Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohaterowie Final Fantasy XV kleją żółwia w nowej galerii

6 postów w tym temacie

FF już dawno umarło. Każda kolejna część po "pierwszej" dziesiątce staczała się po równi pochyłej ku totalnemu rynsztokowi (który to osiągnięty został w części trzynastej) obrażając co bardziej wiekowych graczy pamiętających pierwsze części serii na NES-a i SNES-a, ogromnymi uproszczeniami rozgrywki oraz wielopoziomowymi infantylizmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że na początku coś się nie mogłem przekonać. Ale po obejrzeniu tych screenów nabrałem ochoty co do tego tytułu. Z wielką niecierpliwością czekam na kolejne informacje na ten temat :D
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> FF już dawno umarło. Każda kolejna część po "pierwszej" dziesiątce staczała się po równi
> pochyłej ku totalnemu rynsztokowi (który to osiągnięty został w części trzynastej) obrażając
> co bardziej wiekowych graczy pamiętających pierwsze części serii na NES-a i SNES-a, ogromnymi
> uproszczeniami rozgrywki oraz wielopoziomowymi infantylizmami.

Zakładam, że pomijasz tu FFXI? Ta gra przez ogromną część swojego istnienia była zdecydowanie najbardziej hardcorową częścią. Dopiero pod koniec dostała znaczące ułatwienia. wiem co mówię. Nabiłem w tej grze 1500+dni playtime. Rozumiem, że mówiłeś jednak pewnie o częściach single player, a tutaj się nie wypowiem, ponieważ ostatni single, w który grałem to właśnie pierwszy FFX ( którego btw kupiłem w komplecie z PS2 i przy którym pobiłem osobisty rekord w graniu non stop 84 godziny :P ). Mogę więc jedynie potwierdzić, że FF I, II, VII i X są dla mnie genialne i powoli nadrabiając zaległości, każda kolejna część tylko umacnia mnie w miłości do tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować