Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poprzednie gry Rocksteady nie mogą się równać z Batman: Arkham Knight

7 postów w tym temacie

Ja mu wierzę :-P Arkham Asylum było fajne ale lokacje były dość małe. Jednak wpisywały się w klimat Batmana. Arkham City dało nam odczucie co do tego jak wygląda "praca" batmana w mieście. Teraz powiększają skalę.

Jedyne czego mi brakuje to zrobienie ostatecznego kroku. Umiejscowienie batmana w żyjącym świecie gdzie są przechodnie itp. Czyli wsadzenie batmana w gta i zobaczenie co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wątpliwości. Może i gra okaże się zacna, ale zaprezentowane sceny z Batmobilem zupełnie mnie nie przekonały - potraktowano go mało finezyjnie - jako zwykły czołg, narzędzie zniszczenia. Chwilami miałem wrażenie, że oglądam fragmenty CoD: Advanced Warfare, obawiam się także, że zbyt wiele misji w ramach wątku fabularnego po prostu zmusi gracza do siania śmierci i pożogi za pomocą tej... opancerzonej puszki, spychając skryte działanie i subtelność na margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyne czego mi brakuje to zrobienie ostatecznego kroku. Umiejscowienie batmana w żyjącym
> świecie gdzie są przechodnie itp. Czyli wsadzenie batmana w gta i zobaczenie co z tego
> wyjdzie.
Taa, pół gry działać jako Batman, a pół jako zblazowany laluś, Bruce Wayne
vs
rezygnacja z otwartego świata
normalnie ubaw po pachy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować