Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2008 o 23:58, blacklio2 napisał:

Wydajnościowo lepsza ale powyżej rozdziałki 1280, bo jak poniżej to fps są takie same
potwierdzone w testach


ale trzeba myslec przyszlosciowo ze byc moze dany osobnik bedzie gral w wyzszych rozdzialakch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 00:09, MLODY2K6 napisał:

> Wydajnościowo lepsza ale powyżej rozdziałki 1280, bo jak poniżej to fps są takie
same
> potwierdzone w testach

ale trzeba myslec przyszlosciowo ze byc moze dany osobnik bedzie gral w wyzszych rozdzialakch


To se dokupi druga taka karte i bedzie sobie spokojnie grac w 1680/1050 pod warunkiem, ze ma taka mobo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2008 o 11:38, Misquamaqus napisał:

To se dokupi druga taka karte i bedzie sobie spokojnie grac w 1680/1050 pod warunkiem,
ze ma taka mobo :).


raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTX 260 ma mieć 27cm długości. Zastanawiam się ile będzie miał GTX 280? Ech, NVIDIA jak się boi to idzie w liczby ale w te złe liczby, prąd i wymiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 13:57, Galadin napisał:

GTX 260 ma mieć 27cm długości. Zastanawiam się ile będzie miał GTX 280? Ech, NVIDIA jak
się boi to idzie w liczby ale w te złe liczby, prąd i wymiary.


W razie czego do mojej budy sie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 13:57, Galadin napisał:

GTX 260 ma mieć 27cm długości. Zastanawiam się ile będzie miał GTX 280? Ech, NVIDIA jak
się boi to idzie w liczby ale w te złe liczby, prąd i wymiary.


Haha....za niedlugo trza bedzie robic specjalne obudowy co by sie to wszystko pomiescilo :):).
Jak tak dalej pojdzie z postepem technicznym w komputerach to ja zbankrutuje.
Zamiast zrobic remont pokoju to ja co chwile cos dokupuje/zmieniam w kompie :):):).
Rodzina ma mnie za jakiegos maniaka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz :))
Moja matka byla ostatnio u mnie w pokoju za czasow chieftca (obudwoy) to bylo w styczniu. Dzis wlazla i sie pyta co to k.. jest?? ja mówie komputer a ona na to ze poje... mnie ze takie świecidła sobie zrobilem :)

20080615141245

20080615141314

20080615141349

20080615141359

20080615141414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha....z Ciebie to naprawde maniak :):):).
Podoba mi sie takie CUŚ chociarz wolalbym zielone swiatlo...jest takie cieplejsze dla oka.
Ciekawy jestem kiedy peknie plyta glowna pod tym klocem co jest na procku ??? :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:21, Misquamaqus napisał:

Ciekawy jestem kiedy peknie plyta glowna pod tym klocem co jest na procku ??? :):):).

Zielonego nie moglem zalozyc bo mam bluwater coils na UV wiec nie bylo takiej mozliwosci
O to sie nie martw napewno nie peknie trzyma sie juz poltora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:14, MLODY2K6 napisał:

Co ty gadasz :))
Moja matka byla ostatnio u mnie w pokoju za czasow chieftca (obudwoy) to bylo w styczniu.
Dzis wlazla i sie pyta co to k.. jest?? ja mówie komputer a ona na to ze poje... mnie
ze takie świecidła sobie zrobilem :)

Teraz to NASA się nie powstydzi takiego osprzętu:P Ale mina mamy po zobaczeniu tych świecideł musiała być bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:14, MLODY2K6 napisał:

Co ty gadasz :))
Moja matka byla ostatnio u mnie w pokoju za czasow chieftca (obudwoy) to bylo w styczniu.
Dzis wlazla i sie pyta co to k.. jest?? ja mówie komputer a ona na to ze poje... mnie
ze takie świecidła sobie zrobilem :)


To często mama do ciebie zagląda :D ,ja powiedziałbym że załątwiam właśnie nowego kompa także wiedziałaby o tym.No ale fakt świecidełek masz dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona wie ze u mnie w kompie sie z dnia na dzien zmienia. Ja nie interesuje ile ja kasy na to wydaje, sama smiga na moim laptopie wiec ma ja z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:15, MLODY2K6 napisał:

Ale ona wie ze u mnie w kompie sie z dnia na dzien zmienia. Ja nie interesuje ile ja
kasy na to wydaje, sama smiga na moim laptopie wiec ma ja z glowy


A no to masz fajnie ,ja notebooka kupie za jakiś rok a do tego czasu mama siedzi u mnie.Mam nadzieje że jak zda prawojazdy i przestanie robić testy to nie bedzie więcej siedzieć na komnpie i bede miał go znowu tylko dla siebie <przytul> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha....u mnie rodzice nawet nie wiedza jak wlaczyc kompa a co dopiero go wykorzystac :):).

Wracajac do glownego tematu....

Mlody2K6.....moglbys zrobic tescik z gry lost planet ?.
Tam jest taka mozliwosc.

Jak moglbys to ustaw w sterownikach karty grafiki AAxQ8, anizotrop x16, wysoka jakosc obrazu.

W opcjach gry wszystko na max oprucz rozdzialki, ktora ustaw na 1024/768, AAxQ8. Zrob tescik i zapodaj. Chce zobaczyc ile jestem do tylu i czy w koncu dokupic druga 8800 gts 320 (wyplata sie zbliza) czy podarowac sobie to i przez kolejne 2 tygodnie wolnego chlac ile wlezie :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady experta, takiego w stylu RobeNa (chłopak zapracowany, nie będę mu gitary zawracać) ;)

Chodzi mi o kartę graficzną nie będącą demonem prędkości, jednak na której można pograć w parę gier. Cena: ok. 100 zł (wiem, wiem...). Ma nie sprawiać problemów pod Linuksem i pod Windą (szyna PCI-E), sympatycznie by było, gdyby posiadała support DirectX 10. Krótko mówiąc maszynka do taniego zestawu komputerowego, na którym można popykać w parę ostatnio wydanych gier na niskiej rozdziałce (max. 1024x768) w lo-detalach.
Dwa typy: ATI Radeon HD 2400 lub GeForce 8400.

Która lepsza? A może coś innego? Opinie z autopsji, porównania etc. mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8600 gt to najnizszy wybor do gier z mysla o DX 10. O ati sie nie wypowiem bo zrobi sie balagan.
Istnieje jeszcze mozliwosc ze nie bedziesz pic piwka przez miesiac i sobie kupisz jakas uzywke 8800 gts :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować