Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam pewien pomysł... jest ktoś z Was zainteresowany stworzeniem jakiejś stronki na darmowym hostingu z listą osób posiadających Ps3 z tego forum wraz z psnid? Sam mógłbym się tego podjąć, ale moje zdolności ograniczają się tylko do prostej tabelki, więc przydałby się ktoś bardziej obeznany w html''u. Ktoś chętny? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można podłączyć PlayStation 3 do PC/monitora?
mój monitor ma tylko wyjście D - Sub
http://www.vobis.pl/oferta/monitory/lcd/839283_samsung_syncmaster_920n.aspx
na podłączeniach się nie znam ... myślałem że konsolę można podłączyć pod kartę graficzną ale wyprowadzono mnie z błędu że tylko pod monitor - u góry w FAQ pisze że PS3 ma " VGA - do podłączania konsoli do monitora " - co to za kabel i jakie wejście trzeba mieć żeby podłączyć nim PS3 do monitora?

z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 06:15, Jagged napisał:

Są może jakieś MMO na PS3 ?


Jest kilka (nawet darmowe), ale tylko po japońsku. Niedługo powinno wyjść Free Realms (darmowe mini-mmo dla dzieci), a jeszcze później (ciekawe czy w przyszłym roku ;P) The Agency (które ciężko nazwać atrakcyjnym mmo) oraz DC Universe Online (zapowiada się bardzo dobrze, chociaż nie przepadam za amerykańskim komiksem).

Ogólnie ciekawą kwestię poruszyłeś. Nie potrafię pojąć dlaczego nie wypuszczono jeszcze porządnego fantasy mmo (bo głównie takie gry odnoszą sukces) na konsolach. Założę się, że gdyby któryś developer wypuścił grę wielkości World of Warcraft, Warhammer Online, Lords of the Rings Online albo Guild Wars 2 (bez monthly fees, tak jak na PC) to byłby to instant hit. Nie wspominając już o grach z mikropłatnościami które właściciele konsol tak uwielbiają. Z porządnym item-shopem można by wypuszczać nawet produkcje za darmo (co też uczyniono na japońskim Playstation Store) popatrzcie sobie na Ucharted Waters: Online - wygląda bardzo dobrze! http://www.youtube.com/watch?v=0mfE9lnDGQA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tylko znaczki (zakładam, że innej wersji nie ma ?).
Moim skromnym zdaniem na konsole powinni wypuścić coś z stylu Guild Wars, w jedynke ostro grałem, nie powiem. Ponad tysiąc godzin musi o czymś znaczyć ;)

Szkoda, że na chwilę obecną nie szykuje się nic w miarę ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje powyższe pytania?
zastanawiam się nad kupnem PS3 w zestawie z dwiema częściami Uncharted i nie wiem tylko czy podłączę ją do mojego monitora,czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 13:47, lis_23 napisał:

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje powyższe pytania?
zastanawiam się nad kupnem PS3 w zestawie z dwiema częściami Uncharted i nie wiem tylko
czy podłączę ją do mojego monitora,czy nie ...


Jedynym wyjściem jest kupno kabla VGA, niestety - są to rzeczy dość drogie. Za swój kabel BigBena do xboxa 360 dałem ponad 80 złotych. Jak patrzę na allegro najtańszy taki kabel do PS3 kosztuje 100 złotych ( http://allegro.pl/psp20-playstation-3-ps3-wii-kabel-vga-gold-tv-lcd-i1261179153.html), ale może uda ci się znaleźć coś taniej.

EDIT:
No i dźwięk będziesz musiał brać przez PC (będzie musiał być włączony kiedy grasz). Gdybyś miał jakieś szczegółowe pytania to pytaj; sam się dość mocno zastanawiałem jak to wszystko ogarnąć kiedy kupowałem x'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki
widzę że muszę się zastanowić ... kasy starczy mi ledwie na konsole,zastanawiam się właśnie co kupić: procek,płytę główną i pamięć czy PS3?
Jednak konsola wyniesie mnie tylko pozornie taniej - kosztuje 1300 zł + ten kabelek a wymienione wyżej części do kompa ponad 1600 zł - tyle że w przypadku kompa dostanę zwrot ok.500 zł za obecne części ( procek,płyta i pamięć ) a do konsoli nie mam z czego dołożyć ...
muszę więc to dokładnie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 13:21, Jagged napisał:

(...)

Akurat dzisiaj trafiłem na stronę dewelopera o którym dawno już zapomniałem. Jakiś czas temu jeden ze współzałożycieli ArenaNet (podobnie jak ty spędziłem sporo czasu w Tyrii) założył nową firmę - Undead Labs ( http://undeadlabs.com/) i zaczął pracować nad grą mmo przeznaczoną tylko i wyłącznie na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360. Nie będzie to "czysta" gra mmorpg w której nabijamy poziomy i wykonujemy questy, ale i tak zapowiada się smakowicie. Chłopcy z Undead Labs postawili na coś bardziej oryginalnego mówiąc wprost, że tradycyjne mmo jakie mamy na PC na konsolach się nie sprawdzą (Point & Click, masa skilli w które co chwilę trzeba klikać itp.) Napisali co mniej-więcej powinno posiadać mmo na konsolach tutaj: http://undeadlabs.com/2010/06/news/this-will-never-work/

Sama gra to massive multiplayer online zombie game. Czyli walka bardziej "swobodna" i strzelankowa - a do tego elementy które powinny występować w każdej zombie survival game czyli zdobywanie wody, pożywienia, szukanie narzędzi i zabezpieczanie budynków. Na początku można robić to samemu, ale dużo łatwiej jest znaleźć kompanów i razem z nimi budować fortyfikacje. Do tego crafting i bawienie się w rolnika. Jeżeli dobrze to przemyślą może powstać coś naprawdę rewelacyjnego. Nie natrafiłem jednak na informacje czy gra będzie Instanced czy też może zobaczymy otwarty świat. Mam nadzieję, że open world :)

20101008154205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki kabelek: z jednej strony D-Sub/VGA a z drugiej czincze + przejściówka na RGB - cena - 40 zł wraz z przejściówką - teraz się zastanawiam,czy to zadziała? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.
Czy w przypadku uaktualniania softu do PS3 muszę pobierać wszystkie poprzednie łatki, które były wypuszczane przez SONY, czy wystarczy jak pobiorę ostatnią z nich. W twj chwili niestety nie mogę dokonać aktualizacji bezpośrednio przez internet i będę musiał sciagnąć łątę/łatki na pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ - Playstation 3:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=2921

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

UPDATE: 22-08-2013 - M-I

Jak działa kolekcja gier w PS Plus

Po kolei.
Co miesiąc mamy nowy rzut gier, stąd mamy rzuty czerwcowe, lipcowe itd. - right? Right.

Problem w tym, że co miesiąc pewne gry też odchodzą z zestawienia.

Jeśli w trakcie obecności gier w PS Plus tylko je "kupimy" (w sensie, spróbujemy je ściągnąć), zostaną na zawsze przypisane do naszego konta i możemy pobierać je i uruchamiać tak długo, jak mamy abonament. Oznacza to, że im wcześniej zarejestrujemy się na PS Plus, to zakładając, że przy każdym rzucie będziemy chwytać za wszystkie gry, będziemy mieli więcej gier niż osoby, które zarejestrują się później. Jeśli stracimy abonament, tracimy też dostęp do gier z Plusa dopóki ponownie nie zakupimy subskrypcji.

Gry, które mają 60-minutowe próbki to inny dział, gdzie ściągamy pełne wersje działające tylko przez godzinę. Po ich upływie musimy grę po prostu kupić (albo czekać, aż trafi w którymś miesiącu do kolekcji gier na żądanie).

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&pid=9980

[m - K, 12-01-2012]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.

Świetna sprawa. Proponował bym nawet przypiąć tego posta.

BTW jesteś "zdublowany" na liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:16, Aragoth napisał:

Mam pytanko.
Czy w przypadku uaktualniania softu do PS3 muszę pobierać wszystkie poprzednie łatki,
które były wypuszczane przez SONY, czy wystarczy jak pobiorę ostatnią z nich. W twj chwili
niestety nie mogę dokonać aktualizacji bezpośrednio przez internet i będę musiał sciagnąć
łątę/łatki na pendrive.

Wystarczy, że ściągniesz najnowszą aktualizację. Nie trzeba pobierać starszych.

woko27
Całkiem fajna lista :). Przydałoby się żeby moderator przypiął ją do tego mojego posta na górze. Najlepiej skontaktuj się z nim przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Mnie też nie ma na liście, PSN ID: Bracio196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować