Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

/.../

Z tego co wiem to z Fable była taka akcja. Ja doczekałem do końca filmików i napisów i nie było opcji grania dalej a do Windowsa też mi nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno. W każdym razie po zakończeniu dla xardasa i dla Innosa po napisach wywala do Windows...

Jeszcze (dla zabawy, na kodach) przejdę dla Beliara i może wtedy coś będzie...


Chyba spytam się CDP jak można się skontaktować z twórcami poradnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 16:15, Irc100 napisał:

Bym się tym nie martwił ale gdzieś. Tak mi się przynajmniej zdaje, czytałem że jak nie wyłączymy
napisów to się coś stanie. Możliwe że to było do gothic II bo tam tak było...


Nie. Po prostu po napisach w G1 był dodatkowy filmik o skarbie, w G3 nic takiego nie ma. I Z PEWNOŚCIĄ nic nie przegapiłeś, po prostu autor poradnika dostał nagłego przypływu weny twórczej. Zresztą Piranie tworzyły grę jako ostatnią (chcieli trylogię), JoWood chciał kontynuacje - ale ostatecznie padło na to pierwsze. Yyy... aaa, fakt, będzie Gothic IV... Ale nie będę się żalił. ;-)

EDIT: Może w dwójce coś było po napisach (filmik, na pewno nie dodatkowa gra), ale grałem tak dawno, że nie pamiętam. Mimo wszystko, nie wydaje mi się...

EDIT 2: Ojoj, pomyłka. Nie wiem, czy w JEDYNCE coś było, bo to w DWÓJCE było o skarbie. Ale kręcę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi z pierwszą częścią? Jaki filmik po napisach? W Drugiej części po napisach był filmik że płyną statkiem na kontynent i że mają tyle złota że chyba utoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem bo byłem u xardasa i mam zebrać artefakty adanosa w poradniku pisze że mam iść do Geldern więc poszłem i w poradniku pisze " Gdy już będziesz mógł poszczycić wystarczającą reputacją w Geldernporozmawiaj z Vakiem . Opowie ci o poszukaniach artefaktów oraz przekaże mapę wykopalisk. Czas ruszyć na poszukiwania pierwszego z magicznych przedmiotów - do Trelis " problem w tym że żadnego Vaka tam niespotkałem niedostałem żadnej mapy więc poszłem do Trelis zdobyłem respekt w Trelis i poszłem do Vaka i w poradniku pisze że sprzeda mi on ten artefakt za 50k złota a nic o tym niema jak z nim rozmawiam więc co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:22, Meykan napisał:

Bo w Geldern rządzi szaman Grok a nie Vak więc musisz iść do Groka przywódcy orków w Geldern.

Po prostu pomyłka w poradniku.


Ale poszłem do Groka i tam mam tylko pare zadań z gońcami więc je wykonałem prócz tego z tym wysłanym patrolem i niedostałem żadnej mapy i żadnego info a artefaktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:19, KrzychW napisał:

> Mam pytanie. Gdzie znajdę niewolnika Yussufa i Ramireza? Chodzi mi o tych z Mora Sul

Znalazłem mapę z Yussufem i Ramireazem.

dziękowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra z tym Vakiem to sobie poradziłem -zabiłem go ... i reszte miasta ale mam jeszcze jeden problem ten sam co ma Matias16162 z tym okienkiem Where is guru?? ciągle mi to wykakuje a mam 2 gb ramu i wyłaczone wszystkie programy więc niewiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:51, matiz09 napisał:

dobra z tym Vakiem to sobie poradziłem -zabiłem go ... i reszte miasta ale mam jeszcze jeden
problem ten sam co ma Matias16162 z tym okienkiem Where is guru?? ciągle mi to wykakuje a mam
2 gb ramu i wyłaczone wszystkie programy więc niewiem w czym problem


Spróbuj zainstalować najnowszą łatkę 1.12, pokombinować z plikiem g3.ini, zwiększyć ilość pamięci wirtualnej:

Aby zmienić ustawienia pamięci wirtualnej, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Mój komputer i z menu podręcznego wybierz opcję Właściwości. Następnie przejdź na kartę Zaawansowane, gdzie w polu Wydajność klikasz przycisk Ustawienia. W kolejnym oknie - Opcje wydajności - wybierz ponownie kartę Zaawansowane i kliknij przycisk Zmień w polu Pamięć wirtualna.

Szybsze i stabilniejsze działanie systemu zapewni, pamięć wirtualna o wartości 150% pojemności faktycznej pamięci RAM. Warto ustawić także, te same wartości dla minimalnego i maksymalnego rozmiaru pamięci wirtualnej
- źródło PC World Computer.

Powinno pomóc. Oczywiście, warto ''przeczyścić'' system, zdefragmentować partycje i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno pomóc. Oczywiście, warto ''przeczyścić'' system, zdefragmentować partycje i tak dalej...


Stary ja mam 768RAM, zrobiłem tak jak napisałeś i chodzi jakbym miał z 1GB! Dzięki stary. Thenks you very much!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:04, Matias16162 napisał:

Stary ja mam 768RAM, zrobiłem tak jak napisałeś i chodzi jakbym miał z 1GB! Dzięki stary. Thenks
you very much!


:-)
Wiesz, nic niezwykłego.
Dla wszystkich ciekawskich: ciekawa lista modów, być może widzieliście - ja pierwszy raz.

http://mitglied.lycos.de/webhdd/gothic3_enhancements.html - niestety po niemiecku, co i dla mnie było problemem w głębszym zrozumieniu opisów. Ale ściągnąć łatwo. ;-)

Mimo tych modów, ZDECYDOWANIE najbardziej polecam pakiet Erste Hilfe, znowu po niemiecku, ale nie wszystko. Opisywać mi się nie chce, ale pobrać warto. Tutaj - w wersji 1.3, ja z tego co pamiętam używałem 1.1. Troszkę naszukałem się po wygasłych linkach, ale jest:
http://www.aeonsx.de/extern/forum/aho/gothic_3_erste_hilfe.exe

Miłej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:58, DJ Szlafrok napisał:

Aby zmienić ustawienia pamięci wirtualnej, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Mój komputer
i z menu podręcznego wybierz opcję Właściwości. Następnie przejdź na kartę Zaawansowane, gdzie
w polu Wydajność klikasz przycisk Ustawienia. W kolejnym oknie - Opcje wydajności - wybierz
ponownie kartę Zaawansowane i kliknij przycisk Zmień w polu Pamięć wirtualna.


To rozumiem;]

Dnia 17.12.2007 o 20:58, DJ Szlafrok napisał:

Szybsze i stabilniejsze działanie systemu zapewni, pamięć wirtualna o wartości 150% pojemności
faktycznej pamięci RAM. Warto ustawić także, te same wartości dla minimalnego i maksymalnego
rozmiaru pamięci wirtualnej
- źródło PC World Computer.


Ale tego nie za bardzo ;/ gdzie mam wpisać te 150% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 22:16, mlynar911 napisał:

Szybsze i stabilniejsze działanie systemu zapewni, pamięć wirtualna o wartości 150% pojemności
faktycznej pamięci RAM. Warto ustawić także, te same wartości dla minimalnego i maksymalnego
rozmiaru pamięci wirtualnej - źródło PC World Computer.

Dnia 17.12.2007 o 22:16, mlynar911 napisał:

Ale tego nie za bardzo ;/ gdzie mam wpisać te 150% ??


Nie, to nie tak. W tych polu [Rozmiar początkowy]] wpisz mniej-więcej | 1,5 * Twoja ilość RAMu | , czyli jeśli masz 1gb RAMU, to wpisujesz w rozmiarze początkowym 1536. Rozmiar maksymalny (z tą różnicą, że musisz mieć właśnie tyle wolnego miejsca na danej partycji) ustaw na 4092 - jeśli Ci wolna przestrzeń na partycji pozwala. Teraz rozumiesz? ;-)


EDIT: No to może inaczej:

Rozmiar początkowy (MB): 1,5 * Twoja ilość RAMu
Rozmiar maksymalny (MB): jak najwięcej (czyli maksymalnie 4092)

Nie wiem czy to coś da, ale może warto ustawić rozmiar pliku stronicowania także na pozostałych partycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No to może inaczej:

Dnia 17.12.2007 o 22:23, DJ Szlafrok napisał:


Rozmiar początkowy (MB): 1,5 * Twoja ilość RAMu
Rozmiar maksymalny (MB): jak najwięcej (czyli maksymalnie 4092)

Nie wiem czy to coś da, ale może warto ustawić rozmiar pliku stronicowania także na pozostałych
partycjach.


jak mam 2 gb ramu to mam wpisać w początkowym 3072 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylnar - z lenistwa obliczone Windosowskim kalkulatorem - 1920.
Matiz - tak.

Mam nadzieję, że ktoś może opisać reakcję, jaką spowoduje ustawienie pliku stronicowania na wszystkich partycjach... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się