Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

Worms3D - temat ogólny

144 postów w tym temacie

Więc mogę wam powiedzieć że wormsy to dobra gra na rozluźnienie i dobry "bajer" na walkę z kumplem przy jednym kompie. Denerwujące jest sterowanie i kamera ale da sie " ścierpieć " Najgorsze jest to że gra jest ciężka (No może nie ciężka ale wymaga dużo duzo czasu) i trzeba trochę wysiłku zeby odblokować wszystkie bronie ..itp
Powstał interesujący temat o wormasch http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11174&u=9#end Więc tam lepiej piszcze o save. Powiedzmy że mam ukonczone 80% gry. Chciałbym się tymsavem podzielić. ALE nie wiem gdzie mam go szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielgachny problem z misją "Nic Darmo" trzeba w niej zebrac 3 skrzynki w wesolym miasteczku, ale niestety, nie da sie -.- dlaczego? a no dlatego ze robale-przeciwnicy ZAWSZE trafiają!!! gdzie bym sie nie schowal: za podestem za karuzelą etc... to ZAWSZE jakos wyminą przeszkode i wrzuca nas do wody! -.- no i pytam sie tych co to jakos tam przeszli: JAK TO PRZEJSC??!! prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też dołączam się do prośby do tych, którzy przeszli misję "nic darmo" mnie też zawsze zabijają i nie mogę jej przejść. Jak ją wygraliśmy. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wormsy to niezła zabawa.Gdy zawsze w nie gram to zawsze mnie coś w nich śmieszy.Fajne to worms 3d.Wogóle to fajna jest cała seria wormsów.A, i mam pytanko:czy będzie jakaś nowa gra z wormsami na PC-ta?Z gory dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam misje w worms 3d - trzeba zrobić wpływ na plażowiczach jak to zrobić ??, podpłynołem do rekina a dalej niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 11:11, Galeon napisał:

mam wielgachny problem z misją "Nic Darmo" trzeba w niej zebrac 3 skrzynki w wesolym miasteczku,
ale niestety, nie da sie -.- dlaczego? a no dlatego ze robale-przeciwnicy ZAWSZE trafiają!!!
gdzie bym sie nie schowal: za podestem za karuzelą etc... to ZAWSZE jakos wyminą przeszkode
i wrzuca nas do wody! -.- no i pytam sie tych co to jakos tam przeszli: JAK TO PRZEJSC??!!
prosze o szybka odp



Wejdź do wesołego misteczka i skieruj się do karuzeli ze statkami kosmicznymi z prawej.
Na jednym z nich znajdziesz jedną skrzynie z miną.
Zbierz ją przed końcem tury, schowaj się tak, aby nie widział cię przeciwnik przy wejściu do miasteczka.
Podłuż mine w budce robaka z prawej, przez co nie będzie cie on atakował.
Teraz musisz dostać sie do kolejki.
Wskocz na szyny gdzie znajduje się niebieska skrzynka ze spadochronem i idź po nich, aż dotrzesz do broni.
Przy pomocy spadochronu dostań się bezpiecznie na dół i podłuż mine w kolejnej budce.
Ponownie wejdź na tory i skieruj się do ostatniej skrzyni, znajdującej się w narożniku czerwonych torów.
Zejdź na dół i wsadź mine do ostatniej kasy biletowej.
Pamiętaj, aby podczas przemieszczania się na ziemi, chować się w niezaminowanych budkach-
przeciwnicy nie będą w nie strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

którą rozgrywkę trzeba przejść aby odblokować próbę spadochronu 3 i za jaką nagrodę (złoto,srebro???) bo chcę odblokować bombę bananową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A która misja w kampani najbardziej Wam sie podoba? Jak narazie zatrzymałem sie w tej zimowej, gdzie jakiś zły robal topi biedne owieczki w przerębli, ale jak narazie to IMO Wormaha Beach wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 10:10, Igor FCBayern napisał:

A która misja w kampani najbardziej Wam sie podoba? Jak narazie zatrzymałem sie w tej zimowej,
gdzie jakiś zły robal topi biedne owieczki w przerębli, ale jak narazie to IMO Wormaha Beach
wymiata :D


Mi chyba ta,co trzeba zniszczyć samoloty wroga i pilnować stan paliwa balonu.Spoko misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę na sklep.gram.pl i patrzę na giery. Dochodzę do W3D, a tam dwie wersje w NEK... Jedna za 10 zeta, a druga za 15. Heh, wygląda na to, że Wormsy w grubszym opakowaniu kosztują drożej niż w starszym i cieńszym. Tak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w wormsach 3D. z rok albo 2 temu zainstalowalem patche do wersji 1073 chyba. Przez pewien czas chodziło dobrze, później wormsy wylączały mnie się co 10 minut a teraz juz lepiej zaczęło chodzić lecz przy filmikach "team 17" i innych dźwięk działa tak jakby był zakodowany. plzka, niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować