Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

"Szkło Kontaktowe" - Temat Ogólny

145 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:


tak, mowilem o mediach ogolnie. czy to nie irytujące?? (media)


możesz to rozwinąć dlaczego media są irytujące? Mnie na przykład irytują samochody za oknem bo hałasują ale mimo wszystko też jeżdze samochodem.

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

niestety coraz czesciej okresla sie ich faszystami itp. czemu?? nie wiem.


Wierzę Ci.

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

trzeba zauwazyc roznice. giertych (nie jestem jego
fanem jakby co) mowil: tolerancja tak, propagowanie nie. i to mi sie akurat podoba bo akurat
nie chcialbym zeby moje dziecko uczylo sie w szkole o tym jak przeprowadzic stosunek analny
(slynne juz ulotki) po drugie:


Jest mnóstwo szkól katolickich chcrześciajnsko konserwatywynych - zrozum nie wszystkie muszą być takie jak Ty chcesz

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

poprzednia koalicja tez lansowala jedyna slyszna droge (aborcja
i eutanazja jest ok, a jak sie nie podoba to jestes staroswiecki faszysta i homofob).


w następnym poście napiszesz że zmuszala do eutanazji i aborcji?

>chyba

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

oczywistym jest ze kazda partia ma poglady i wlasnie je lansuje bo po to jest. a jesli wygrywa
w wyborach to znaczy ze wiekszosci ludzi te poglady odpowiadaja.


bład za błędem nie chodzi o to że "lansuje" tylko jak i przedewszystkim co? Idealista;] Jakiej większości? Pomyśl o skrajnym przedstawicielu Samobrony (niewiele różniącym się od SLDowskich lub nawet komunistycznych poglądów) i kolesiach z LPR najbardziej w prawo (nie powiem faszyści nie powiem ) Jaka to większość w sensie jedności stanowiącej większość?

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

tu trzeba zauwazyc jeszcze okolicznosci. po pierwsze jestem pewnien, ze giertych bedzie lepszym
ministrem niz taki np Wiatr.


Ja w to wierzysz to uwierzysz we wszystko

>po drugie wprowadzenie np tanich podrecznikow nie wymaga wyksztalcenia

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:

pedagogicznego. po trzecie tacy wicepremierzy to efekt koalicyjnego kompromisu (z platformą
sie nie udało, trzeba sobie jakos radzic)


Ale są dobrzy i na pewno lepsi od tych rózowych?:)

Dnia 20.07.2006 o 17:23, tymuś napisał:


masz racje. tyle ze akurat moja krytyka "szkła" dotyczyla poziomu programu, a nie preferencji
politycznych. przeciez gdyby nasmiewali sie z rokity ze jest łysy tez nie byloby OK.


Ale naśmiewają sie - oj naśmiewają:} (rokita wyjec:P)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymuś -> Trochę siedze w edukacji to powiem Ci parę słów:

Najgorsze, gdy minister nie zna się kompletnie na tym co robi. A Giertych ze szkolnictwem ma tyle wspólnego, że kiedyś się uczył. Tanie podręczniki - tak naprawdę nie realny postulat z kilku względów. Nikt nie będzie w stanie wybrać tego najlepszego - wybór zależy od rodzaju szkoły, poziomu uczniów jak też sposobu pracy nauczyciela. Drugim powodem jest to że obecnie istnieje wiele wydawnictw. Po I wyborze podręczników zostaną na rynku tylko ich wydawcy. Rozdzielenia historii nwet ne będe komentował. Zauważ także, że Giertych sam nie potrafi odróżnić tolerancji od propagowania - działa zasada Kaliego.

Wracając do tematu.

Nie jestem zwolenikiem Pis, ani SLD ale musze przyznać,że pomimo afer, po 9 miesiącach rządzenia nie mogłem powiedzieć że Miller nic nie robi. Do tej pory Marcinkiewicz robił tylko za twarz "rządu" - teraz Kaczyński ma się zając rządzeniem. Tak się mają, mają i pewnie się będą imali do wybórów.

4,5 roku temu PO I PiS podpisały umowe w której mówiły o nie wchodzeniu w koalicje z Samoobroną. Jarosław Kaczyński nazwał Leppera brudną wycieraczką SLD. Teraz razem siędzą w rządzie. Ten rząd trzyma się na dość mocnym spoiwie - władzy. PiS wie, że samo nie może rządzić. Samoobrona wie, że jest to jej 5 minut i nigdy więcej tej szansy mieć nie będzie. LPR znajduje się poza sejmem w momencie wyborów.

I co do wyśmiewania się z prezydenta. W Polsce prezydent pełni głównie funkcje reprezentacyjną. I u Lecha widać to, żę nie wyniósł z domu podstaw ogłady, podstaw. A co tu mówić o protokole dyplomatycznym... (tak btw. jak Wałęsa rządził to Kaczynścy palili jego kukłe....) Takżę media wyłapują wszystkie jego nie dociągnięcia których jest dużo. W porówaniu do Kwaśniewskiego to ogrom. Olek miał tylko wpadke na ukrainie... Kaczyńskiemu wystarczyłoby wpadek już na 20 lat prezydentury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

możesz to rozwinąć dlaczego media są irytujące? Mnie na przykład irytują samochody za oknem
bo hałasują ale mimo wszystko też jeżdze samochodem.


media są irytujące dlatego, że są tendencyjne. i UWAGA UWAGA!! mam tu na myśli zarówno Gazetę Wyborczą jak i Radio Maryja i Nasz Dziennik. Obie strony przeginają. To mnie wlasnie irytuje.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

Jest mnóstwo szkól katolickich chcrześciajnsko konserwatywynych - zrozum nie wszystkie muszą
być takie jak Ty chcesz


a czy ktos chce samych katolickich szkol?? jak dla mnie szkola powinna uczyc i wychowywac (w duchu uczciwosci a niekoniecznie w duchu katolickim). przeciez w szkolach jest religia a nikt cie nie zmusza zebyc na nia chodzil. ten przedmiot jest użyteczny dla dużej liczby katolikow w polsce. innych religia nie musi obchodzic. masz to zagwarantowane konstytucją. kolejny przyklad nakręconego przez media demonizowania.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

w następnym poście napiszesz że zmuszala do eutanazji i aborcji?


nie, tak nie napiszę. ale że lansowała taki styl zycia jest faktem, a to była odpowiedź na to że jedynie obecny rząd coś lansuje. w czasie wojny secesyjnej południe tez sie wkurzało że Lincoln "lansuje" abolicjonizm.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

bład za błędem nie chodzi o to że "lansuje" tylko jak i przedewszystkim co? Idealista;] Jakiej
większości? Pomyśl o skrajnym przedstawicielu Samobrony (niewiele różniącym się od SLDowskich
lub nawet komunistycznych poglądów) i kolesiach z LPR najbardziej w prawo (nie powiem faszyści
nie powiem ) Jaka to większość w sensie jedności stanowiącej większość?


chodzi im o to, że wiekszośc polaków wybrała PiS. koalicjanci to efekt kompromisu. niestety duza liczba osób tego nie rozumie i utozsamia z pogladami LPRu cały rząd. Tymczasem PiSowi do nacjonalizmu daleko.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

Ja w to wierzysz to uwierzysz we wszystko


no chyba za coś go obrzucali tymi jajkami.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

Ale są dobrzy i na pewno lepsi od tych rózowych?:)


może nie, ale trzeba najpierw dac im szansę i potem oceniac. wiatra obrzucali jajkami za coś, giertycha nie lubia chyba tylko za legendę jaką obrósł.

Dnia 20.07.2006 o 17:37, CermatoX napisał:

Ale naśmiewają sie - oj naśmiewają:} (rokita wyjec:P)


fakt,im tez sie dostaje, to sprawia, że mozna sie pokusic o stwierdzenie, iż program jest obiektywny. ja jednak póki co się nie pokuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!
Ja widziałem tylko urywki tego programu (nie powiem, sympatycznie). Wygląda jednak na to, że przyjdzie oglądać częściej i więcej :) !

Kiedyż to nadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program bywa zabawny, ale na pewno jest dobrym polem do obserwacji. Do obiektywizmu mu wprawdzie daleko, ale piętnuje w sposób dość konkretny pewne paradoksy i idiotyzmy, których w naszej polityce nie brakuje. Niestety, często ujawnia poglądy jakim hołduje stacja, a jest to stanowisko raczej antyrządowe niż niezależne [o czym pisał i KM i A-cis]. Niektóre rzeczy są mało zabawne i wyjęte z kontekstu, co nieco psuje efekt [ale przecież nikt nie mówi, że każdy żart ma wyjść]. Sądzę, że zdecydowanie ciekawszy był to program, kiedy rządziła poprzednia ekipa. Pewnie dlatego, że więcej było prawdziwych powodów do śmiechu... wprawdzie można się zastanawiać, czy nam aby potrzebni politycy, z których można się pośmiać, ale jak to w pewnej piosence było: "ciesz się z tego co masz... albo przynajmniej śmiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 17:51, Ad_aM21 napisał:

Tymuś -> Trochę siedze w edukacji to powiem Ci parę słów:

Najgorsze, gdy minister nie zna się kompletnie na tym co robi. A Giertych ze szkolnictwem ma
tyle wspólnego, że kiedyś się uczył. Tanie podręczniki - tak naprawdę nie realny postulat z
kilku względów. Nikt nie będzie w stanie wybrać tego najlepszego - wybór zależy od rodzaju
szkoły, poziomu uczniów jak też sposobu pracy nauczyciela. Drugim powodem jest to że obecnie
istnieje wiele wydawnictw. Po I wyborze podręczników zostaną na rynku tylko ich wydawcy.


co do podręczników uważam ze reforma jest niezbedna. sam musialem sie w szkole uczyc z takich idiotycznych ksiazek, bo jakiejs pani sie spodobala/dostała jakis gift od wydawcy. sytuacja jest chora, trzeba chociaż sprobowac ja naprawic. a giertych to nie moj idol, wkurzył mnie tą "amnestią" lekcjami patriotyzmu itp. ale nie rozumiem głupich demonstracji uczniow, ktorzy tak naprawde nie wiedza przeciwko czemu demonstruja. a wiedze o ministrze biora glownie z medialnych stereotypow i plotek. (ze niby faszysta i nacjonalista w jednym. poronione pomysly)

Dnia 20.07.2006 o 17:51, Ad_aM21 napisał:

Zauważ także, że Giertych sam nie potrafi odróżnić tolerancji
od propagowania - działa zasada Kaliego.


tu sie nie zgodze. akurat srodowiska gejowskie niestety wszedzie lansuja swoj styl zycia. i co jak co tolerancja jest (oczywiscie pomijam skinów itp). ale nie podoba mi sie lansowanie. tyle. ale w innych krajach to już przeszło, wiec polska uchodzi za ciemnogrod. cóż niedlugo bedziemy mieli kilka orientacji: heteroseksualny, homoseksualny, zooseksualny. nekroseksualny...

Dnia 20.07.2006 o 17:51, Ad_aM21 napisał:

Wracając do tematu.

Nie jestem zwolenikiem Pis, ani SLD ale musze przyznać,że pomimo afer, po 9 miesiącach rządzenia
nie mogłem powiedzieć że Miller nic nie robi. Do tej pory Marcinkiewicz robił tylko za twarz
"rządu" - teraz Kaczyński ma się zając rządzeniem. Tak się mają, mają i pewnie się będą imali
do wybórów.


marcinkiewicz miał byc przecież taka twarzą rządu, a w zasadzie ukłonem w strone PO (w celu zrobienia koalicji)
i tak wszyscy wiedza ze kaczor rzadzi z tylnego fotela, wiec dluzsze trzymanie takiej sytuacji byloby nielogiczne.
mnie wydaje się ze marcinkiewicz "costam" jednak zrobił (vide slynne yes yes yes:D). a miller?? cóż, "mężczyznę poznaje się po tym jak konczy, nie jak zaczyna" xD To dzieki millerowi, belce zawdzięczamy m.in. wieczyste uzależnienie polski od rosyjskiego gazu. załatwili sobie po znajomości:D

Dnia 20.07.2006 o 17:51, Ad_aM21 napisał:

4,5 roku temu PO I PiS podpisały umowe w której mówiły o nie wchodzeniu w koalicje z Samoobroną.
Jarosław Kaczyński nazwał Leppera brudną wycieraczką SLD. Teraz razem siędzą w rządzie. Ten
rząd trzyma się na dość mocnym spoiwie - władzy. PiS wie, że samo nie może rządzić. Samoobrona
wie, że jest to jej 5 minut i nigdy więcej tej szansy mieć nie będzie. LPR znajduje się poza
sejmem w momencie wyborów.


tak, masz racje. ale to nie jest wynikiem jakiejs obłudy PiSu, ale zwyklej logiki. Pierwotnie planowano koalicje z PO, ale że tamci chcieli najwazniejszych resortów taka koalicja nie miala sensu. trzeba było cos zrobic by miec wiekszosc. wypadło na LPR i Leppera. Jak już mówilem - kompromis. A lepper juz niestety wie że jest maszynką do glosowania.

Dnia 20.07.2006 o 17:51, Ad_aM21 napisał:

I co do wyśmiewania się z prezydenta. W Polsce prezydent pełni głównie funkcje reprezentacyjną.
I u Lecha widać to, żę nie wyniósł z domu podstaw ogłady, podstaw. A co tu mówić o protokole
dyplomatycznym... (tak btw. jak Wałęsa rządził to Kaczynścy palili jego kukłe....) Takżę media
wyłapują wszystkie jego nie dociągnięcia których jest dużo. W porówaniu do Kwaśniewskiego to
ogrom. Olek miał tylko wpadke na ukrainie... Kaczyńskiemu wystarczyłoby wpadek już na 20 lat
prezydentury.


olek mial tylko jedna wpadke?? w takim razie zapomniales o zachecaniu siwca do calowania ziemi na wzor papieza itp. pomijam cały styl disco polo (wybory bodajze 95 i tance na scenie - LOL). jak narazie zarzuty w stronę kaczynskiego wynikają z jego wyglądu itp. Spoko. to ze ktoś nie jest "medialny" to trzeba go zgnoic. fajnie. a co do palenia kukły wałesy to dobrze że to zrobili, bo przynajmniej wiadomo, z której są solidarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do podręczników -> To błąd nauczyciela <jednostki> A co powiesz jak niespodoba Ci się podręcznik wybrany przez MEN?

do propagowania -> ja nie mówie o gejach etc. tylko giertych wyrzucając ich na ich miejsce wciska wszechpolaków <w świętokrzyskim bodajże była sprawa>

do rządu -> Nie oceniam decyzji Millera, ale on przynajmniej jakieś podejmował

Co do koalcji -> To nie tak, ze PO chciała najważniejszych urzędów. Pamiętaj o tym, że PiS chciał im dac najgorsze ministerstwa -> finansów, rolnictwa, zdrowia... czyli PiS rządzi, ale jak coś nie wyjdzie w najważniejszych (i zarazem najgorszych, właśnie przez to) ministerstwach to winne będzie PO.


No to Olek ma dwie ;) A Kaczyński dwie gafy strzelił 1 dnia prezydentury :D:D


Podsumowując: PiS nadaje się do czarnego PR, walki wyborczej ale za cholere nie ma planu co zrobić po wyborach. I szczerze mówiąc za 4 lata jedynym ratunkiem PiSu będzie powtórzenie manewru SLD i wymiana czołówki. BO już teraz Kaczyński ma najgorsze notowania spośród wszystkich prezydentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:41, Podpułkownik napisał:

> Kiedyż to nadają?

Codziennie po 22.00 oraz powtórka o 2.30 , dla Nocnych Marków ;)


Trochę późnawo, ale cóż... Jeśli nie będzie akurat żadnego filmu-obejrzę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:52, MonkOfWar napisał:

Trochę późnawo, ale cóż... Jeśli nie będzie akurat żadnego filmu-obejrzę :) .


Nie no co Ty późnawo? Największa oglądalność gwarantowana. Przecież to najlepsza pora na zarabianie pieniędzy dla stacji - koledzy tutaj już stwiedzili że gdyby iti nie zarabiało to SK by było prorządowe;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 16:33, CermatoX napisał:

> > > >/.../> Marek czy Ty czytasz co piszesz?

Ależ czytam. Nawet, dzięki temu, mam mniej literówek.
To, że Walter był i jest związany z zupełnie inną "grupą pretendującą do władzy" to żadna tajemnica. Nie wyszło w tych wyborach, to urabia grunt pod kolejne wybory, liczy na to, że mu się to opłaci. Raczej frontu nie zmieni (bo po co Kaczorom kolejna stacja, skoro mają telewizję publiczną) ale jak dojdzie do bardzo mało prawdopodobnego wniosku, że mu się to opłaci, to front zmieni. To tylko interes, a on ma innych sponsorów niż Rydzyk.
A w to, że jest świetnie, to ja nawet wierzę. Co więcej, nawet wiem, komu jest świetnie. Tylko po co mam o takich sprawach mówić głośno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

Ależ czytam. Nawet, dzięki temu, mam mniej literówek.


Czepiasz się:]

Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

To, że Walter był i jest związany z zupełnie inną "grupą pretendującą do władzy" to żadna tajemnica.


Nikt tego nie neguje.

Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

Nie wyszło w tych wyborach, to urabia grunt pod kolejne wybory, liczy na to, że mu się to opłaci.


I tu bym za daleko nie szedł iti to społka giełdowa jest raczej sztywno związana z akcjami - wiem że zaraz powiesz koncesje itd ale nawet ja nie wierze że władza mogła by się pokusić o zamknięcie spólki notowanej na giełdzie z powodów.... hmm brudnych toalet. To nie jest Solorz który mówi Polsat to ja - i qrcze nie kłamie nawet:]

Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

To tylko interes, a on ma innych sponsorów niż Rydzyk.


??? Grazy na giełdzie to nie sponsorzy to inwestorzy w przeciwnieństwie do Rydzyka ale tam się mówi chyba darczyńcy?

Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

A w to, że jest świetnie, to ja nawet wierzę. Co więcej, nawet wiem, komu jest świetnie. Tylko
po co mam o takich sprawach mówić głośno?


Jak to po co nie wiesz że Polacy są podobno zawistni niech Ci co im jest źle się trochę wkurzą :]

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:22, KrzysztofMarek napisał:

To, że Walter był i jest związany z zupełnie inną "grupą pretendującą do władzy" to żadna tajemnica.
Nie wyszło w tych wyborach, to urabia grunt pod kolejne wybory, liczy na to, że mu się to opłaci.

Jeszcze jedna uwaga (a propos wcześniejszej wymiany zdań). Może to subiektywne odczucie, ale nie zauważyłem żeby autorzy wyśmiewali czyjekolwiek poglądy polityczne. Wyśmiewają IMHO jedynie tzw. "ludzkie słabostki". Mam tu na mysli niechlujny ubiór, wygląd, niepoprawne wysławianie się itd.
Akurat to, że piętnuje się takie sprawy uważam za bardzo dobre i to jest duży plus audycji. Bo gdy posłowi Gosiewskiemu zwrócono uwagę w programie, że do każdej kobiety zwraca się per "proszę panią" przestał tak mówić. To tylko jeden przykład ale w ten sposób, krok po kroku może uda się wyeliminować większść buractwa z polityki :-)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:05, A-cis napisał:

Może to subiektywne odczucie, ale
nie zauważyłem żeby autorzy wyśmiewali czyjekolwiek poglądy polityczne. Wyśmiewają IMHO jedynie
tzw. "ludzkie słabostki". Mam tu na mysli niechlujny ubiór, wygląd, niepoprawne wysławianie
się itd.
Akurat to, że piętnuje się takie sprawy uważam za bardzo dobre i to jest duży plus audycji.
Bo gdy posłowi Gosiewskiemu zwrócono uwagę w programie, że do każdej kobiety zwraca się per
"proszę panią" przestał tak mówić. To tylko jeden przykład ale w ten sposób, krok po
kroku może uda się wyeliminować większść buractwa z polityki :-)>


Myśle, że A-cis trafił w sedno sprawy. Bravo! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden przykład ale w ten sposób, krok po

Dnia 20.07.2006 o 20:05, A-cis napisał:

kroku może uda się wyeliminować większść buractwa z polityki :-)>


Raczej nie. Te dwa słowa to synonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

Co do podręczników -> To błąd nauczyciela <jednostki> A co powiesz jak niespodoba
Ci się podręcznik wybrany przez MEN?


men nie wybiera podręczników. te zatwierdzone obecnie tez men zatwierdzał. ale chodzi o to by zmniejszyc ich ilosc, bo teraz w uzytku jest ich zbyt wiele, i zbyt duzo to uczniow kosztuje.

Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

do propagowania -> ja nie mówie o gejach etc. tylko giertych wyrzucając ich na ich miejsce
wciska wszechpolaków <w świętokrzyskim bodajże była sprawa>


giertych giertychem, mowilem nie jestem jego fanem. ale cala nagonka na pis to taka dedukcja: giertych>faszysta = pis to faszysci (ew satanisci, onanisci populisci, wszystko co zle)

Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

do rządu -> Nie oceniam decyzji Millera, ale on przynajmniej jakieś podejmował


swietne podejscie: nieoceniam decyzji jakies podejmowal (czytaj: nie mam pojecia o temacie, kieruję sie osobistymi sympatiami typu "ten ładniejszy")

Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

; Co do koalcji -> To nie tak, ze PO chciała najważniejszych urzędów. Pamiętaj o tym, że
PiS chciał im dac najgorsze ministerstwa -> finansów, rolnictwa, zdrowia... czyli PiS rządzi,
ale jak coś nie wyjdzie w najważniejszych (i zarazem najgorszych, właśnie przez to) ministerstwach
to winne będzie PO.


i znow nie tak. PiS jako zwycięzca ma prawo do kluczowych ministerstw. Po drugie PO chciało MSW, co było niedopuszczalne. Po trzecie jak narazie platformę oceniac mozna tylko za mącenie i robienie złej prasy polakom na zachodzie. I cale szczęście że na razie nie rządzą, bo pokazali że umieją tylko szczuc i wymadrzac sie. a gdzie konstruktywna krytyka?? projekt naprawy zdrowia pani z PO to był przeciez smiech.

Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

No to Olek ma dwie ;) A Kaczyński dwie gafy strzelił 1 dnia prezydentury :D:D


uu olek to faktycznie kryształowa postac. bo przeciez lepiej robic afery w ladnym garniturze niz gafy typu zniszczone obuwie

Dnia 20.07.2006 o 18:37, Ad_aM21 napisał:

Podsumowując: PiS nadaje się do czarnego PR, walki wyborczej ale za cholere nie ma planu co
zrobić po wyborach. I szczerze mówiąc za 4 lata jedynym ratunkiem PiSu będzie powtórzenie manewru
SLD i wymiana czołówki. BO już teraz Kaczyński ma najgorsze notowania spośród wszystkich prezydentów


po pierwsze sprobuj cos robic jak ci z zasady rzucaja klody pod nogi. po drugie pomysl czemu kaczynski ma zle notowania?? bo jest blizniakiem, nie ma ładnego glosu przywodcy jak olek, jest niski. nie jest "medialny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, trochę to juz męczące. dlatego ostatnuie zdanie do wszystkich obroncow starej ekipy: To nie PiS i Kaczory przemianowały swoją partię z dawnego PZPR, to nie oni rządzili polską przez 16 lat (a w zasadzie 61 lat jesli liczyc od konca wojny) i to nie oni doprowadzili polskę do tego stanu jaki mamy dziś (korupcja, drogi, służba zdrowia, oświata, wszystko inne). Ale w telewizji taki borowski i inni mu podobni twierdzą że urodzili sie wczoraj, a caly ten bajzel zrobil obecny rząd, i twierdzą ze oni wszystko zrobiliby lepiej. Niestety ludzie zapomnieli że oni już mieli swoją szansę ktora trwala 16 lat i niestety pokazali tylko afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:05, A-cis napisał:

> /.../ ale w ten sposób, krok po
kroku może uda się wyeliminować większść buractwa z polityki :-)>

Eeeee tutaj to jesteś chyba nadmiernym optymistą. Małą częć wyeliminować pewnie się uda, ale większość...
I mam wrażenie, że czepiają się bardziej jednej opcji, tylko tutaj to zgoła nie nie wiem, czy "ta" opcja popełnia więcej głupot, czy to oni wybierają wiecej głupot "tej" opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:31, CermatoX napisał:

> /.../
I tu bym za daleko nie szedł iti to społka giełdowa jest raczej sztywno związana z akcjami /.../

Tak, a kto ma pakiet kontrolny? Bo ten kto go ma, ma władzę w iti. Przy rozproszonych akcjach można mieć pełnię władzy mając 5% akcji.

Dnia 20.07.2006 o 19:31, CermatoX napisał:

> To tylko interes, a on ma innych sponsorów niż Rydzyk.

??? Grazy na giełdzie to nie sponsorzy to inwestorzy w przeciwnieństwie do Rydzyka ale tam
się mówi chyba darczyńcy?

Czepiasz sie ;P

Dnia 20.07.2006 o 19:31, CermatoX napisał:

/.../ nie wiesz że Polacy są podobno zawistni niech Ci co im jest źle się trochę wkurzą
:]

Ja tam zawistny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:33, KrzysztofMarek napisał:

> może uda się wyeliminować większść buractwa z polityki :-)>
Eeeee tutaj to jesteś chyba nadmiernym optymistą. Małą częć wyeliminować pewnie się uda, ale większość...

Może rzeczywiście przeholowałem :-D

Dnia 20.07.2006 o 21:33, KrzysztofMarek napisał:

I mam wrażenie, że czepiają się bardziej jednej opcji, tylko tutaj to zgoła nie nie wiem, czy
"ta" opcja popełnia więcej głupot, czy to oni wybierają wiecej głupot "tej" opcji.

W tym wypadku, ja myślę że to jest normalne. Zawsze najczęściej w TV jest pokazywana opcja rządząca i w związku z tym automatycznie ma się najwięcej materiału z udziałem jej przedstawicieli.
Przykładem jest jeden z posłów (chyba LPR-u), którego niedawno pokazywano jako przykład osoby nadużywającej słówka "iż". Jestem niemal przekonany, że półtora roku temu, taką osobą byłby premier Miller, który miał/ma dokładnie tą samą manierę.
Cóż, wtedy nie było tej audycji, a teraz nie ma w TV Millera, więc pokazują innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować