Zaloguj się, aby obserwować  
Domczak

Heroes of might and magic IV - temat ogólny

40 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 20:16, Domczak napisał:

przepraszam bardzo al;e slepy nie jestem i z wyszukiwarki umiem kozystac ale nieznalazlem tematu
ogolnego o heroes 4!!:)


To napisz coś od siebie, bo na razie założyłeś temat, żeby był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja twierdze ze gra jest super i ze jest lepsza od heroes 5 co wy na to??:) bo szczerze w heroes 5 jest tak nawalone ja ja sam ze swojego zamku nieumialem wyjsc ani nic rozbudowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy skorzystac z instrukcji a wszystkostanie sie latwe...

h4 jak dla mnie jest pozbawione magii ktora w sobie mialy gry z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 22:09, morthi napisał:

wystarczy skorzystac z instrukcji a wszystkostanie sie latwe...

h4 jak dla mnie jest pozbawione magii ktora w sobie mialy gry z tej serii

niby tak ale jednak nie no bo widzisz h5 jak dla mnie jest zbyt dziwaczne wogole takie niefajne ale za to h4 ma swoj wypasiony klimat!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze z Twojej wypowiedzi ze zaczales przygode z Herosai od 4 odslony :) ja bawie sie w ta serie od jej poczatkow :) i h4 wyraznie odstaje od przyjetego sposobu rozwoju (wg mnie)

h5 jest dziwaczne ? w porownaniu do h4 moze lecz dziwacznym bylo h4 w porownaniu do h3 a h5 w porownaniu do h3 nie rozni sie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:15, Domczak napisał:

no moze i tak ale heroes 4 to jest juz stara i dobrze przetestowana gra chlopie h4 to najlepsze
co moze byc


Hahaha, 4 to najlepsze co może być? Toś mnie powalił, 3 i 5 można nazwać mistrzami w dziedzinie strategii turowych, ale 4 do nich nie nalezy, jest zaledwie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra skoro mamy sie klucic ktora czesc jest lepsza to lepiej ja ustapie. ale tak szczerze 3 to jeszcze jest wypasione 4 tez ale 5 to ja w to wadpie ale kazdy ma swoj gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 18:19, Domczak napisał:

chcialbym sie dowiedziec co wy sadzicie o tej dostc starej ale jednak fajnej grze!!:):)



Całkiem fajna, choć po dłuższym graniu nużąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 20:23, Domczak napisał:

dobra skoro mamy sie klucic ktora czesc jest lepsza to lepiej ja ustapie. ale tak szczerze
3 to jeszcze jest wypasione 4 tez ale 5 to ja w to wadpie ale kazdy ma swoj gust:)



To jest temat ogólny o H4, a wy porównujecie wszystkie czesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie jest chyba jakiś dodatek do Heroes 4 chyba Equilbris czy coś takiego. Jest on darmowym dodatkiem tak samo jak In The Wake Of Gods(WoG) do Heroes 3.

Ja myślę, że Heroes IV to dobra gra, jedną grę gra się bardzo długo(ja zawsze gram tak, że wszyscy gracze są moi, więc jedna gra zajmuje mi kilka dni i później już nie chce mi się jej kończyć:D)
Teraz nie mam zainstalowanego Heroes IV (mam zainstalowane III i V, ale teraz w to nie gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:25, Paweł10 napisał:

Ja myślę, że Heroes IV to dobra gra, jedną grę gra się bardzo długo(ja zawsze gram tak, że
wszyscy gracze są moi, więc jedna gra zajmuje mi kilka dni i później już nie chce mi się jej
kończyć:D)



Ja mam ten sam problem. Zawsze odkrywam całą mapę i rozbijam wszystkich przeciwników. Ale scenariusze w kampaniach zawsze kończę na najwyższym możliwym lvl i dzięki temu poźniej jest łatwiej. Z czasem kolejne misje robią się nudne, bo są do siebie bardzo podobne i można je rozwiązywać w taki sam sposób. Ten problem podobno próbowali rozwiązać w dodatkach - ale czy im się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie H4 jest najgorsze w calej serii, nie ma to jak H3, w to zagrywam sie do dzisiaj.
Lista najlepszych Heroesow od najlepszego do najgorszego (wedlug mnie):
1. Heroes 3 ( super klimat, a grafika nawet dzisiaj mi sie podoba)
2. Heroes 2 ( tak samo jak w 3 czesci, fajny klimat, ale grafika juz nie dzisiajesza:P)
3. Heroes 5 ( extra grafika, ale klimat gorszy niz we wczesniejszych czesciach)
4. Heroes 1 ( fajnie mi sie w to gralo, ale juz od tego nie wroce, grafika mocno szczypie w oczy:P)
5. Heroes 4 ( nie ma tego klimatu, jak dla mnie tyle wystarczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 11:41, NuGGet napisał:

Jak dla mnie H4 jest najgorsze w calej serii, nie ma to jak H3, w to zagrywam sie do dzisiaj.
Lista najlepszych Heroesow od najlepszego do najgorszego (wedlug mnie):
1. Heroes 3 ( super klimat, a grafika nawet dzisiaj mi sie podoba)
2. Heroes 2 ( tak samo jak w 3 czesci, fajny klimat, ale grafika juz nie dzisiajesza:P)
3. Heroes 5 ( extra grafika, ale klimat gorszy niz we wczesniejszych czesciach)
4. Heroes 1 ( fajnie mi sie w to gralo, ale juz od tego nie wroce, grafika mocno szczypie w
oczy:P)
5. Heroes 4 ( nie ma tego klimatu, jak dla mnie tyle wystarczy)

Kazdy lubi inaczej.Ja akurat najbardziej lubie IV a zaraz potym III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro temat ogólny to ja sie zapytam (może i głupie pytanie) ale nie wiem jaką mam wersję Heroes V, dostałam ja od znajomego.
przez to że nie wiem jaką mam wersję to nie mogę dojść do tego dlaczego żaden z patch mi nie działa, a chciałabym uaktualnić grę z wersji 1.0 do np, 1.1, 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam takie jedno pytanie. W grze heroes IV można mieć zwoje zakleć i teraz pada pytanie jak sie nauczyć by umiał te zaklecie czekam na odpowiedź. A tak wogóle to gra jest fajna właśnie robie nową mapę i myslę żę będzie pełna rozrywki ; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie gram w heroes 3 SOD... i mam do Ciebie i dla Innych trudne pytanie jeśli chodzi o walke... mam do stoczenia mega pojedynek z kompem (pozion Najyższy)
oto czym atakuje
Bohater
A-12
O-15
M-16
W-16

mana - 535
moje czary to (wymieniłem te najważniejsze)
przyywanie żywiołaków, meteoryt, bersek,oślepienie,spowolnienie, tarcza, k, skóra

moje wojsko to:

oślizgi smocze 987
wiwerny krtólewskie 100
Bazyliszek krówlewski 500
Gorgona królewska 345
Hydra Chaosu 210
Reptilion 797

.........................................................................................
wróg
A13
O11
M16
W11

mana - 0...

wojsko :

magogi 1670
czarci lordowie 670
hydry 87
cerber 1574
Mirydy 440
Archanioły 412

---------------------------------------------------------------------------------
kilka razy juz go najechalem i wiem ze pierwszymi wojskami on rusza - archanioły atakują chydry... potem bodajze miryd... i jest moja kolej...

co doradzisz mi abym miał szanse go pokonać jeśli mi się to uda najprawdopodobniej wygram bo to najmocniejszy Heros na mapie z największym wojskiem.. czekam na wasze propozycje a ja zabieram sie za walke.. jak coś pisac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować