Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warships - pierwsze wrażenia z wersji beta

12 postów w tym temacie

No sam gram w w bete ale grałem juz dwa weekendy.Gra jest wspaniała,muza napędza cała rozgrywkę jak w zadnej innej grze.Podnosi adrenaline i zagrzewa do walki.Wiadome to beta i MM jeszcze wariuje,ale to bedzie gra na długi czas jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że prawie każda bitwa robi się "torpedowa". Zrzucone torpedy płyną idealnie obok siebie, a przydałaby się jakaś losowość (np. zrykoszetowanie, wadliwa głowica itp.). Czasem też denerwują nagłe skoki pinga i mozolne wczytywanie się okrętu po bitwie. Ale generalnie gra jest ok, ciut lepiej niż seria "Battlestations" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, że prawie każda bitwa robi się "torpedowa". Zrzucone torpedy płyną idealnie
> obok siebie, a przydałaby się jakaś losowość (np. zrykoszetowanie, wadliwa głowica itp.).
> Czasem też denerwują nagłe skoki pinga i mozolne wczytywanie się okrętu po bitwie. Ale
> generalnie gra jest ok, ciut lepiej niż seria "Battlestations" :)
Nawet na forum proponują, aby było więcej dowolności w kwestii torped, np. rykoszetowanie. Do tego była sugestia, aby można było zmienić trajektorię torped strzelając do nich.

I fakt. Czekałem na Battlestations w mp, a wyszło nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem już jeden okręt premium, a nawet otwartej bety jeszcze nie ma :)
Gra prezentuje się świetnie, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 23:54, Ichvander napisał:

Bedzie beka, jak okaze sie, ze wraz z resetem (przechodzac do open beta) skasuja Tobie
(i innym uzytkownikom) prem statki :P


Nie no bez jaj. Takich baboli to chyba nie będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować