Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 01:19, ziptofaf napisał:


Hmm... już przeczytałem i szczerze mówiąc, pokój wypełniony mięsem to bardzo fajna rzecz :D Ile by z tego kotletów było...
CO do różnych potworów itp. przy paraliżu, to myślę że jakoś potwornie by nie było bo zawsze myślę racjonalnie, i po prostu spróbował bym to ignorować. Gorzej z tym duszeniem się.
Pamietam, kiedyś(jakieś 3 miesiace temu) też miałem coś w stylu LD, tzn śnie mi się coś, śni(jakiś pomieszniec LoTR, z Obliviobem) aż nagle uświadamiam sobie że to tylko sen, i się obudziłem od razu.

To co jak bym chciał zacząć, to od razu to co tam napisałeś robić, czy może są jakieś bezpieczniejsze sposoby, bez tego paraliżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli tego się naprawdę nie da cofnąć? No to w ogóle odpada...
Nie wiem nie próbowałem ;) ale być może robiłem coś innego poza tymi ćwiczeniami i nawet o tym nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 02:47, garrick napisał:

Twoi rodzice o tym wiedzą? Nie próbowałeś może jakoś usunąć u siebie tą zdolność? Wariowałeś
może z tego powodu, że to widzisz?

Moi rodzice o tym nie wiedzą bo i tak by nie uwierzyli. Spróbuje jakoś bo jeszcze nie próbowałem tego usunąć. I nie wariowałem nawet na początku ponieważ jestem na tyle spokojny i opanowany że zanim czegoś się przestraszę to się temu porządnie przyjże

dobra koniec tego tematu bo tylko straszę ludzi ;) i robi się mały offtop bo widzenie opiekunów w świecie materialnym nie ma nic wspólnego z OOBE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:57, Rumcajs52 napisał:

Hmm... już przeczytałem i szczerze mówiąc, pokój wypełniony mięsem to bardzo fajna rzecz
:D Ile by z tego kotletów było...

Teraz może i tak mówisz. Ale patrz, budzisz się w środku nocy i nagle wokół ciebie coś takiego. Nie możesz nawet krzyknąć.

Dnia 06.08.2008 o 10:57, Rumcajs52 napisał:

CO do różnych potworów itp. przy paraliżu, to myślę że jakoś potwornie by nie było bo
zawsze myślę racjonalnie, i po prostu spróbował bym to ignorować. Gorzej z tym duszeniem
się.

Zignorujesz swoje najgorsze lęki? Dobry jesteś, mi nawet po treningu nie udało się w pełni.

Dnia 06.08.2008 o 10:57, Rumcajs52 napisał:

Pamietam, kiedyś(jakieś 3 miesiace temu) też miałem coś w stylu LD, tzn śnie mi się coś,
śni(jakiś pomieszniec LoTR, z Obliviobem) aż nagle uświadamiam sobie że to tylko sen,
i się obudziłem od razu.

To jest nieudane LD, popularne wśród początkujących. Zanim zdołasz się "utrzymać" we śnie po zrozumieniu, że to sen, minie trochę czasu

Dnia 06.08.2008 o 10:57, Rumcajs52 napisał:

To co jak bym chciał zacząć, to od razu to co tam napisałeś robić, czy może są jakieś
bezpieczniejsze sposoby, bez tego paraliżu?

Tylko WILD sprawia, że mamy halucynacje i paraliż przy wchodzeniu (jak jesteś zainteresowany to kładź się na łóżko, zacznij w myślach liczyć i w ogóle się nie ruszaj. Tylko uwaga na halucynacje bo są mocne...). Ta metoda daje wspaniałej jakości LD, bo bezpośrednio wchodzimy do snu z już przebudzonym umysłem.
MILD i DILD polegają na uzyskaniu świadomości już w samym śnie i są mniej "kontrolowalne" - czasem wyjdzie przypadkiem, a czasem wcale. Fakt, że nie ma halucynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o te "wizje" przy wejsciu do OOBE to powiem tak ze nasz mózg zmienia sie w "totalną sieczke w przekreca sie tył na przod" xDD chodzi mi o to ze wszystkie rzeczy ktore widzimy rodzą sie z naszego mozgu i wszystkie rzeczy jakich sie boimy badz nie boimy są rozrzucane. Ale tego mięsa nie potrafie wytłumaczyc moze dlatego ze lubisz mięso xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:04, BulusMaximus napisał:

Jezeli chodzi o te "wizje" przy wejsciu do OOBE to powiem tak ze nasz mózg zmienia sie
w "totalną sieczke w przekreca sie tył na przod" xDD chodzi mi o to ze wszystkie rzeczy
ktore widzimy rodzą sie z naszego mozgu i wszystkie rzeczy jakich sie boimy badz nie
boimy są rozrzucane. Ale tego mięsa nie potrafie wytłumaczyc moze dlatego ze lubisz mięso
xDD


Ale ja piszę o paraliżu sennym. Jego wyjaśnienie jest bardzo proste i logiczne:
Umysł przebudza się szybciej od ciała. Ciało jeszcze śpi, mózg nie. A jak wiadomo, gdy ciało śpi, pobiera mniej tlenu. Mózg się budzi, a ciało nadal pobiera mniej tlenu. A niedotleniony mózg ma takie odloty, że lepiej nie mówić...
Fakt, że ten stan ustępuje po jakiejś minucie i jest niegroźny, ale bierze się właśnie stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:07, ziptofaf napisał:

> Jezeli chodzi o te "wizje" przy wejsciu do OOBE to powiem tak ze nasz mózg zmienia
sie
> w "totalną sieczke w przekreca sie tył na przod" xDD chodzi mi o to ze wszystkie
rzeczy
> ktore widzimy rodzą sie z naszego mozgu i wszystkie rzeczy jakich sie boimy badz
nie
> boimy są rozrzucane. Ale tego mięsa nie potrafie wytłumaczyc moze dlatego ze lubisz
mięso
> xDD

Ale ja piszę o paraliżu sennym. Jego wyjaśnienie jest bardzo proste i logiczne:
Umysł przebudza się szybciej od ciała. Ciało jeszcze śpi, mózg nie. A jak wiadomo, gdy
ciało śpi, pobiera mniej tlenu. Mózg się budzi, a ciało nadal pobiera mniej tlenu. A
niedotleniony mózg ma takie odloty, że lepiej nie mówić...
Fakt, że ten stan ustępuje po jakiejś minucie i jest niegroźny, ale bierze się właśnie
stąd.



Ja paralizu sennego nie mialem nigdy w zyciu (przy oobe to co innego) takze moge sie nie znac ;] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od dostrojenia. Jak jest dobre dostrojenie to widzę dobrze, a jak nie to widzę bardzo mało, widzę ciemność i wszystko nie wyraźnie, głównie w takich sytuacjach trzeba powiedzieć "Niech moją eksterioryzacją pokieruje Moja Totalna Jaźń".

P.S Nie piszcie tak dużo, musiałem przewijać kilka stron, aby dotrzeć do odpowiedzi na mojego posta ;)
P.S1 Zamierzam dzisiaj spróbować OOBE w dzień (za jakieś 2 godziny), zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:31, jcl99 napisał:

To zależy od dostrojenia. Jak jest dobre dostrojenie to widzę dobrze, a jak nie to widzę
bardzo mało, widzę ciemność i wszystko nie wyraźnie, głównie w takich sytuacjach trzeba
powiedzieć "Niech moją eksterioryzacją pokieruje Moja Totalna Jaźń".

A widzisz w jakimś kolorze bardziej niż w innych? Bo ja np. zawsze widywałem wszystko w niebieskich odcieniach.

Dnia 06.08.2008 o 13:31, jcl99 napisał:

P.S Nie piszcie tak dużo, musiałem przewijać kilka stron, aby dotrzeć do odpowiedzi na
mojego posta ;)

Gdybym tyle nie pisał, to bym w Top10 w statystykach każdego nie był :)

Dnia 06.08.2008 o 13:31, jcl99 napisał:

P.S1 Zamierzam dzisiaj spróbować OOBE w dzień (za jakieś 2 godziny), zobaczymy czy się
uda.

Może jeszcze na jawie? Choć nie, samo wejście wtedy trwa nawet 3 godziny. Opisz wrażenia, jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś pokrótce opowiem ponieważ widziałem kiedyś dość ciekawy wywiad z pewnym profesorem który po oglądnięciu Matrix''a zaczął się tym maniakalnie interesować i tworzyć jak by swoje teorie na temat tego że iż człowiek może żyć w takiej podświadomości i nie wykluczone jest że z niej także może wyjść i ten w/w profesor właśnie opisywał swoje doznania po przejściu fazy OOBE także opowiadał podobne historie jak wy tutaj i twierdził że to także nie jest przyjemne ale doszedł do wniosku że jeżeli filmowy bohater odłączał się od matrixa po przez budkę telefoniczną to także człowiek podczas OOBE może budzić się z wielkiego snu jakim jest poprostu "życie" i kurcze właśnie mnie to zaciekawiło ponieważ jeżeli stan OOBE jest taki nieprzyjemny to może to oznaczać że przejście go może być kolejną pokonaną barierą i odkryciem czegoś nowego ;D czegoś o czym nikomu się nawet "nie śniło" ;D

btw. sam nie doznałem OOBE a może i doznałem a nie byłem świadom ale mam pytanie ponieważ parę lat temu męczył mnie noc w noc ten sam sen,a mianowicie że gdy wychodziłem naprzeciw moich bloków w oddali widziałem potwora który niszczył inne budynki i zawsze mnie w pewnym momencie zauważył i gonił w moją stronę i zawsze gdy zabił już wszystkich zostałem tylko ja i gdy miał zadać już ostateczny cios to zawsze się budziłem i nie mogłem zakończyć tego snu! Czy to może mieć coś wspólnego z jakimś przeżyciem z mojego życia czy coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:35, Petrick napisał:

Ja wam coś pokrótce opowiem ponieważ widziałem kiedyś dość ciekawy wywiad z pewnym profesorem
który po oglądnięciu Matrix''a zaczął się tym maniakalnie interesować i tworzyć jak by
swoje teorie na temat tego że iż człowiek może żyć w takiej podświadomości i nie wykluczone
jest że z niej także może wyjść i ten w/w profesor właśnie opisywał swoje doznania po
przejściu fazy OOBE także opowiadał podobne historie jak wy tutaj i twierdził że to także
nie jest przyjemne ale doszedł do wniosku że jeżeli filmowy bohater odłączał się od matrixa
po przez budkę telefoniczną to także człowiek podczas OOBE może budzić się z wielkiego
snu jakim jest poprostu "życie" i kurcze właśnie mnie to zaciekawiło ponieważ jeżeli
stan OOBE jest taki nieprzyjemny to może to oznaczać że przejście go może być kolejną
pokonaną barierą i odkryciem czegoś nowego ;D czegoś o czym nikomu się nawet "nie śniło"
;D

Och, dostać się dalej niż poza świat materialny w OOBE nietrudno. Tylko, czy się odważysz...Ja się nie odważyłem...

Dnia 06.08.2008 o 13:35, Petrick napisał:

Czy to może mieć coś wspólnego z jakimś przeżyciem z mojego życia czy coś??

Sam się nad tym zastanów. Może tak, może nie. Pomyśl, czy coś w twoim życiu mogło wywołać tak mocne nieprzyjemne wrażenia, że wniknęły mocno nawet do podświadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 01:31, ziptofaf napisał:

Co do komunikacji - ja z nikim nie rozmawiałem, ale widziałem przejście do (chyba) planu
3 - wielki, krwistoczerwony portal (jedyny obiekt widziany w OOBE przeze mnie w takich
barwach. Wszystko inne jest niebieskawe, a to cholerstwo całe czerwone....). Po tym doświadczeniu
darowałem sobie resztę "zabawy" w OOBE, dopóki nie zrozumiem tego stanu wystarczająco
dobrze.

chciałbym poruszyć znowu ten temat. Czy coś zrobiłeś żeby ten portal się pojawił czy sam się pojawił. Chciałbym wiedzieć ponieważ spróbował bym do niego wejść i zbadać co jest za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:52, XMA Trainer napisał:

chciałbym poruszyć znowu ten temat. Czy coś zrobiłeś żeby ten portal się pojawił czy
sam się pojawił. Chciałbym wiedzieć ponieważ spróbował bym do niego wejść i zbadać co
jest za nim.


Nic nie zrobiłem - wszedłem w OOBE, z niego w plan astralny (naprawdę nic trudnego, trzeba tylko chcieć się "oddalić"), polatałem trochę po okolicy i nagle za rogiem widzę taki wielki szajs. Cieszę się, że nie znalazłem w pobliżu twórcy portalu - to coś miało z 10 metrów wysokości...
PS Nie zdziwiłbym się, gdyby nadal stał w miejscu, w którym ostatni raz go widziałem - jak na niego patrzyłem, to ani nie migotał, ani nic, zero rozmywania.
PS2 Nie wiem czemu, ale mi się on kojarzył z wejściem do piekła...Nie wszedłbym do niego za nic na świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:52, XMA Trainer napisał:

chciałbym poruszyć znowu ten temat. Czy coś zrobiłeś żeby ten portal się pojawił czy
sam się pojawił. Chciałbym wiedzieć ponieważ spróbował bym do niego wejść i zbadać co
jest za nim.

"Ciekawość to pierwszy stopień do piekła." ;)
Nie radzę wchodzić do niego...

@ziptofaf

O tym koszmarze to nie powiem, jaki jest... to moja osobista sprawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Głupio odpowiadać na własnego posta, ale postanowiłem zamieścić obrazek własnej produkcji, który mniej więcej ukazuje jak to wyglądało. Mniej więcej, bo oryginał był znacznie mniej przyjemny...Swoją drogą, chyba naprawdę powinniśmy zamieszczać obrazy, jak coś w OOBE wygląda. Bo opisać trudno...

@Kalejdoskop86
Wątpię, żeby nawet osoba, która teraz bardzo chce wejść w ten portal odważyła się tam wejść, gdy go zobaczy naprawdę...

20080806140909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:06, Kalejdoskop86 napisał:

> chciałbym poruszyć znowu ten temat. Czy coś zrobiłeś żeby ten portal się pojawił
czy
> sam się pojawił. Chciałbym wiedzieć ponieważ spróbował bym do niego wejść i zbadać
co
> jest za nim.
"Ciekawość to pierwszy stopień do piekła." ;)
Nie radzę wchodzić do niego...

@ziptofaf

O tym koszmarze to nie powiem, jaki jest... to moja osobista sprawa. ;)



Moj ojciec twierdzi ze najpierw widział demona u nas w chacie.... pozniej moj ojciec nie wiedział co zrobic poprostu go zamroziło. Az ujrzał w scianie jak zaczęła robic sie czernowona plama w kształcie okręgu robiła sie coraz bardziej czerwona a z niej wyłonił sie (jego zdaniem) Anioł stróż mial gdzies 120 cm wrostu byl cały na biało i swiecił jasnym swiatłem. Pozniej cos tam zrobił ze demon zniknął a do niego powiedział "Nie rob tego ponownie" i sprawił ze wrocił do ciała. i juz od tamtego czasu nie ma OOBE. Ehh co o tym mysliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:10, ziptofaf napisał:

/.../
Głupio odpowiadać na własnego posta, ale postanowiłem zamieścić obrazek, który mniej
więcej ukazuje jak to wyglądało. Mniej więcej, bo oryginał był jeszcze gorszy...

Krwisty, magiczny i piekielny... ;P

Dnia 06.08.2008 o 14:10, ziptofaf napisał:

@Kalejdoskop86
Wątpię, żeby nawet osoba, która teraz bardzo chce wejść w ten portal odważyła się tam
wejść, gdy go zobaczy naprawdę...

Z pewnością jakby ktoś byłby na tyle głupi to i tak pewno obudzi się ze strachem w oczach, będzie miał traumę do końca życia, a pamiętać co było w portalu to pewnie zapomni. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:11, BulusMaximus napisał:

Moj ojciec twierdzi ze najpierw widział demona u nas w chacie.... pozniej moj ojciec
nie wiedział co zrobic poprostu go zamroziło. Az ujrzał w scianie jak zaczęła robic sie
czernowona plama w kształcie okręgu robiła sie coraz bardziej czerwona a z niej wyłonił
sie (jego zdaniem) Anioł stróż mial gdzies 120 cm wrostu byl cały na biało i swiecił
jasnym swiatłem. Pozniej cos tam zrobił ze demon zniknął a do niego powiedział "Nie rob
tego ponownie" i sprawił ze wrocił do ciała. i juz od tamtego czasu nie ma OOBE. Ehh
co o tym mysliscie ??

W ogóle nie może wywołać OoBE czy nie ma nieświadomie? Co do sytuacji to cóż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:13, Kalejdoskop86 napisał:

> Moj ojciec twierdzi ze najpierw widział demona u nas w chacie.... pozniej moj ojciec

> nie wiedział co zrobic poprostu go zamroziło. Az ujrzał w scianie jak zaczęła robic
sie
> czernowona plama w kształcie okręgu robiła sie coraz bardziej czerwona a z niej
wyłonił
> sie (jego zdaniem) Anioł stróż mial gdzies 120 cm wrostu byl cały na biało i swiecił

> jasnym swiatłem. Pozniej cos tam zrobił ze demon zniknął a do niego powiedział "Nie
rob
> tego ponownie" i sprawił ze wrocił do ciała. i juz od tamtego czasu nie ma OOBE.
Ehh
> co o tym mysliscie ??
W ogóle nie może wywołać OoBE czy nie ma nieświadomie? Co do sytuacji to cóż... ;)



Całkowita blokada nie moze w ogole tego osiągnąć ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować