Zaloguj się, aby obserwować  
Mistic

Heroes V: Hammers of Fate (Kuźnia Przeznaczenia) - temat ogólny [m]

396 postów w tym temacie

Nival oficjalnie przyznal ze jest to blad i ma byc on poprawiony w patchu. Jest to niakompatybilnosc starych mam z HoF; poza brakiem bohatera startowego nie ma tez magii runicznej w starych mapach, wiec jak ktos chce sobie pograc forteca to zwykle mapy odpoadaja. Niektore mapy z podst. wersji HV maja mozliwosc wyboru herosa z fortecy na poczatrku gry ale nadal nie dziala magia runiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zaobserwowałem, to we wszystkich mapach nie z HoF nie da się wybrać krasnoludzkiego bohatera. Dokładnie to w ogóle ich nie ma, bo nawet w tawernie się nie pojawiają.... Mam nadzieję, że zostanie to szybko naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:24, Ufo2 napisał:

Z tego co ja zaobserwowałem, to we wszystkich mapach nie z HoF nie da się wybrać krasnoludzkiego
bohatera. Dokładnie to w ogóle ich nie ma, bo nawet w tawernie się nie pojawiają.... Mam nadzieję,
że zostanie to szybko naprawione.

W obecnej sytacji (wersja 2.0 dodatku) mapy z podstawki nie są kompatybilne z rasą Krasnoludów. Żeby sobie nimi pograć, trzeba wybrać, którąś z "nowych" map. A na patcha możemy sobie sporo poczekać - nie ma się co go spodziewać wcześniej niż przed Nowym Rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghhh, doszedłem do 3 misji 3 kampanii dodatku. Boże... kto podkłada głos pod Raelaga? Ktoś chciał go na Linde stylizować czy jak? To chyba najgorsza rzecz, którą w tej grze zauważyłem.... Tak to wielkich zgrzytów nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUZNIA PRZEZNACZENIA Heroes V działa mi bez zarzutu, natomiast dodatek "KuĄnia Przeznaczenia" po zainstalowaniu działał poprawnie, nastepnego dnia nie dało się już uruchomić gry. mimo reinstalacji zarówno Heroes V jak i dodatku "KuĄnia" nadal gra nie działa. Klikaj?c na ikonkę gry wyskakuje komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ na podany adres oraz na adres office@karramba.pl Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 20:38, BedBoyzZz napisał:

KUZNIA PRZEZNACZENIA Heroes V działa mi bez zarzutu, natomiast dodatek "KuĄnia Przeznaczenia"
po zainstalowaniu działał poprawnie, nastepnego dnia nie dało się już uruchomić gry. mimo reinstalacji
zarówno Heroes V jak i dodatku "KuĄnia" nadal gra nie działa. Klikaj?c na ikonkę gry wyskakuje
komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ na
podany adres oraz na adres office@karramba.pl Dziękuję i pozdrawiam!


Ja miałem podobny problem z Heroes V ale bez dodatku. Zainstaluj najnowższe sterowniki do swojej karty graficznej oraz najnowższego Directa i pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Mam problem z przejsciem misji w ktorej krasnale maja sie rzekomo bronic w swoim podziemnym zamku przed armia imperium. Z tym ze u mnie zadna armia nie napada na zamek zrobilem juz wszystkie misje poboczne - wyczyscilem cale podziemia, przejalem wszystkie budynki w ktorych moge wynajmowac jednostki i wszystkie kopalnie. Mam juz 5 miesiac w grze i ogromnaaa armie a imperium jak nie bylo tak nie ma... wie ktos moze o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałes zacząć misje od nowa? Też raz w podstawce zdarzyło mi sie miec problem z nadejściem kluczowej armii, a dokładnie mówie o Biarze w misji Sylwanu. Po 6 miesiącach nie zjawiła się, zrestartowałem gre, od nowa poprzełaziłem i zjawiła się. Spróbuj może i tutaj tak zrobić jeśli nie zrobiłes tego do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:57, rick63 napisał:

/ciach/

Niestety, czasami w czasie misjii skrypty nie odpalają się i nie ma szans na wykonanie misjii (np. ja nie mogłem wykonać pewnego zadania pobocznego, bo gra go nie uaktywniła). Jedyne wyjście to rozpoczęcie gry od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:07, Byl napisał:

Czy warto ściągnąć kompedium do kóźni przeznaczenia? Co taam jest napisane?

Warto, są tam opisane: wszystkie jednostki, bohaterowie, czary, umiejętności, talenty, zdolnoście jednostek, specjalizacje miast, budynki wszystkich frakcji, artefakty, obiekty mapy i tereny, tygodnie. Masz też opis mechaniki - wzory (np. dlaczego przywołujesz akurat tyle jednostek).
Pewnie o czymś zapomniałem, ale przy tak wielkiej ilości informacji, trudno tego nie zrobić. Szczerze polecam ten poradnik, bo to zbiór całej wiedzy o H V w jednym pliku. I do tego całkowicie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto wkleić spis treści? Te całe 4 strony spisu? ;)

A ja tylko dodam, że kompendium ma całe 258 stron zapisanych nie za duzym tekstem :)
Tak więc ściągać i co najważniejsze - czytać - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 23:18, Mistic napisał:

Arghhh, doszedłem do 3 misji 3 kampanii dodatku. Boże... kto podkłada głos pod Raelaga? Ktoś
chciał go na Linde stylizować czy jak? To chyba najgorsza rzecz, którą w tej grze zauważyłem....
Tak to wielkich zgrzytów nie ma :/


Zgadzam się z tobą, to faktycznie horror. Niestety nikt nie udaje Lindy, to jest Linda. PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUZNIA PRZEZNACZENIA Heroes V działa mi bez zarzutu, natomiast dodatek "KuĄnia Przeznaczenia" po zainstalowaniu działał poprawnie, nastepnego dnia nie dało się już uruchomić gry. mimo reinstalacji zarówno Heroes V jak i dodatku "KuĄnia" nadal gra nie działa. Klikaj?c na ikonkę gry wyskakuje komunikat o błędach [App Name: h5_game.exe , App Ver: 2.0.081] bardzo prosze o odpowiedĄ

20070203121145

20070203121154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:30, nbodzio napisał:

> Arghhh, doszedłem do 3 misji 3 kampanii dodatku. Boże... kto podkłada głos pod Raelaga?
Ktoś
> chciał go na Linde stylizować czy jak? To chyba najgorsza rzecz, którą w tej grze zauważyłem....

> Tak to wielkich zgrzytów nie ma :/

Zgadzam się z tobą, to faktycznie horror. Niestety nikt nie udaje Lindy, to jest Linda. PORAŻKA.


Mam dokładnie to samo pytanie . Proszę kogoś PEWNEGO ODPOWIEDZI żeby mi napisał : Czy Raelag w Kuźni Przeznaczenia to pan Bogusław Linda ??!! W Heroes V dubbing wyszedł mu genialnie , naprawdę dawno nie słyszałem tak dobrze podłożonego dubbingu (brawo !) Jednak w Kuźni Przeznaczenia , gdy wreszcie pomęczyłem się i spotkałem Raelaga , a co najgorsze wysłuchałem Go ... straciłem wiarę w człowieka... Głos Realaga kojarzy mi się najprędzej z kabaretem... W ogóle nie przypomina mi tej potęgi elfa z Heroesa V , który swoim gradem meteorytów tłukł 80% wrogiej armii i rzucał 2-3 krotnie silniejsze armie na kolana...
Tak więc proszę o odpowiedź czy pan Bogusław Linda w Kuźni Przeznaczenia nadal dubbinguje Realaga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:05, Syriusz15 napisał:

/.../


To na pewno nie jest Linda. Realaga dubbinguje ktoś inny... Ktokolwiek to jest miejmy nadzieję, że to był jego pierwszy i ostatni występ;) Jednak gwarantuję 100%, że Boguś to to nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie . Ktoś ma patent jak przejść ostatnią misję ?? Moja armia (praktycznie nic nie straciłem przez 2 miesiące) nie daje rady krasnoludowi... Jeszcze te runy nietykalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować