Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 19:35, skubsa napisał:

Ja też mam ślinotok :)Musze kupić jakieś EK bo zwarjuje !!!


Już zwariowałeś, skoro chcesz kupować EK :P Dopłacać 6 dych za parę zbędnych dupereli. Lepiej sobie kupić drugą grę :) Albo kupić Supersellera, wysłać SMSa, wygrać co najmniej grę i jeszcze dwie dychy zostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:41, struksik napisał:

Ja najwięcej wydałem 100zł na grę. Ale tak średnio to 40-50 zł


Matko!! Dzisiaj mam zły dzień. Najpierw w jednym poście napisałem tesz zamiast też, teraz post który jest wyżej jest nie w tym temacie.... sory za off top, i dwa posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić Supersellera, wysłać SMSa, wygrać co najmniej grę i jeszcze

Dnia 05.12.2006 o 21:37, Quatre napisał:

dwie dychy zostaną :D


He. Każdy by chciał wygrać. Ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 21:54, Pediator napisał:

Albo kupić Supersellera, wysłać SMSa, wygrać co najmniej grę i jeszcze
> dwie dychy zostaną :D

He. Każdy by chciał wygrać. Ale to mało prawdopodobne.

Wysłałem pięć kodów, a wygrałem czterokrotnie - więc jednak bardzo prawdopodobne jest wygranie :) Trzeba tylko wysyłać o dobrej porze.

Kurczę, muszę wreszcie wziąć ten aparat i zrobić kilka fotek mojej kolekcji! Koniecznie muszą pokazać moje ''starocie'' w stylu Command&Conquer pierwszy i drugi, Red Alert, Cyberstorm czy Lords of the Realm 2 (swego czasu suuuper giera). A obok tych klasyków Medieval 2, Rise of Legends i Heroes 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam swoją kolekcję po przeprowadzce:) Teraz niestety jestem u babci a aparat mam gdzieś w pudle:) Chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić, bo zacząłem zbierać gry od sierpnia. Miałem dwuletni zastój z grami przez brak czasu i stare gry wyrzuciłem a teraz mam: Gothic II, Dawn of War ZE, Dawn of War: Dark Crusade, Medieval II EK, AoE III, Powrót Króla, Bitwa o Śródziemie I i II:) Ale do czasu przeprowadzki powinna się wzbogacić przynajmniej o dwa tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Planista Jednostek" - dobre! :D A w ogóle bardzo ładne wydanie (żeby został jakiś egzemplarz do Świąt). Czy wszystko mieści się w tej "skórce"? Jakiej jakości jest ta figurka rycerza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 08:45, Woko11 napisał:

"Planista Jednostek" - dobre! :D A w ogóle bardzo ładne wydanie (żeby został jakiś egzemplarz
do Świąt). Czy wszystko mieści się w tej "skórce"? Jakiej jakości jest ta figurka rycerza?


Wszystko poza albumem. Zapakowane ładnie, tylko poprzez fakt, że moja paczka przez kilka dni była przewalana w olsztyńskim oddziale ML lekko pudełko figurki się zgniotło. Ale figurka całkiem całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto i moja kolekcja! Wprawdzie nie całkiem kompletna, ale nie mam pojęcia gdzie się podziało trochę starszych gier :/ Jak kiedyś znajdę, to dorzucę :) A na razie jest co jest, mam nadzieję, że się Wam spodoba :] Jest trochę nowszych gierek, kilka hitów, sporo klasyki i jeszcze kilka naprawdę Klasycznych gier (przez duże ''K'' :)

PS. przepraszam za jakość zdjęć, robiłem wczoraj w nocy. A jako że lampa tak dawała po pudełkach, że nic oprócz refleksów nie było widać, więc robiłem w ciemnym pokoju z lampą błyskową. To tłumaczy nie do końca prawidłowe doświetlenie tych zdjęć. Próbowałem podretuszować trochę, ale niewiele się dało zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 10:41, Quatre napisał:

A oto i moja kolekcja! Wprawdzie nie całkiem kompletna, ale nie mam pojęcia gdzie się podziało
trochę starszych gier :/ Jak kiedyś znajdę, to dorzucę :) A na razie jest co jest, mam nadzieję,
że się Wam spodoba :] Jest trochę nowszych gierek, kilka hitów, sporo klasyki i jeszcze kilka
naprawdę Klasycznych gier (przez duże ''K'' :)

PS. przepraszam za jakość zdjęć, robiłem wczoraj w nocy. A jako że lampa tak dawała po pudełkach,
że nic oprócz refleksów nie było widać, więc robiłem w ciemnym pokoju z lampą błyskową. To
tłumaczy nie do końca prawidłowe doświetlenie tych zdjęć. Próbowałem podretuszować trochę,
ale niewiele się dało zrobić :/

a powiec po co kupowałeś dwa homeworldy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:56, jestemZdzichu napisał:

a powiec po co kupowałeś dwa homeworldy 2

Kupowałem tylko tego nie-klasykowego :) Tego z Extra Klasyki dostałem od CD-Action za prenumeratę. Podobnie sprawa się ma z Morrowindem. A byś coś powiedział o kolekcji, a nie czepiasz się podwójnych gier :P ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 11:59, Quatre napisał:

> a powiec po co kupowałeś dwa homeworldy 2
Kupowałem tylko tego nie-klasykowego :) Tego z Extra Klasyki dostałem od CD-Action za prenumeratę.
Podobnie sprawa się ma z Morrowindem. A byś coś powiedział o kolekcji, a nie czepiasz się podwójnych
gier :P ^_^

kolekcja okazała widze po niektórych tytułach (command & conquer''95, red alert''96, total annihilation'' koniec 97 początek 98) że już dość długo siedzisz w growym świecie, bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 12:05, jestemZdzichu napisał:

kolekcja okazała widze po niektórych tytułach (command & conquer''95, red alert''96, total
annihilation'' koniec 97 początek 98) że już dość długo siedzisz w growym świecie, bardzo ładnie

Przyznam, że tamte gry to mi kupował tata. Ja wtedy nie dysponowałem środkami pieniężnymi :) Ale pamiętam jak dziś ile było kłopotu z tym Command & Conquerem - z Rybnika jakąś firmę znaleźliśmy, bo nigdzie tego nie można było wtedy dostać. A instrukcję to miałem po polsku kserowaną :) Ale gierka przednia, sto razy lepsza od tych wszystkich Warcraftów, Westwood to królowie RTS ^_^
Total Annihilation też niezgorszy tytuł, tylko trochę dla mnie był wtedy za trudny, nie potrafiłem niektórych misji skończyć :/ Ale kochałem tę grę za aktywną pauzę - chyba tam wprowadzono po raz pierwszy ten niebiański wynalazek :D

Mam jeszcze gdzieś Conquest of the New World z Interplayu - kojarzy ktoś tę gierkę? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto najnowszy element mojej kolekcji! Wprawdzie nie jest to gra, ale można go potraktować jako substytut, bo całkiem fajny tytuł by się kupiło za jego równowartość :) A poza tym to jest efekt gry, w której brałem dziś udział. Kieruje się tam pojazdami, a czasem można zdobyć taki ''artefakt''. Wprawdzie jest on w stylu przeklętych przedmiotów z Baldur''s Gate''a, znaczy nie chcesz go mieć, ale on sie od Ciebie nie chce ''odkleić'' do czasu aż zapłacisz za jego neutralizację :]

MANDAT KARNY! Co za kicha! Akurat w Mikołajki! Świetny prezent, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się