Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 16:55, Markus89 napisał:

> Niektórzy wolą zachować kontrolę nad własnymi zdjęciami.
Po pierwsze: co to niby za kontrola?


Ano taka, że w każdej chwili może usunąć zdjęcie z Imageshacka/Flickra czy czegokolwiek innego. Stąd nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:27, garrick napisał:

A oto moje najlepsze gry... Odrazu mówie, że nie ma tu actionsa, bo leży u mojego kolegi...

fajne tytuły
A krzyżyk był do czego - do Diablo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:27, garrick napisał:

A oto moje najlepsze gry... Odrazu mówie, że nie ma tu actionsa, bo leży u mojego kolegi...
Muszę go czym prędzej
odzyskać.

Bardzo fajna kolekcja a pokażesz te gorsze gry ??

deecom>>>>Bardzo bardzo śmieszne zbijasz sie z krzyża. Taki z ciebie katolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:04, Ari Zmc napisał:

> A oto moje najlepsze gry... Odrazu mówie, że nie ma tu actionsa, bo leży u mojego kolegi...

> Muszę go czym prędzej
> odzyskać.
Bardzo fajna kolekcja a pokażesz te gorsze gry ??

deecom>>>>Bardzo bardzo śmieszne zbijasz sie z krzyża. Taki z ciebie katolik

Hyym no niby mogę ale to kiedy indziej :D zresztą gdzieś tutaj jest zdjęcie z moimi starszymi grami jak coś to tu je jeszcze raz wystawie tylko je znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:04, Ari Zmc napisał:

deecom>>>>Bardzo bardzo śmieszne zbijasz sie z krzyża. Taki z ciebie katolik

A niektórzy to poczucia humoru nie mają - wszystko można wyśmiewać takie mamy czasy i tak robią nieważne co by to było tylko nie Islam bo będzie Dżihad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha co do tego ustawienia jakby ktoś nie zauważył mam tam figurki bogów egipskich i któs się ostatnio śmiał, że jestem niezłym ekumenistą :D. Padło nawet takie pytanie czy się modlę do gier :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:14, garrick napisał:

Ha co do tego ustawienia jakby ktoś nie zauważył mam tam figurki bogów egipskich i któs się
ostatnio śmiał, że jestem niezłym ekumenistą :D. Padło nawet takie pytanie czy się modlę do
gier :D...

Ai gdyby ktoś chciał zobaczyć jeszcze część mojej kolekcji to ten post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=900
W najbliższym czasie wystawie jeszcze jakieś zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:27, garrick napisał:

A oto moje najlepsze gry... Odrazu mówie, że nie ma tu actionsa, bo leży u mojego kolegi...
Muszę go czym prędzej
odzyskać.

Fajna kolekcja,same tytuły które uwielbiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:14, garrick napisał:

Padło nawet takie pytanie czy się modlę do gier :D...

Modlić to chyba się modlisz jak masz tam ten krzyżyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:27, garrick napisał:

A oto moje najlepsze gry... Odrazu mówie, że nie ma tu actionsa, bo leży u mojego kolegi...
Muszę go czym prędzej
odzyskać.

Fajna kolekcja, tylko tytuły troche nie w moim guście. Chociaż za WarCraft''a 2 należy się Respect :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie do zdjęć kolekcji spod:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2848
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2849
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=2850

Na zdjęciach 12, 15 i 16 widać jak łączę gry w serie w jednym pudełku (w przypadku 15 i 16 jest to zmyślne pudełko na 4 płyty, w przypadku Sagii HeroesM&M oprócz właściwej Sagi zmieściła się część 4 więc wszystko mam w jednym pudełku na 6 płyt okładka na BOXa jest z Sagi 1-3 przy czym okładka z HoM&M4 jest tak zgięta aby stanowiła część tylną BOXa (co widać na zdjęciu 13) stąd robiąć zdjęcia wygląda, że jest tam tylko jeden tytuł a często są całę saki tylko nie widać drugiej strony pudełka a już szczególnie na kancie BOXa trudno to pokazać, tak jak z HoM&M jest też np. z Boyound i Divine Divinity czy TheElderScorlls: Morrowind (Gold)+Oblivion, podobnie z Homeworld pudełko zawiera dwie płyty Homeworld i Homeworld 2.

Wszystko aby oszczędzić miejsce.

20070204210851

20070204210905

20070204210912

20070204211016

20070204211024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:16, PioMrex napisał:

Małe uzupełnienie do zdjęć kolekcji spod:

hehe wiedziałem że kiedyś się doczekam :) nieźle i obrazki ponumerowane i wszystko ładnie opisane i ciekawe co dalej i forumowiczów nie opuszcza i aktualizuje swoją kolekcję zostawiając wszystkich z tyłu
Bank ING eee... PioMrex jak mówi tak robi :D
Naprawdę jak to wszystko przejdziesz to już tylko umierać :) pół życia nie twoje + gry które jeszcze dojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOOOW. Ogromna kolekcja! Szkoda mi tylko tych gier pakowanych po kilka boxów. Ja próbuje jak najbardziej poukładać moją kolekcję, i zawsze zostawiam tak, jak to było na początku (nawet boxy są oryginalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:21, deecom napisał:

> Małe uzupełnienie do zdjęć kolekcji spod:
hehe wiedziałem że kiedyś się doczekam :) nieźle i obrazki ponumerowane i wszystko ładnie opisane
i ciekawe co dalej i forumowiczów nie opuszcza i aktualizuje swoją kolekcję zostawiając wszystkich
z tyłu
Bank ING eee... PioMrex jak mówi tak robi :D
Naprawdę jak to wszystko przejdziesz to już tylko umierać :) pół życia nie twoje + gry które
jeszcze dojdą

Ta, bym nawet na to przystał ;)
Tylko wtedy bym chyba musiał nieumrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:30, nathanadler napisał:

ciqach
> Wszystko aby oszczędzić miejsce.

Skąd bierzesz takie pudełka??

Generalnie widzę, że hipermarket Giant sprowadza je od Esperanza, ta firemka co to płytkami się też pała..

BOXy jednopłytowe są w szerokościach 7mm i 9 mmm, dawniej kupowałem te 7mm, ale czasem jak instrukcja była grupsza niż ta z XKN czy KK to się nie dopinały więc ostatnio biorę 9mm

BOXy dwupłytowe są w takich samych rozmiarach, tylko nie mają łapek (które nie są mi potrzebne bo instrukcja i tak nie wyfrunie z pudełka.

Pudełka czteropłytowe, zdjęcie 15 i tak samo sześciopłytowe zdjęcie 12 to już niestety historia...
:(
Na szczęście zrobiłem zapasy i co prawda pozostały już w pojedynczych sztukach :(

Otórz obecnie zamiast tych bardzo udanych konstrukcji wprowadzono... mniej udane wersje które mają taką idiotyczną budowę, że na jednym "listku" na każdej ze stron można przyczepić dwie płyty ale w układzie jedna nachodzi na drugą, i tych już nie kupują, może jakby się złożyło odpowiednie zamówienie na te stare modele byliby w stanie sprowadzić, bo były rewelacyjne, łapki miały takie jak w tych jednopłytowych i dwupłytowych, trzymają dobrze i pewnie... szkoda, że teraz te g**niane mają tylko z tych wielopłytowych.. :(

Adres to oczywiście Esperanza Sp. z o.o. ul Zimna 22 05-800 Pruszków, jak znajdę gdzieś to połamane (tzn na zewnątrz się lekko ułamało bo spadło będąc na dnie torby podróżnej, a akurat krążki do ciężarków (każdy po 2 kg) przewoziłem w też w tej torbie i pudełko miało pecha ale zawartości nic się nie stało, musiałem jednak przełożyć płytki do nowego pudełka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:22, rob300i napisał:

WOOOOW. Ogromna kolekcja! Szkoda mi tylko tych gier pakowanych po kilka boxów. Ja próbuje jak
najbardziej poukładać moją kolekcję, i zawsze zostawiam tak, jak to było na początku (nawet
boxy są oryginalne).

Niestety poukładanie już nic nie daje... mam ograniczoną użyczoną liczbę miejsc gdzie mogę trzymać swoje kartony i muszę przekładać w bardziej optymalne pudełka, aby jak najwięcej gier weszło do takich kartonów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

dobrze to rozumiem. Moje gry z półek przenisły się do kartonowych pudeł (takich dekoracyjnych z ikei) na regale pozostały tylko tytuły w które obecnie gram + kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się