Zaloguj się, aby obserwować  
Mediv

Programy do ściągania plików - który najlepszy?

48 postów w tym temacie

Według mnie eMule to kicz, gdyż czasem trzeba czekać naprawdę bardzo długo aby rozpoczął pobieranie (ostatnio jak chciałem pobrać niewielki plik-dostępność ponad 300- czekałem 2,5 h i nawet nie kiwnęło palcem, że tak się wyrażę), za to bear share jest spox i Ares!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam program Free Download Manager, który można pobrać ze strony http://www.freedownloadmanager.org/. Możliwa jest integracja programu z dwiema przeglądarkami internetowymi - Mozilla Firefox i Windows Internet Explorer. Dodatkowo posiada możliwość wznawiania pobieranych plików, jak i ich kolejkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eMule jest dobrym programem tylko trzeba go odpowiednio skonfigurowac w opcjach.............. tez kiedys myslalem ze ten program sie nie nadaje, ale kiedys przeczytalem w niezbedniku jak skonfigurowac eMule i odkąd go skonfigurowalem od razu po klknieciu na jakis plik mi sie zaczyna sciagac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ares a propo mam pytanie u mnie ares włącza sie online po chwili a u mojego taty w kompie czały czas jest łaczenie raz tyklo sie połaczył po paru minutach, wiecie co moze byc tego problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy jest FlashGet. Nie używam go do ściągania piratów bądź innych nielegalnych cudów, lecz najczęściej do patchy. Mój internet czasami lubi się wyłączyć i wtedy nie muszą ściągać od nowa, tylko od miejsca, w którym zapisał to ten kochany programik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 10:36, Bakter Naktacz napisał:

Według mnie najlepszy jest FlashGet. Nie używam go do ściągania piratów bądź innych nielegalnych
cudów, lecz najczęściej do patchy. Mój internet czasami lubi się wyłączyć i wtedy nie
muszą ściągać od nowa, tylko od miejsca, w którym zapisał to ten kochany programik. :)

Ta a szczegolnie do sciagania filmikow z youtube;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 10:43, Lukas813 napisał:

Ta a szczegolnie do sciagania filmikow z youtube;p


Jak lubisz ściągać filmiki z YouTube, to proszę bardzo. Ja w każdym razie nie mam zamiaru tego robić, a FlashGet''a wykorzystuje do lepszych celów, czyli jak napisałem do ściągania patchy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować