Zaloguj się, aby obserwować  
czapla56

Korki ( Te Buty ;] )

27 postów w tym temacie

Witam! Nie znalazłem podobnego tematu, a jeśli jest to proszę o podanie linka i zamknięcie tematu. A teraz do rzeczy. Temat jak widać o butach piłkarskich. Możecie się tu pytać o różne buty, pochwalić się swoimi itd... Ja osobiście mam w planie zakup tych: http://allegro.pl/item118407388_puma_attaccante_najnizsza_cena_rozne_rozmiary_.html i chciałbym wiedzieć co o nich sądzicie. Jeśli ktoś posiada takowe to chciałbym coś usłyszeć na ich temat... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:57, bartheez napisał:

Nie wiem czy to się odnosi do korków, ale ja na nowy rok szkolny planuję kupić sobie halówki
Nike Total 90 :)


Kolega je ma, mówi że są bardzo dobre i sprawdzają się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się chwalić? Więc się pochwalę.
Mam znakomite buty Adidas Telstar IN Black, wersję halową.
Cena dość wysoka 200 zł, ale buty są fantastyczne, warte każdej złotówki jaką na nie wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tytuł tego tematu to pomyślałem o tych samochodowych korkach, dopiero przeczytanie kilku postów przekonało mnie, że to nie są korki samochodowe, bo jak one mogą się sprawdzać w 100%???
W racając do tematu... Ja korków nie nosiłem, ale mój kumpel tak i przestał po 2 tygodnich, nie wygodnie mu było chodzić... Nic mi do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega również je ma, i z wyglądu też są dość fajne. Najlepsze są wg. mnie czerwono-srebrne ;P. A powie mi ktoś coś o tych Pumach w moim pierwszym poście?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2006 o 21:04, MastAlol napisał:


Kolega je ma, mówi że są bardzo dobre i sprawdzają się w 100%.



Domyśliłem się ;) Jak tylko się je dotyka to czuć, że materiał jest bardzo mocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, ale ten wyżej był na temat Nike T-90. Noxbi --> Korki są raczej do grania, a nie do codziennego użytku :D A poza tym to w nawiasie pisze ( Te buty ) czyli nie te samochodowe korki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie gram w klubie i chce kupić korki dobrze żeby ich cena nie przekraczała 200 zl ale jak przekroczy to nic:P nie mogą to być wkręty muszą być wygodne i musi być rozmiar 39 :P Jakie są wasze typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie pytanie. Które korki bardziej opłaca się kupić, czy z firmy NIKE, czy ADIDAS??? Które wam się dłużej trzymały, które są bardziej wygodne??? Ja posiadam NIKE, jestem z nich bardzo zadowolony, ponieważ są wygodne i mocne, ale czas zrobił swoje i wyrosłem. Więc z której firmy bardziej mi się opłaca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:21, SongoX napisał:

Siema mam takie pytanie. Które korki bardziej opłaca się kupić, czy z firmy NIKE, czy
ADIDAS??? Które wam się dłużej trzymały, które są bardziej wygodne??? Ja posiadam NIKE,
jestem z nich bardzo zadowolony, ponieważ są wygodne i mocne, ale czas zrobił swoje i
wyrosłem. Więc z której firmy bardziej mi się opłaca???

Nike :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować