Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Agent 47 zapowiada się wybuchowo. Zobacz pierwszy zwiastun

29 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2015 o 04:08, Sadhu napisał:

Kurde, ależ tu publika wyszukana, fiu fiu.

Nie chodzi tu o jakieś wyrafinowane gusta, lubię głupie rozwałki, nawet chodzę do kina na Szybkich i Wściekłych.

Tylko że tutaj coś się komuś pomyliło, bo Hitman robiący tyle hałasu to jakiś cymbał, a nie Hitman. Nie wiem, czy kojarzysz film Mechanic ze Stathamem - tam przez pierwszą połowę było ładnie pokazane, jak film o Hitmanie mógłby wyglądać. A tutaj mamy spadające helikoptery, wybuchy, Super Ninja Squad na linach, wybuchy, złowrogie teksty wyciągnięte ze Strażników i jeszcze trochę wybuchów. Film, który mógł się czymś wyróżniać, nie wyróżnia się kompletnie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili już myślałem, że źle przeczytałem tytuł newsa i filmu bo to jakaś kolejna Szklana Pułapka się robi...
Niestety ekranizacje gier nadal cierpią na chorobę "nędznych-scenarzystów-usiłujących-za-wszelką-cenę-zrobić-hit-tanim-kosztem".
Poczekam aż będzie gdzieś na Iplexie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kurde, ależ tu publika wyszukana, fiu fiu.
> Nie chodzi tu o jakieś wyrafinowane gusta, lubię głupie rozwałki, nawet chodzę do kina
> na Szybkich i Wściekłych.
>
> Tylko że tutaj coś się komuś pomyliło, bo Hitman robiący tyle hałasu to jakiś cymbał,
> a nie Hitman. Nie wiem, czy kojarzysz film Mechanic ze Stathamem - tam przez pierwszą
> połowę było ładnie pokazane, jak film o Hitmanie mógłby wyglądać. A tutaj mamy spadające
> helikoptery, wybuchy, Super Ninja Squad na linach, wybuchy, złowrogie teksty wyciągnięte
> ze Strażników i jeszcze trochę wybuchów. Film, który mógł się czymś wyróżniać, nie wyróżnia
> się kompletnie niczym.
To samo ja napisałem. Lubię filmy akcji. Nawet Niezniszczalnych. Ale jak idę do kina na "Hitmana" to chcę Hitmana. To powyżej to trochę jakby zrobić film Mortal Kombat, ale bez zabijania, bez całego uniwersum, tylko o jakimś chłopaczku, który chce zostać judoką. Film mógłby być świetny, ale "MK" byłoby tam tylko dla zwiększenia oglądalności. Niedawno komuś mówiłem. Jak ktoś ma świetny pomysł na film to niech go nazwie jakkolwiek i robi co chce. Jak ktoś kręci film na podstawie danej marki, to niech się trzyma marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2015 o 18:29, elmartin napisał:

Tak, to jest kino i o ile w takim Obcym czy The Thing napięcie jest, mimo
braku akcji, to trudniej jest takie napięcie zbudować a jeszcze trudniej jest je utrzymać
w Hitmanie.


Że co? Można z tego filmu było zrobić thriller. Ale nie, poszli w tandetne współczesne kino akcji.

Martwi mnie też to, że gdzieś tam kiedyś zapowiedziano plany ekranizacji Thiefa. O ile Hitman to wdzięczny, filmowy temat, tak opowieść o złodzieju trochę nie bardzo, może z tego wyjść ekranizacja Assassin's Creeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Że co? Można z tego filmu było zrobić thriller. Ale nie, poszli w tandetne współczesne
> kino akcji.
>
> Martwi mnie też to, że gdzieś tam kiedyś zapowiedziano plany ekranizacji Thiefa. O ile
> Hitman to wdzięczny, filmowy temat, tak opowieść o złodzieju trochę nie bardzo, może
> z tego wyjść ekranizacja Assassin''s Creeda.

No poszli, ale chyba tego można się spodziewać po amerykańskich produkcjach.
Film jako film z pewnością zobaczę.
Z pewnością też nie pójdę na to do kina, poczekam aż będzie w HBO.
Na pewno nie ma ten film wiele wspólnego z postacią Agenta 47 i tu jest zgoda.
Wykorzystanie marki jest ewidentne, można powiedzieć o nadużyciu, i co ?
Pewnie i tak się sprzeda.

Nie twierdzę, że to dobrze, że tak się dzieje w branży filmowej, ale zdążyłem się do tego przyzwyczaić.
Mówiąc kolokwialnie, aczkolwiek niegrzecznie, wisi mi to.

Na dobre, czytaj wierne, ekranizacje gier nie ma chyba co liczyć,
Pewnie po premierze filmu na podstawie The Last of Us, będę równie zdegustowany co większość tutaj, ale i tak nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 15:41, aniaweglarczyk napisał:

[m-I]


Gram.pl to nie tablica reklamowa i miejsce na spamowanie. BAN za spam, piractwo i reklamę bez zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za aktor? Wygląda jak wygolony Mietek spod monopolowego. Jego twarz w ogóle nie pasuje do agenta 47. Już w poprzednim Hitmanie aktor był zdecydowanie lepszy, miał konkretny wyraz twarzy (moźe odrobinę zbyt młodo wyglądał ale był 1000 razy bardziej podobny do agenta) - ten wygląda jak jakiś ogolony (nawet nie łysy) - ciapek.
Sam trailer - za dużo sieki, zdecydowanie. To bardziej klon Transportera niż prawdziwy Hitman. Gdyby zrobili ten trailer coś na miarę trailera do Hitman Contracts - to jest esencja działań agenta 47 a nie przekombinowana do granic możliwości akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować