Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do ekipy grama, bardzo podobaja mi sie te nowe instrukcje takie świecace i z nadrukowanym na nie cd-keyem. Wiem ze takie dajecie w Zlotej Kolekcji ale mozna wiedziec w ktorych grach takie są ? Czy w Gothicu 3 juz taka jest czy to za stara gra ? Bo z tego co widze we wszystkich z 2008r juz sa takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, edycja kolekcjonerska C&C 3 kosztuje w sklepie gramu 89, a edycja zwykła 119, to już zaczyna być lekko niepoważne, weźcie w końcu przeceńcie C&C na jakieś 40 zł max bo to wstyd żeby taka gra po roku od wydania nadal kosztowała ponad 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 00:17, darkwind21 napisał:

Ciekawe, edycja kolekcjonerska C&C 3 kosztuje w sklepie gramu 89, a edycja zwykła 119,
to już zaczyna być lekko niepoważne, weźcie w końcu przeceńcie C&C na jakieś 40 zł max
bo to wstyd żeby taka gra po roku od wydania nadal kosztowała ponad 100.

Chcą sprzedać towar zalegający w magazynie, żeby mieć miejsce na inne produkty.... ;P
Po to są zniżki!
A wydawcą gry jest EA, gram.pl aby jeszcze mieć zyski, może robić obniżki, ale minimalistyczne. Takie ceny narzuciło EA, więc do nich możesz się poskarżyć. Znając ich twój mail wpadnie na blokadę anty-spamową.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:23, mateuszbanach0 napisał:

Mam pytanko: czy plakat zamówiona za PLN można odebrać w siedzibie CDP, czy takie rozwiązanie
dot. tylko gier??

Odbiór osobisty dotyczy WSZYSTKIEGO(no raczej :P) z sklepu gram.pl.
Nawet sprawdziłem dla ciebie, czy można plakat - tak można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:29, Gol Galad napisał:

> Mam pytanko: czy plakat zamówiona za PLN można odebrać w siedzibie CDP, czy takie
rozwiązanie
> dot. tylko gier??
Odbiór osobisty dotyczy WSZYSTKIEGO(no raczej :P) z sklepu gram.pl.
Nawet sprawdziłem dla ciebie, czy można plakat - tak można. :)

bo nie mogę zakładki takiej znaleść, że można pojechać. gdzie ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:32, mateuszbanach0 napisał:

bo nie mogę zakładki takiej znaleść, że można pojechać. gdzie ona jest??

Po wybraniu formy płatności, masz (punkt "Adres") wpisać dane adresowe, pod nimi -metoda dostawy. Tam jest bodajże 3 od góry - Odbiór osobisty. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:37, Gol Galad napisał:

> bo nie mogę zakładki takiej znaleść, że można pojechać. gdzie ona jest??
Po wybraniu formy płatności, masz (punkt "Adres") wpisać dane adresowe, pod nimi -metoda
dostawy. Tam jest bodajże 3 od góry - Odbiór osobisty. ;p

oki, zauważyłem. Wielkie dzięki za pomoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 12:19, Gol Galad napisał:

Chcą sprzedać towar zalegający w magazynie, żeby mieć miejsce na inne produkty.... ;P
Po to są zniżki!
A wydawcą gry jest EA, gram.pl aby jeszcze mieć zyski, może robić obniżki, ale minimalistyczne.
Takie ceny narzuciło EA, więc do nich możesz się poskarżyć. Znając ich twój mail wpadnie
na blokadę anty-spamową.... :p


Zgadza się ale to właśnie gram.pl\CDP powinno starać się wpływać na EA, my to możemy sobie pisać do nich, a i tak nic nie wskóramy.O ile lepiej rozchodziłaby się ta gra gdyby już ją porządnie przecenili. Inne gry, po takim czasie zdążą wszystkie tańsze kolekcje obskoczyć, a jest niestety parę gier które niestety w ogóle nie tanieją(C&C, Overlord,nie wspominając o Crysisie).
Dlatego uważam, że to właśnie Oni powinni starać się wpływać na wydawców których towary reklamują w swoim sklepie, w końcu im też chyba zależy żeby jak najwięcej tych gier sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do odbioru osobistego przesyłki w siedzibie gram.pl. Jak zamawia się przesyłkę w pre-orderze z dostawą do gram.pl, to kiedy będzie można ją odebrać, w dniu premiery, czy dzień po wysłaniu z magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, w poście o nowej możliwości odbioru było napisane, że może będzie więcej punktów, gdzie można byłoby zrealizować zamówienia. Proszę, żeby byłoby to również w lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanko :
Czemu premiera gry Lost na konsolę X360 zmieniła się na 6 marzec ? nawet nie zostałem poinformowany chociaż pre order złożyłem (i aktywowałem go w niedziel) . Gdybym wiedział że tak będzie to bym na allegro kupił w podobnej cenie w dniu premiery ... Nieładnie tak ludzi w jajo robić ... najlepsze jest to że na waszej stronie głównej gram.pl nadal pisze 29 lutego a tylko na sklepie się zmieniło i niechcący dziś zerknąłem

A mogłem w ten wekkend już grać w lost albo lost odyssey ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości co Oblivion i Annoileśtam robi w planie wydawniczym na gram.pl? Macie zamiar sprzedawać również gry z Cenegi? Pomysł może i dobry, ale moglibyście plany wydawnicze porozdzielać na poszczególnych wydawców.

20080229130737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 13:08, Mistic napisał:

Tak z czystej ciekawości co Oblivion i Annoileśtam robi w planie wydawniczym na gram.pl?
Macie zamiar sprzedawać również gry z Cenegi? Pomysł może i dobry, ale moglibyście plany
wydawnicze porozdzielać na poszczególnych wydawców.

Wejdź w sklep i przejżyj oferte znajdziesz tam np Assassin''s Creed jak i kolekcje klasyki i wiele innych tytułów od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli miałbym w koszyku np. karte pre-paid do WoW-a i kupiłbym żeton, żeby mieć dostawe wPLN, ale niezamawiałbym tej karty tylko zamówienie za 80zł to czy mógłbym wykorzystać ten żeton??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:55, Zagul napisał:

Czy jeżeli miałbym w koszyku np. karte pre-paid do WoW-a i kupiłbym żeton, żeby mieć
dostawe wPLN, ale niezamawiałbym tej karty tylko zamówienie za 80zł to czy mógłbym wykorzystać
ten żeton??

Nie, żeton można wykorzystać tylko przy zamówieniu za ileśtam złotych. Nie pamiętam czy 100, czy więcej... w każdym razie taki trik nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:55, Zagul napisał:

Czy jeżeli miałbym w koszyku np. karte pre-paid do WoW-a i kupiłbym żeton, żeby mieć
dostawe wPLN, ale niezamawiałbym tej karty tylko zamówienie za 80zł to czy mógłbym wykorzystać
ten żeton??

Trik będzie jeśli zamówienie będzie kosztować(same produkty) od 150zł w górę. Np. jak kupujesz za 148zł, żetonu nie będzie, ale jeśli sobie dołożysz coś za 15zł, to już będziesz mógł wykorzystać żeton. : ]
Żeton można także wykorzystać przy większości pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam małe pytanko odnoście sklepu gram.pl.A więc jeżeli dam produkt który chce zamówić do koszyka to przez jaki czas będzie się on tam znajdował (np24h)?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:33, Scorcho napisał:

Witam.Mam małe pytanko odnoście sklepu gram.pl.A więc jeżeli dam produkt który chce zamówić
do koszyka to przez jaki czas będzie się on tam znajdował (np24h)?.

Tak, w sumie sam nie wiem jaki limit czasowy, ale możliwe ,że to 24h albo dostępność produktu. ;P
Możesz sobie to sprawdzić.

A produkt w koszyku nie gwarantuje ci rezerwacji, zarezerwowane masz jak zamówisz. Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować