Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

Oblivion dodatki - Temat ogólny

40 postów w tym temacie

Chciałbym zeby w tym wątku gracze dzielili sie nowozdobytymi informacjami na temat dodatków do bliviona jakie mają pojawic sie juz nie długo (mówie tu o pierwszym z nich). wiem tylko tyle ze ma sie nareszcie pojawic rasa Dwemerów czi krasnoludów. wraz z nimi ma dsc szeroki asortyment... bród i wąsów! nigdy nie zwrocilem na to uwagi ale zeczywicsie wszyscy w oblivionie sa zawsze gładko ogoleni... ;)

A wiec czekam na inne nowinki. zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 11:04, Deejay napisał:

A wiec czekam na inne nowinki. zapraszam! :)


o prosze o tym nie wiedzialem :) dobrze ze temat zalozyles to moze czegos wiecej sie dowiem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 11:04, Deejay napisał:

Chciałbym zeby w tym wątku gracze dzielili sie nowozdobytymi informacjami na temat dodatków
do bliviona jakie mają pojawic sie juz nie długo (mówie tu o pierwszym z nich). wiem tylko
tyle ze ma sie nareszcie pojawic rasa Dwemerów czi krasnoludów. wraz z nimi ma dsc szeroki
asortyment... bród i wąsów! nigdy nie zwrocilem na to uwagi ale zeczywicsie wszyscy w oblivionie
sa zawsze gładko ogoleni... ;)

A wiec czekam na inne nowinki. zapraszam! :)


O rzekomo nadchodzacym dodatku nie wiem nic, ale w szarych zakatkach internetu znalezc mozesz MODy dodajace zarowno nowe rasy jak i modyfikujace wyglad twarzy/postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 03:27, Raul Duke napisał:


O rzekomo nadchodzacym dodatku nie wiem nic, ale w szarych zakatkach internetu znalezc mozesz
MODy dodajace zarowno nowe rasy jak i modyfikujace wyglad twarzy/postaci.


a czy znasz moze stronke z takim modem...? (chodzi o ten z modyfikacją twarzy) bo bardzo mnie wkurzylo ze taka wypaśna grafika a fajnej laseczki sobie zrobic nie mozna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:46, Deejay napisał:

a czy znasz moze stronke z takim modem...? (chodzi o ten z modyfikacją twarzy) bo bardzo mnie
wkurzylo ze taka wypaśna grafika a fajnej laseczki sobie zrobic nie mozna... ;)

jest troche tych platnych...
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=772&Itemid=654

tu masz troche pliczkow
http://elder-scrolls.pl/index.php?id=plikownia&akcja=kategoria&menu=main&cat_id=4

"Capes and Cloak"
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=1059
Bardzo fajny, dodaje peleryny (z kapturami i bez) w kilku kolorach i rozmiarach.

"Ren''s Beauty Pack"
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=1011
Dodaje nową rasę (bardzo fajna) i nowe fryzurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:46, Deejay napisał:

> MODy dodajace zarowno nowe rasy jak i modyfikujace wyglad twarzy/postaci.

a czy znasz moze stronke z takim modem...? (chodzi o ten z modyfikacją twarzy) bo bardzo mnie
wkurzylo ze taka wypaśna grafika a fajnej laseczki sobie zrobic nie mozna... ;)


Cos moze byc tu:

http://www.tessource.net/files/cache/categoryid_26.html

A nawet jesli nie, to z pomoca przychodzi mocarny i nieomylny google.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:28, Maurycy69 napisał:

wie ktos cos czy beda w najblizszym czasie jakies dodatki do obliviona? trzebaby zaczac kase
oszczedzac :)



no ja nie wiem za bardzo. ja narazie herosa mecze i teraz jeszcze czekam na warhammera DC takze nie interesuje sie narazie oblivionem :) moze kto inny bedzie wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamer''s Reports otrzymało oficjalną odpowiedź z Bethesdy na niedawne plotki jakoby pierwszy dodatek do obliviona miałby pod nazwą "Knights of the White Stallion" (lub "Knights of the Nine" - zależnie od źródła) pojawić się jeszcze w tym roku. Przedstawiciel Bethesdy powiedział że nie robią żadnego dodatku o tej nazwie i że nie ma narazie żadnych zapowiedzi oficjalnego rozszerzenia gry... co oczywiście nie znaczy że takowego nie robią :) myślę że po sukcesie dodatków do morrowinda głupotą byłoby nie wypuszczanie dodatków do obliviona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie krasnoludy? :/
Przecież Dwemerowie wyginęli (była o tym mowa w Morrowindzie, a akcja Obliviona rozgrywa się chyba po Morrowindzie) :/

Chętnie kupię dodatek do Obka... ale żeby nie był bezsensowny i żeby nie kłucił się z resztą TES :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:48, Monastor napisał:

Jakie krasnoludy? :/
Przecież Dwemerowie wyginęli (była o tym mowa w Morrowindzie, a akcja Obliviona rozgrywa się
chyba po Morrowindzie) :/


ja sam sobie nic nie wymyślam... wszystko biorę ze stron poświęcionych oblivionowi. także uważam te informacje za wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek miał rzekomo wyjść zaraz przed świętami, ale te informacje zdementowano. Dodatku możemy się więc spodziewać przed świętami, ale nie najbliższymi, a przed Wielkanocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie raczej Bethesda skupi się na Star Trek : Legacy niż na pełnoprawnym dodatku.Chociaż można się po nich sporo spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 18:23, kamceg napisał:

Dodatek miał rzekomo wyjść zaraz przed świętami, ale te informacje zdementowano. Dodatku możemy
się więc spodziewać przed świętami, ale nie najbliższymi, a przed Wielkanocą.


a skąd masz takie wiadomości? trzy dni temu rzecznik Bethesdy zdementował jakiekolwiek pogłoski na temat oficjalnego rozszerzenia. pisałem o tym parę postów wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 18:49, Deejay napisał:

a skąd masz takie wiadomości? trzy dni temu rzecznik Bethesdy zdementował jakiekolwiek pogłoski
na temat oficjalnego rozszerzenia. pisałem o tym parę postów wyzej...


masz rację. ja też czytałem o tym na polskiej stronie (chyba oficjalnej).

kamceg ===> gdzie takie głupoty wyczytałeś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 16:44, Maurycy69 napisał:

> a skąd masz takie wiadomości? trzy dni temu rzecznik Bethesdy zdementował jakiekolwiek
pogłoski
> na temat oficjalnego rozszerzenia. pisałem o tym parę postów wyzej...

masz rację. ja też czytałem o tym na polskiej stronie (chyba oficjalnej).

kamceg ===> gdzie takie głupoty wyczytałeś...?


Z tym dodatkiem to jest tak, że napewno wyjdzie, bo Oblivion jest żyłą złota dla producentów, a co do premiery to zwykłe przypuszczenie, że po roku to już coś się powinno ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:48, Monastor napisał:

Jakie krasnoludy? :/
Przecież Dwemerowie wyginęli (była o tym mowa w Morrowindzie, a akcja Obliviona rozgrywa się
chyba po Morrowindzie) :/

Dwemerowie PRAKTYCZNIE wyginęli, a i to tylko w Vvarendfell. Przecież w Morku gadaliśmy z jednym w Domu Spaczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 13:03, Cmq napisał:

> Jakie krasnoludy? :/
> Przecież Dwemerowie wyginęli (była o tym mowa w Morrowindzie, a akcja Obliviona rozgrywa
się
> chyba po Morrowindzie) :/
Dwemerowie PRAKTYCZNIE wyginęli, a i to tylko w Vvarendfell. Przecież w Morku gadaliśmy z jednym
w Domu Spaczonych.


Prawda. A poza tym chyba nie można powiedzieć, że akcja obliviona rozgrywa się po morrowindzie. Przecież te fabuły praktycznie się nie łączą. Tylko tyle, że są rozgrywane w tym samym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować