Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 12:59, Illidan Shando napisał:

> Przeczytaj sobie ostatnie posty gothicsheep ;]


Czytałem czytałem :P

To gdzie jest pierwszy list bo znowu pamięć mi zawodzi i nie wiem gdzie był Gilbert w G1

Do kryjówki gdzie ukrywał się Gilbert i gdzie znajdziesz list dojdziesz wspinając się na sam szczyt wzniesiena na lewo od jaskini gdzie leży Olav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 12:59, Illidan Shando napisał:

To gdzie jest pierwszy list bo znowu pamięć mi zawodzi i nie wiem gdzie był Gilbert w G1


Jest w jaskini w terenie około miejsca gdzie jest Diego tyle że na ścianie od strony zamku (musisz skakać po schodkach na górę i tam jest jaskinia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze sie za to wziasc. BA mam chyba seava gdzies w tamtym momencie. Dobrze ze napisałes o Hosh-Pak''u bo mam juz questa zeby go zabic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:03, gothicsheep napisał:

> > Przeczytaj sobie ostatnie posty gothicsheep ;]
>
>
> Czytałem czytałem :P
>
> To gdzie jest pierwszy list bo znowu pamięć mi zawodzi i nie wiem gdzie był Gilbert w
G1
Do kryjówki gdzie ukrywał się Gilbert i gdzie znajdziesz list dojdziesz wspinając się na sam
szczyt wzniesiena na lewo od jaskini gdzie leży Olav.



Ok dzieki byłem tam i orka szamana spodkałem :P a o liście nic nie wiem może go mam nawet.

Ale i tak jest lekki Kwas ;/ Bo jestem w V rozdziale Hosh-Paka już bym zdążył zabić z 500 razy ;/
To chyba bede musiał przejść i zagrać jeszcze raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! Myślałem, że ten pierwszy list to tylko taki bonusik dla tych, którzy wiedzieli gdzie jest Gilbert z pierwszego Gothica. A tu wyrasta zadanie na miarę Chromanina, ba! Jeżeli można dostać za nie 30 000 xp to Chromanin się chowa, właśnie za to lubię rpg ;) a właśnie wybieram się na polowanie na smoki, będzie zabawy z szukaniem tych listow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo to co w związku z tym qestem "Odnaleść Gilberta" ?? macie jakieś wieści ...
rozkminiliście gdzie może przebywać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZEŁOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Nie zabijając Hosh-Paka poszedłem z tą "Orczą Księgą" do Ur-Shaka, a on do mnie coś takiego: "Ty być dobry człowiek. Nie zabiłeś mój wódz Hosh-Pak, pokonałeś zły bóg Krushak. Ty pomóc wiele razy Ur-Shak, teraz Ur-Shak pomóc tobie.(bierze księge i czyta chwilę po czym mówi...)Tu pisać, że kolejny list być za palisada moich braci. Lecz ty uważać, bo tu pisać, że za palisada czeka ktoś na ciepłoskórego. Więcej tu juz nie pisać". Strasznie wzniecony od razu udałem się za palisadę i SZOK!!!. Nigdy bym nie przypuszczał, że jakikolwiek Gothic mnie tak zaskoczy!!! Po drugiej strone czekało na mnie UWAGA: "Dziecko Smoka"!!!("Dziecko Smoka" wyglądało jak zmniejszony kilkakrotnie Ognisty Smok(Feomathar) lecz nie był koloru magmowego ale mroczno-czarnego. PORAŻAJĄCY WIDOK MÓWIE WAM!!!)Momentalnie zrobiłem save''a i ruszyłem na bestie. Żadnej gadki, nic. Z równie wielkim impetem co ja "Dziecko Smoka" nadlatywało z ogromną szybkością do mnie. Zaczeła się bitwa. Skutecznie unikając jego ziewu pokonałem go przy pomocy Kuszy i zwojów z Przywoływaniem. Po pokonaniu "Dziecka Smoka" na ekranie mojego monitora wyświetlił się krótki przerywnik pokazującu jak ni stąd, ni z owąd pojawia się kolejny list! Od razu podbiegłem do niego, wziołem, odczytałem a tam piszę: "Spotkamy się w Irdorath". Zapisałem i od razu wyszłem by zdać wam relację. BOŻE, NIGDY BYM NIE PRZYPUSZCZAŁ, ZE PRZEŻYJE COŚ TAKIEGO! (Wszystkie teksty przepisałem na kartkę by się z wami nimi podzielić). Musicie to zobaczyć na własne oczy!
PRZEŁOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:11, gothicsheep napisał:

PRZEŁOM! (...)

A żebyś wiedział, że przełom! To coś zupełnie nowego w Gothicu i jeszcze nigdy o tym nie słyszałem.
Przy okazji: mam nadzieję, że wiesz, iż jeżeli starasz się nas wkręcić, to prędzej, czy później wyjdzie to na jaw, a wtedy twoja przygoda w tym wątku zmieni się w koszmar (Buahahahaha!) - to tak gwoli ścisłości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O w mordę!!! tak mnie zaintrygowałeś, że chyba zacznę grać i sam to sprawdzę, zamiast iść na sylwestra! Ale jak się okaże, że ściemniasz... <przesuwa ręką po ostrzu miecza> nie chciałbym być w twojej skórze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:11, gothicsheep napisał:

PRZEŁOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!

No dobra...gdzie można znaleźć tą księge? Bo dwa pozostałe listy znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:14, Remember_The_Name napisał:

> No dobra...gdzie można znaleźć tą księge? Bo dwa pozostałe listy znalazłem...
Opisz dokładnie, albo zaznacz na mapie, gdzie znalazłeś drugi list?

Drugi,czyli ten od Saturasa? Jest w śnieżnej krainie...dokładnie po prawej stronie od skarbów smoka, w małej chatce.Pamiętaj,po prawej stronie.Jest to i tak jedyna chatka do której można wejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 17:19, Darkstar181 napisał:

Drugi,czyli ten od Saturasa? Jest w śnieżnej krainie...dokładnie po prawej stronie od skarbów
smoka, w małej chatce.Pamiętaj,po prawej stronie.Jest to i tak jedyna chatka do której można wejść:)

Akurat o tym liście wiem ;] A wg tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&pid=3351 chodzi o jakiś inny, który również miałby leżeć w Lodowej Krainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować