Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 19:40, Byl napisał:

A kto powiedział że trzeba kupować kurierem?
Jak przelewem płacisz to poczta to jest połowa ceny, napszykład takie mroczne wieki kosztują
9,99 , czyli oszczędzasz 2 zł a przysłowie muwi grosz do grosza a będzie kokosza.

PS. Trudno konto w banku założyć, albo poprosić rodziców żeby ci przelewem zapłacili a ty im
oddasz?

Wiem, że nie trzeba kupowac kurierem ale ja tylko taki przykład podałem(bo tak było najprościej a mi sie pisac nie chciało) Pokazałem ile można zaoszczędzić a ile stracić.

Ja jeszcze nigdy przelewem na gram.pl nie płaciłem. A co do tego konta do mam od jakiegos czasu więc nie musze rodziców prosić, żeby mi zapłacili:D

ps. dasz mi swój numer gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru tygodni w sklepie brakuje Warcrafta III w platynie. Czy to błąd techniczny, czy faktycznie zabrakło egzemplarzy tego bestsellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skontaktować się z działem pomocy technicznej. Przypominam tylko, że jeżeli gry były już rejestrowane wcześniej to przy ponownej rejestracji nie dostajesz już wPLN''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo gdy by byl taki sklep.
przychodzisz do sklepu bierzesz do koszyka jakoms gre ,sprzedawca sie pyta czy chce zaplacic wPLN ja mowie ze tak ,loguje sie na konto i mam znizke , i place gre po znizce.
bardzo dlugo o tym myslalem, bardzo fajnie by bylo, ale wiem ze to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, ktore moze juz sie powtarzalo w tym temacie, ale jednakze przegladanie 29 stron nie nalezy do najprzyjemniejszych, zwlaszcza gdy ma sie 3 klasowki w zapasie :). mianowicie chodzi mi o to, czy jesli teraz zamowie gre STALKER, a potem okaze sie ze bedzie edycja kolekcjonerska, to czy bede mogl w jakis prosty sposob przeskoczyc z jednej na drugą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sklepie gram.pl moglby sie wreszcie pokazac jakies nowe gry na PSP!!!!!!!jest ich strasznie malo:/ok 19:| powinno ich byc przynajmniej 2 razy wiecej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sobie nowe Guild Wars:P. Wchodząc na strone gram.pl/sklep nie było już produktu ale można było kupując go dostać key z bonus''em, dzisiaj już jest możliwość kupna ale chyba już nie można dostać tego key''a :/ . Czy będzie możliwość dostać go przy kupnie chodź nie ma tego napisanego? Czy musiałbym poczekać na nową dostawę aby był tam ten klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku koło wiosny/lata będą dostępne (lub są planowane) koszulki z logiem gram.pl? Niestety nie załapałem się poprzednio, a chciałbym posiadać taką na własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy jest cokolwiek planowane aby ukazał się w Polsce Dino Danger Pack dodatek do ZT2 ?? Na zachodzie mozna nabyć przez neta za około 5$ to u nas myślężeza 20 zł też by szło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sklep gram.pl nadaje się tylko do zmieszania z błotem.

- Ceny z kosmosu
- Droga przesyłka
- Prawie brak ciekawych wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

Jak dla mnie sklep gram.pl nadaje się tylko do zmieszania z błotem.

- Ceny z kosmosu
- Droga przesyłka
- Prawie brak ciekawych wyprzedaży


No nie wiem czy taka droga przesylka, cena jest tak jak podaje poczta w cenniku ale jezeli masz wPLN to mozesz kupic zeton i przesylka jest z free co sie oplaca jak paczke dostarcza ci kurier :P. A co do brak ciekawych wyprzedazy to byla ciekawa wyprzedaz w styczniu. A jezeli chodzi ci o ceny to niestety zawsze beda duze i nic na to nie poradzisz i nie tylko na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

Jak dla mnie sklep gram.pl nadaje się tylko do zmieszania z błotem.

- Ceny z kosmosu
- Droga przesyłka
- Prawie brak ciekawych wyprzedaży


Przesyłka wcale nie jest taka droga, jeśli robisz przedpłatę. A jeśli bierzesz za pobraniem to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 14:29, Pioni3r napisał:

No nie wiem czy taka droga przesylka, cena jest tak jak podaje poczta w cenniku ale jezeli
masz wPLN to mozesz kupic zeton i przesylka jest z free co sie oplaca jak paczke dostarcza
ci kurier :P.


Nie do każdej gry oferowany jest żeton. A poza tym w Wirtusie przesyłka jest o wiele tańsza.


A co do brak ciekawych wyprzedazy to byla ciekawa wyprzedaz w styczniu. A jezeli

Dnia 23.02.2007 o 14:29, Pioni3r napisał:

chodzi ci o ceny to niestety zawsze beda duze i nic na to nie poradzisz i nie tylko na gram.pl


Ceny w niektórych sklepach są o wiele mniejsze, a gram.pl nie oferuje nic, poza sezonowymi łubu-dubu wyprzedażami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

Jak dla mnie sklep gram.pl nadaje się tylko do zmieszania z błotem.


No tak, wiadomo, że od kiedy zjechało cie pare userów próbujesz robić dymy. Rób dalej, nawet śmiesznie to wygląda ^^

Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

- Ceny z kosmosu


Z kosmosu? Gry po użyciu wpln można kupić za cene niższą niż sugerowana. Kogo obchodzi, że gdzieś można kupić jeszcze taniej? Zawsze będzie maksimum i minimum, a gram.pl z pewnością nie oferuje najwyższej ceny, są sklepu gdzie zniżek nie ma.

Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

- Droga przesyłka


Płatność z góry
Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 14,90 zł
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 7,90 zł

Płatność za pobraniem
Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 15,90 zł
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 12,90 zł

Gram.pl paczki pocztą wysyła jako priorytetowe, aktualna minimalna cena wysyłki paczki priorytetowej wynosi 8zł. Co oznacza, że gram.pl do każdej priorytetowej paczki dopłaca za wysyłke, również paczki pobraniowe kosztują już ponad 12,90. Łatwo się o tym przekonać korzystając z cennika poczty polskiej. Opłaty za usługi Masterlinka/DPD można uznać za drogie. Ale to jest w końcu firma kurierska i za szybkość dostarczenia paczek trzeba płacić, przynajmniej jest możliwość sprawdzania położenia paczki.

Na dodatek rzucasz takim tekstem:

Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

A poza tym w Wirtusie przesyłka jest o wiele tańsza.

Tańsza powiadasz? Nie wydaje mi się.
opłaty:
1. Poczta Standard: 9,50 PLN
2. Poczta Priorytet: 11,90 PLN

I to dopiero są wysokie opłaty, wręcz można nazwać za złodziejskie, bo płacimy na zapas jeśli zamówimy kilka gier naraz w jednej paczce.

Dnia 23.02.2007 o 14:12, Adamzzz napisał:

- Prawie brak ciekawych wyprzedaży


Tia, a prawie robi wielką różnice. Jak dla mnie Noworoczna Wyprzedaż była ciekawa, gdyby nie fakt, że większość gier posiadałem od dawna. Ale o gustach się nie dyskutuje i ten punkt zostawie bez zbędnego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować