Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

aha czyli wedlug ciebie mam dostawac oceny, za cos co powino byc rzecza prywatną?
czyli mam nie zdac przez religie do nastepnej klasy tak?
a co z innym religiami i ich dyskrimnacja, przeciez tylko 1/3 polakow popiera ocenianie religi wiec jak na kraj gdzie chrzescianstwo dominuje to nie jest wiele.
A teraz podam ci moja perspektywe jak ja to bede widzial, wiekszosc uczniow ktorzy maja 2 i 3 zaczna sie nagle uczyc religi zeby miec 5 i 6, a Boga beda mieli dalego w tyle jak tylko oceny beda sie liczyć, bo w sumie po co wierzyc jak mozna miec 6 za wypowiedzenie 3 zdani na lekcji.Wiec lepiej niech kosciol nie wtya nosa w nie swoje sprawy bo bedziemy mieli katolicki islam...czyli zrob to zrob tamto a jesli nie to kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a jakie mieliście oceny w tym roku bo ja takie

polski : 4
Matematyka : 4
W-F : 5/6 (6 nie dostałem bo nie byłem na 1 zawodach)
Historia : 5
Przyroda : 5
Religia : 4
informatyka : 5/6 (w końcu 5 ^^)
W.D.Ż - uczestniczył xD
>> to chyba na tyle

BTW >>> *** Mateusz9214 *** ==> U nas z religia wpływa na zachowanie końcowe !! nie wiem w ogóle z jakiej racji ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to!Do szkoły zostały niecałe dwa tygodnie!Ale przynajmniej mam lepszy chumor niż tydzień temu bo teraz wiem jaki będę nosił mundurek- jeansowa kamizelka z tarczą szkoły.(nie jest źle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 07:55, Matt1801.94 napisał:

Tylko nie to!Do szkoły zostały niecałe dwa tygodnie!Ale przynajmniej mam lepszy chumor niż
tydzień temu bo teraz wiem jaki będę nosił mundurek- jeansowa kamizelka z tarczą szkoły.(nie
jest źle)


No wiem ze zostaly niecałe 2, ale ja sie tam nie martwie...chodziaż powinieniem (teraz egzamin) :P
Ja właśnie przypadkiem sie też dowiedziałem (patrz.obrazek), kamizeleczka z dzianiny..ale za to bez tej niebieskiej koszuleczki pod spodem ^^
Dobra, wracam do spisywania ksiażek -.-'' Cieżkie zajęcie...

20070821085229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że idę do liceum, gdzie dyrektorką zostaje dyrektorka gimnazjum gdzie chodziłe. Porządna baba, umie zadbać o szkołę, i mundurkom mówi niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:53, wip_01 napisał:

No wiem ze zostaly niecałe 2, ale ja sie tam nie martwie...chodziaż powinieniem (teraz egzamin)
:P


Też mam teraz egzamin i też się nie martwie

Dnia 21.08.2007 o 08:53, wip_01 napisał:

Ja właśnie przypadkiem sie też dowiedziałem (patrz.obrazek), kamizeleczka z dzianiny..ale za
to bez tej niebieskiej koszuleczki pod spodem ^^


A ja jeszcze nic nie wiem pewnie w trakcie roku szkolnego się dowiem ;P

Dnia 21.08.2007 o 08:53, wip_01 napisał:

Dobra, wracam do spisywania ksiażek -.-'' Cieżkie zajęcie...


Oj, cięzkie.....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie juz kupione ksiązki????
bo ja jescze nie kupiłem,ale odkupie od kolegi bo szkoda mi kasy na nowe:)
a kolega ksiazki ma niezniszczone w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:07, temek napisał:

Też mam teraz egzamin i też się nie martwie

Bo po co się martwić :P Przyjdzie, będzie, pójdzie... Po co klasyfikować egzamin końcowy jako coś więcej od egzaminu sprawdzającego wiedze, wtedy uczeń sie bardziej denerwuje, a to przecież nie pomaga, tylko szkodzi.

Dnia 21.08.2007 o 12:07, temek napisał:

A ja jeszcze nic nie wiem pewnie w trakcie roku szkolnego się dowiem ;P

Napewno, na pierwszym zebraniu lub pierwszego dni szkoły. Sprawdź moze na stronie internetowej swojego gim (jeżeli takowa istanieje) moze tam cuś bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:13, Memorr napisał:

macie juz kupione ksiązki????
bo ja jescze nie kupiłem,ale odkupie od kolegi bo szkoda mi kasy na nowe:)
a kolega ksiazki ma niezniszczone w dobrym stanie

No pewnie, nie ma co !
Zawsze miałem nowe książki ale w tym roku kupiłem urzywane.Za 40 zł wszystkie książk,i haha, ile ja zaoszczędziłem ?
Mniejsza z tym.Tylko musze jeszcze wszystkie ćwiczenia kupić potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:53, wip_01 napisał:

> Tylko nie to!Do szkoły zostały niecałe dwa tygodnie!Ale przynajmniej mam lepszy chumor
niż
> tydzień temu bo teraz wiem jaki będę nosił mundurek- jeansowa kamizelka z tarczą szkoły.(nie

> jest źle)

No wiem ze zostaly niecałe 2, ale ja sie tam nie martwie...chodziaż powinieniem (teraz egzamin)
:P
Ja właśnie przypadkiem sie też dowiedziałem (patrz.obrazek), kamizeleczka z dzianiny..ale za
to bez tej niebieskiej koszuleczki pod spodem ^^
Dobra, wracam do spisywania ksiażek -.-'' Cieżkie zajęcie...


Ja będę miał podobny mundurek tylko, że będzie to kamizelka i jakaś koszulka Polo (błękitna) a reszta jak kto chce. Ale teraz już wiem, że kamizelkę tą będę zakładał dopiero pod szkołą. No wiecie nie będę sobie wstydu robił w mundurku jechać autonusem, i nie myślcie sobie, że wstydze się własnej szkoły, no ale wy wiecie jak to jest. A ja tylko 2 lata będę w nim chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:27, Sycylius napisał:

Mam takie pytanko.Czy od nowego roku szkolnego(07/08),w technikach będzie obowiązkowy mundurek?

Jeśli zarząd szkoły i rodzice tak uznają to tak, bo w szkołach średnich nie jest obowiązujący mundurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auć... Niedługo szkoła ;-/ Nie chce mi się wracać, nei wiem czemu, ot tak z zasady ;-]
PS. Czy bierzmowanie (tzn. okres przed) jest trudne do połączenia z nauką i w ogóle? ^_^ Bo różne opinie chodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:46, pawel1990 napisał:

Na szczęcie mam już za sobą gimnazjum gdzie mundurki są obowiązkowe :)

Nie ciesz sie tak bo moja stara uczy w liceum i tam pierwsze klasy liceum itp. mają mundurki obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja idę do drugiej klasy i wiem już że mundurków mieć nie będę:) ale nie przejmujcie się może nie będą takie złe jak wam się wydaje. nawiasem mówiąc ja jestem za mudurkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować