Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil: Revelations 2 - recenzja

6 postów w tym temacie

Smutna prawda jest taka, że Resident Evil skończył się na części czwartej. Aż żal patrzeć jak Capcom pastwi się nad tą marką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na osłodę dodano .."
RAID MODE był jednym z najważniejszym dodatków w RE1 (moje 148h) , podobnie tutaj ,gdzie praktycznie dziesiątki godzin spędza się na nim(na tą chwilę mam 78h i dopiero zaczyna się właściwa gra) , a kampania jest dodatkiem do niego . Potraktowanie tego w 4 linijkach tekstu pokazuje rzetelność powyższej recenzji - well done autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> RAID MODE był jednym z najważniejszym dodatków w RE1 (moje 148h) ,

Może dla ciebie. Dla mnie (i założę się, że dla większości tak samo) wszystko poza kampanią główną to jest dodatek. Serio twierdzisz, że jakiś dodatkowy tryb to był ich główny zamysł, a kampanię dodali od tak sobie, bo przecież jakaś powinna być? Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:14, Shaddon napisał:

Smutna prawda jest taka, że Resident Evil skończył się na części czwartej.


Zdaniem wielu osób "czwórka" była początkiem końca (krokiem na skraj przepaści), więc finału serii należałoby dopatrywać się w REmaku, Zero albo Code:Veronica (dwie ostatnie wymienione tutaj odsłony były zdrowo przekombionowane pod względem fabularnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > RAID MODE był jednym z najważniejszym dodatków w RE1 (moje 148h) ,
>
> Może dla ciebie. Dla mnie (i założę się, że dla większości tak samo) wszystko poza kampanią
> główną to jest dodatek. Serio twierdzisz, że jakiś dodatkowy tryb to był ich główny zamysł,
> a kampanię dodali od tak sobie, bo przecież jakaś powinna być? Boże...
Widzę,że ten spin off serii wywodzący się z hand held`a jest traktowany na równi z częściami 1-6 i traktowany identycznie . Rozumiem panie "wierzący"...
W battlefield fabuła i story mode też jest najważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować