Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Space Hulk: Ascension - recenzja

12 postów w tym temacie

Obserwowałem grę od jakiegoś czasu i przyznam że troszkę zachęciła mnie do kupna Wasza recenzja :) Też jestem fanem Wh40 i łykam prawie wszystko co wychodzi ;)
Ehhh... gdyby tak ktoś trzecią odsłonę dawn of war puścił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez fabuły? Purge the Unclean! Poprzedni Space Hulk dość szybko mnie zmęczył, i tylko ładnie na półce wygląda. Ale przyznam, że chyba dam nowemu szansę ... jak tylko czas znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te Space Hulki to niestety dość smutne skoki na kasę graczy.

Polecam darmowe Alien Assault które zapewnia równie wiele zabawy przy dużo mniejszych kosztach. A jak komuś bardzo zależy to jest sporo modów które go "przeskórkują" do Space Hulka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w planszówkę, ale mi tam mechanika w SH z 2013 nie przeszkadzała. Raczej mi się spodobała, choć raz zamiast pasków zdrowia jakiś inny system. Za to interface miał swoje słabe punkty - rozumiem, że twórcy chcieli uniknąć gry w stylu save-load, ale zmuszanie gracza do wyjścia do menu głównego w celu załadowania gry... No i ten nieszczęsny przycisk undo, nie wiem, czy w planszówce też coś takiego istnieje, ale to akurat bym wywalił, taka gra nie powinna wybaczać błędów :D. No i standard - kampania jako ciąg w zasadzie niepowiązanych misji (gdzieś na YT niewybrednie wykpili nieśmiertelność postaci), AI genokradów takie sobie, niepowalająca liczba misji... Osobiście przeszkadzał mi też trochę brak jakiegokolwiek outra i muzyki podczas misji (tylko w menu nam coś bardzo ładnie przygrywało). Ale za 2,30€ na 100% było warto kupić ;D.

A z tego, co tu czytam, to Space Hulk Ascension jawi się jako taki Incubation 2 :D (w sumie pograłbym, do Incubation mam sentyment, więc pewnie bym się dobrze bawił, ale poczekam na jakieś -75%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal wykonanie wygląda dość niskobudżetowo. Do tego jak zwykle musieli zepsuć grę przez mikrotransakcje (dostęp do Imperial Fists trzeba wykupić...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wydanie było znakomite, ale te jest po prostu cudowne z DLC IF to ok. 100-120 godzin gry. Graficznie świetnie, tak samo jak klimat, na najtrudniejszym po prostu nieziemski. W ogóle jako fan Uniwersum W40K mogę stwierdzić że to absolutnie najlepsza gra w tym uniwersum jaka powstała. Ocena, jak to ocena subiektywna dla sławka 7.5, dla mnie 10, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować