czy prostokąt do np max 400 x 400. Opcje gramu same zmniejszają pierwowzór do 64x64. Ale pal licho z tym.. wiem wiem.. patrz przypięty post. Wiem, wiem zawsze można zmienić rozdzielczość [co po narzekać nie można ? ;.>] W takim razie jak kwadrat to kwadrat.
150x150 [żeby nie było]

Braveheart
sirdragonov@o2.pl

20110801155923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:17, Pietro87 napisał:

Pietro87
Pietrob87@gmail.com

W tej chwili masz akutalny avek ustawiony z tego obrazka ?? ;> bo mi jeszcze wyświetla ten Twój stary. [Wiem, wiem gram.pl czasami ma zamułe i wzmianki trochę wczytuje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 23:57, Pietro87 napisał:

Yup, przeładuj cache przeglądarki [F5 lub ctrl+F5 zależnie od używanej przeglądarki]
i powinno być ok.


Heh problem polegał na tym :D, że nawet jak zrobię Reload. F5 lub Ctrl + F5 wciąż mam stare avatary..]. Zawsze albo trzeba poczekać, albo usunąć całą pamięć programem typu CCleaner :-)
End Off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wersji 13 chromea obecnie a opcjonalnie mam też zainstalowanego najnowszego firefoxa [aczkolwiek tu nie w wersji dev-beta tylko w wersji obecnej finałowej] i standardowe F5 leczy wszystkie problemy z przeładowaniem strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować