Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Hmmm. Grałem w demo MMDM i z poczatku bardzo mi sie spodobała chciałem ją kupić jak by wyszła ale zdecydowałem się jednak na Obliviona. Dark Messiah za szybko by mi się znudził bo to tylko FPP. Nie masz żadnej swobody tylko idziesz jak po linie.Przynajmniej FIZYKA I GRAFIKA w MMDM jest niezła.B.mi się podoba woda jak jest zrobiona. Mam Prince Of Persia Dusza Wojownika i przypuszczam ze DR znudziłby mi się tak szybko jak Prince of
Persia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, czy tez macie w demie od czasu do czasu taka biala kreske po przekatnej ekranu? i czy tam gdzie jest taak wieza i na dole woda obraz robi sie momentami zupelnie bialy? np pod woda? ciekaw jestem czy to tylko urok dema czy juz kwestia karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:19, michalszymanski napisał:

hej, czy tez macie w demie od czasu do czasu taka biala kreske po przekatnej ekranu? i czy
tam gdzie jest taak wieza i na dole woda obraz robi sie momentami zupelnie bialy? np pod woda?
ciekaw jestem czy to tylko urok dema czy juz kwestia karty.


też tak miałem ale jak zmieniłem kompa to już wszystko działała. ale tej kreski po przekątnej ekranu nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:19, michalszymanski napisał:

hej, czy tez macie w demie od czasu do czasu taka biala kreske po przekatnej ekranu? i czy
tam gdzie jest taak wieza i na dole woda obraz robi sie momentami zupelnie bialy? np pod woda?
ciekaw jestem czy to tylko urok dema czy juz kwestia karty.


Była już o tym mowa w tym wątku: te białe kreski przy starcie gry oraz w cut-scenkach to najprawdopodobniej wina braku shaderów v. 3 na karcie graficznej - gdy grałem w DM na kartach graficznych Gf 7600GT, 6800GT to wszystko było ok, ale na grafice Gf 5200Ultra, czy Gf 5500 te błędy niestety były... i nie jest to kwestia dema, bo skończyłem całą grę w wersji angielskiej i było to samo. Biały ekran w trakcie nurkowania można jednak poprawić - na grafice Gf 5500 wystarczyło, że ustawiłem w opcjach gry jakość shaderów z "low" na "high" i woda w trakcie nurkowania zrobiła się normalna. Bez tego nie da się przejść gry ponieważ przynajmniej dwa razy trzeba zanurkować i przestawić jakąś wajchę pod wodą zanim będzie można przejść do dalszej lokacji.
Nie wiem jak jest na kartach ATI - być może na słabszych kartach (z shaderem v.2) nie ma tego białego ekranu, na FX-ach niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyślanie różnych wymyślnych sposobów zabicia przeciwnika jest z pocvzątku fajne ale niestety szybko się nudzi.Ale grafę ma wyborną choć nie jest to super extra bajer jak w np. w Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na Ati Radeon 9550 256 MB i takich problemów nie uświadczyłem ani razu. Więc może to tylko problem GeForce''ów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 15:33, WorldWar3PL napisał:

Grałem w demo na Ati Radeon 9550 256 MB i takich problemów nie uświadczyłem ani razu. Więc
może to tylko problem GeForce''ów ?


Pewnie tak, tym bardziej, że karty z serii GF FX miały schrzanione shadery v.2...(może poza Gf 5900XT).
Co do gry, to jest całkiem niezła, choć

UWAGA SPOILER!

*******
*****
***
**
*
- zakończenie kiepściutkie...;(

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:34, paluszek18 napisał:

Mam pytanie w grze Dark Messiah 0f M&M można wyrzucać nie potrzebne rzeczy z inwentarza?? i
jak??

Jak dobrze pamiętam po prawym przyciskiem myszy lub (ale raczej nie) przeciągając na ekran gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:20, Evil Khan napisał:

> Mam pytanie w grze Dark Messiah 0f M&M można wyrzucać nie potrzebne rzeczy z inwentarza??
i
> jak??
Jak dobrze pamiętam po prawym przyciskiem myszy lub (ale raczej nie) przeciągając na ekran
gry

Dzięki ci z góry ta druga opcja jest poprawna.

Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:06, JogaTv napisał:

A skat moge sciagnac demo albo je zdobyc ??

Najprościej byłoby załatwić płytkę CDA (nr 130, 10/2006), bo nie musiałbyś nic ściągać (bo demo ciężkie jest).
Druga opcja to oficjalna strona gry. Wejdź na ten adres: http://www.mightandmagic.com/uk/
zjedź trochę na dól i po prawej stronie zobaczysz obrazek z tekstem Play the Demo. Kliknij go a otwirzy się strona i rozpocznie się proces ściągania. Wygodniej będzie jak je anulujesz, skopiujesz link i wkleisz go do jakiegoś akceleratora ściągania (polecam FlashGet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy demo DM mna takie same wymagania jak pełna wersja ??? Grając w demo na sprzęcie Geforce 5500FX Celeron 2GHz i 1Gb ram gra chodziła bardzo dobrze a czy pełna też bedzie dobrze chulała ??? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 11:33, Czarkinson napisał:

Czy demo DM mna takie same wymagania jak pełna wersja ??? Grając w demo na sprzęcie Geforce
5500FX Celeron 2GHz i 1Gb ram gra chodziła bardzo dobrze a czy pełna też bedzie dobrze chulała
??? Prosze o odpowiedz.

przewaznie pelne wersje chodza jeszcze lepiej od dema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:49, vip konius napisał:

> Czy demo DM mna takie same wymagania jak pełna wersja ??? Grając w demo na sprzęcie Geforce

> 5500FX Celeron 2GHz i 1Gb ram gra chodziła bardzo dobrze a czy pełna też bedzie dobrze
chulała
> ??? Prosze o odpowiedz.
przewaznie pelne wersje chodza jeszcze lepiej od dema :P

I dodatkowo UBI wydało patch 1.2 do DM, który właśnie znacznie poprawia grafikę na kartach GeForce FX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 17:47, Ari Zmc napisał:

Czy poszło by mi ??
512 ram
Procek Semprom 2600+ 1,8 Ghz
Radeon 9250 128 mb


Kartę masz ok, ale RAM powinno być 2 razy więcej, kup nowego procka, minimum 2,4, a tak to raczej powinno Ci pójść, ale tylko na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować