Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2006 o 16:11, gothicsheep napisał:

(...) Momentalnie zrobiłem save''a i ruszyłem na bestie.


Jeżeli masz save to może zrobił byś screena, albo wysłał mi go, abym mógł nacieszy oczy tym odkryciem? (Namiar w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż będę jednym z nielicznych i uznam, że to co napisałeś to wymysł twojej wyobraźni (no chyba, że udowodnisz mi to poprzez ukazanie kilku screenów z tekstem drugiej wiadomości, z momentem kiedy pokazuje się filmik, itd.).

Śmiem uważać to za nieprawdę, ponieważ kiedyś bawiąc się w tworzenie modów do Gothica II miałem przyjemność odtworzyć wszystkie filmiki z gry i nie było tam żadnego przedstawiającego ukazanie się listu.

Po drugie przetrząsnąłem całą lodową krainę i co ? NIC ... nic nie znalazłem, a przeszukałem każde miejsce te mało liczące się, jak i te, w których mogło coś być (jaskinie które były w GI) :D

Tak więc udowodnij jakimiś screenami, że ten quest jest prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też się wydaje że to porostu kit filmików w trakcie grania prawie wcale niema tylko dopłynięcie do Irdorath a tak nic to nie ma za dużego sensu żeby przez tyle lat od wypuszczenia Gothica nikt tego wcześniej nie znalazł a tu nagle znajduje sobie nie wiadomo z kąt żadnych screenów ni z wyjątkiem słowa a znowu jaka "Orczana księga" wydawało mi się że całą GD zwiedziłem i zaglądałem w każdy kąt ale czegoś takiego nie znalazłem dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 00:28, Mik Nik napisał:

mi też się wydaje że to porostu kit filmików w trakcie grania prawie wcale niema tylko dopłynięcie
do Irdorath a tak nic to nie ma za dużego sensu żeby przez tyle lat od wypuszczenia Gothica
nikt tego wcześniej nie znalazł a tu nagle znajduje sobie nie wiadomo z kąt żadnych screenów
ni z wyjątkiem słowa a znowu jaka "Orczana księga" wydawało mi się że całą GD zwiedziłem i
zaglądałem w każdy kąt ale czegoś takiego nie znalazłem dziwne

SCREEN BĘDZIE NA 100%. I wierzcie mi, nie ściemniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 10:29, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

jest juz prawie 10:30 i screena nie ma
albo bedzie tu do poludnia albo nikt ci nie uwierzy
sprezaj sie bo chce zobaczyc te screeny


Wyluzuj. Jak widzisz on jest offline, a wczoraj był sylwester, więc screeny mogą byc po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 10:57, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

jestem troche nakrecony wiec wiesz
chce je zobaczyc jak najwczesniej
bo przespalem tylko godzinke


Widzę że Sylwek był udany;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,czy w Dworze Irdorath ktoś znalazł jeszcze klucz z wyrytym napisem "Gomez"?To mi daje wiele do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed 12, po 12 - co za różnica... Co się odwlecze, to nie uciecze, myślę, że spokojnie można gothicsheep dać czas nawet i do północy. Zwłaszcza, że napisał "SCREEN BĘDZIE NA 100%", więc bez niego raczej nie odważy się tu wrócić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widzę,że nie tylko ja co chwilę tu zaglądam, żeby sprawdzić czy są już te screeny ;))))) Mam wielką nadzieję, że to nie jest ściema, bo inaczej stracę zaufanie do tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:47, Corporal napisał:

Hehehe widzę,że nie tylko ja co chwilę tu zaglądam, żeby sprawdzić czy są już te screeny ;)))))
Mam wielką nadzieję, że to nie jest ściema, bo inaczej stracę zaufanie do tego forum...

Jeśli już, to nie trać zaufania do forum, a do użytkownika. To forum jest rzeczą wprost genialną i nie raz oczekując na nim pomocy, otrzymałem ją. Gdyby podliczyć wszystkie przypadki udzielenia bezinteresownej pomocy w samym tylko wątku o G2, otrzymalibyśmy zapewne liczbę z trzema zerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:54, lysyy napisał:

no i nie ma screena. gothicsheep według mnie wszystkich nas wkręcił

Może tak, może nie... Ale przecież on nie mówił, o której godzinie wróci tu ze screenem, może zrobić to i o 23:59. A jeśli nie, to cieniutko z nim będzie, oj cieniutko... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, masz rację. Ja też dowiedziałem się dzięki niemu kilku interesujących rzeczy. Wpadło przez to trochę xp-ków ;) Powiem więcej, jak na razie nie spotkałem się tutaj z nieudzieleniem mi odpowiedzi na moje pytania, a to na pewno dobrze świadczy o ogóle użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem do tego sceptycznie nastawiony bo niby jakiś film "orcza księga" o której nikt nie wie i przez tyle let jak Gothic istnieje nikt nie znalazł
więc mnie niw wkręcił ale poczekamy zobaczymy dopiero 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować