Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

a ja ci powiem ze zainstalowałem jeszcze raz.. i podczas updejdu steam wywaliło jakis pład.. ale to olałęm i uruchomiłem go i zalogowałem sie i m i ładnie pięknie dociągneło reszte MP i teraz moge sobie grac i jestem z tego powodu happy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jestem przy kasie i przymierzam się do kupna DM :) Miałem jednak dziwny problem z demkiem. Otóż jak był wyświetlane filmiki, dostałem w czerep albo używałem magii, to na ekranie pojawiała się jakby taka biała "koperta". Chciałbym zapytać, czy w pełnej już tego problemu nie ma, czy muszę sam się z tym jakoś uporać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to juz gdzies tu bylo poruszane w jakiej wersji jest polskie wydanie D.M bo nigdzie nie moge sie tego doszukac ani w redame a nie w menu gry nigdzie nie widnieje jaka to wersja i czy mozna zainstalowac patcha 1.02 wer. angielska i czy jest odpowiednik tego patcha w wer pl. moze ktos wie ...THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy się dzieją w moim DM i chciałbym wiedzieć, czy macie to samo.
Na większych przestrzeniach wszystko co jest dalej niż metr ode mnie jest niewyraźne, czuję się, jakbym oglądał film BINK w niezwykle niskiej rozdzielczości - naprawdę niemiłe uczucie. Jakieś rady?
Screen - spójrzcie tylko na jego twarz - niewyraźna jak [...]

20070121110619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 11:06, WorldWar3PL napisał:


Jest to efekt graficzny (z tego co pamiętam :P), odpowiedzialny za rozmazywanie obrazu.. włącz opcje grafiki i zobacz czy nie ma jakichś ustawień związanych z blurem. Ten problem wnerwiał mnie podczas gry w Red Orchestrę, bo na dalsze odległości nikogo nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztywny-pl ma chyba rację. U mnie zjawisko też występuje. Ale w rozdziałce 1280x1024 jest w miarę marginalne, tak, że nie przeszkadza za bardzo. Nasila się trochę w miarę spadania paska życia, ale dodaje to realizmu :)
Umierającemu powoli Sarethowi oczy mgłą zachodzą ... :P
A tak na serio, nie znalazłem tej opcji w ustawieniach graficznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze DM zamowiłem dopiero wczoraj takze będę miał we wtorek, ale mam inne pytanie czy na tym scremiie to twoja postać i czy mozna grac z widokiem TPP czy tylko podczas dialogów widac cała postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można ściągnąć demo Dark Messiah, by nie było ograniczeń transferowych??? Bo jak chciałem ściągnąć z kilku stronek to zawsze miałem ograniczenie do ok 25kB...a mogę mieć ok 128 kB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 13:58, marlin15 napisał:

gameshell ja z tamtad zciągałem i miałęm 200 kilo... a nie jestem płatnym subskrybatorem

A nie chodzi Ci o gamershell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na necie bezpłatny poradnik do tej gry?? Jestę w rozdziale piątym (chyba nie pamiętam bo to sie jakoś długo idzie). Tam gdzie jest pełno jaskiń z pająkami w górach. I nie wiem jak długo jeszcze muszę się męczyć z tymi pająkami. Prosiłbym o link do takiej stronki. Z góry dzięki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:17, Silencer_pl napisał:

Kolega chyba musi pirata uzywac bo poradnik jest wraz z gra.


Pirat to nie jest, bo kolega ma kupionego w orginalnej wersji (niestety kolekcjonerska:( w języku angielskim) a teraz przy niedzieli do niego nie pojadę, bo to trochę daleko ode mnie....ja czekałem aż sie doczekałem polskiej wersji i namierzam taką właśnie sobie kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:22, marlin15 napisał:

tam na tych wiszących domkach jestes??


Tak na tych wiszących domkach jestę... Wiem tylko tyle że w całej grze jest dziewieć rozdziałów i tyle.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 13:51, Bartkula napisał:

Skąd można ściągnąć demo Dark Messiah, by nie było ograniczeń transferowych??? Bo jak chciałem
ściągnąć z kilku stronek to zawsze miałem ograniczenie do ok 25kB...a mogę mieć ok 128 kB.

A próbowałeś ściągać z oficjalnej strony?
http://www.mightandmagic.com/uk/
Poszukaj w prawej części strony.

A ja spędzam tydzień bez DM ;(
Pogoda pokrzyżowała mi szyki i kurier nie dotarł do mnie...
Ale jutro się wszystko odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować