Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

nie tylko niebo sie zmienia ;]
zapisz gre i zobacz na save bedziesz mial tam kilkaset dni :D
to wkurza przy misjach jak masz dojsc gdzies lub Zrobic cos w np. 3 dni

moja rada skopiuj sejwy reinstaluj gre i wklej sejwy powinno dzialac
jak nie pomoze sciagnij najnowsze patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:48, lancuch napisał:

nie tylko niebo sie zmienia ;]
zapisz gre i zobacz na save bedziesz mial tam kilkaset dni :D
to wkurza przy misjach jak masz dojsc gdzies lub Zrobic cos w np. 3 dni

moja rada skopiuj sejwy reinstaluj gre i wklej sejwy powinno dzialac
jak nie pomoze sciagnij najnowsze patche



na jednym forum pisało zebym sterowniki aktualizował. zrobiłem to ale gra "znowu" zacina się w menu to zaczyna mnie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. Skąd wziąśc więcej złota? :D
Bo nie umiem ioprawiac zwierząt, kwitkow szkoda bo zawsze cos tam odnawiaja, a krasc nie umiem :D
Zaczołem grę od nowa i jak zwykle mam problem z wybicie tych orków obok Ardei co zlevają mi zadanie w Reddock żebym ich wybił. ;/;/ 4 raz próbuję ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey ludziska jaka jest najlepsza broń w grze i gdzie można ją znaleść ? na razie walczę orkową co ma 200pkt obrażeń..ale to chyba nie jest najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:37, lord siwy napisał:

hey ludziska jaka jest najlepsza broń w grze i gdzie można ją znaleść ? na razie walczę orkową
co ma 200pkt obrażeń..ale to chyba nie jest najlepsza...

Gniew Innosa-musisz otworzyć wszystkie skrzynie w grze wymagające 3 poziomu otwierania skrzyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:29, Matias16162 napisał:

mam problem. Skąd wziąśc więcej złota? :D
Bo nie umiem ioprawiac zwierząt, kwitkow szkoda bo zawsze cos tam odnawiaja, a krasc nie umiem
:D
Zaczołem grę od nowa i jak zwykle mam problem z wybicie tych orków obok Ardei co zlevają mi
zadanie w Reddock żebym ich wybił. ;/;/ 4 raz próbuję ;/;/;/

Zadanie z Jackiem, bronie orków, bierz wszystko z Adei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:16, Matias16162 napisał:

uzbieralo sie marne 5,000 złota. Ledwo na nowy pancerz, a mikstury, nauka siły itp?| ......

Zadania w Reddock, tarcze gladiatorów w Reddock są drogie kradzież rzeczy leżących na półkach w Reddock(miecze tarcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo kasy jest z uzbrojenia orków, z jednego to można myślę tak z 400-500 SZ wyciągnąć. No i staraj się wynosić rzeczy z domów, kiedy właścicieli nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

no i kolejny problem. Gram sobie gram a nagle moja postać przyspiesza i zwalnia a przy tym
widać jakby pory dnia skakały po co sekunde dzieje się to od czasu do czasu ale jest wnerwiające.
jakieś sugestje?


Eee, to proste. ;-) Prawdopodobnie masz dwurdzeniowy procesor od AMD. Wystarczy zainstalować sterowniki z płyty z grą.

Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

mam problem. Skąd wziąśc więcej złota? :D


Wiesz, jeśli chcesz grać pół-uczciwie, to korzystaj z tego, że NPC''om respawnuje się broń. Dobrym celem jest myśliwy Jens, bo koło jego chatki często zdarza się przebiegać... o Gornie na początku nie wspominając.

Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

Zaczołem grę od nowa i jak zwykle mam problem z wybicie tych orków obok Ardei co zlevają mi
zadanie w Reddock żebym ich wybił. ;/;/ 4 raz próbuję ;/;/;/


Dla mnie to zawsze były łatwiutkie zadania i to nie zależnie od poziomu. Patrol na farmie wybijesz tak - zabij szefa tak, aby pozostali się nie kapnęli, a potem wykańczaj ich, z tym, że najlepiej gdybyś "ustawił" ich jeden za drugim.
Drugi patrol jest już łatwiejszy.
W ogóle wystarczy tylko klikać LPM i od czasu do czasu dobijać... żałosne, ale skoro najskuteczniejsze... a każde większe kombinowanie karane jest śmiercią. Super, nie?

Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

> hey ludziska jaka jest najlepsza broń w grze i gdzie można ją znaleść ? na razie walczę
orkową
> co ma 200pkt obrażeń..ale to chyba nie jest najlepsza...
Gniew Innosa-musisz otworzyć wszystkie skrzynie w grze wymagające 3 poziomu otwierania skrzyń


A czy to właśnie orkowa halabarda nie jest najlepszą bronią? W dodatku ten zasięg...

EDIT:

Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

Zadania w Reddock, tarcze gladiatorów w Reddock są drogie kradzież rzeczy leżących na półkach
w Reddock(miecze tarcze... ) SPROBUJ ZABIC CHRISA gonca lesnego miedzy ARDEA a Vengard drogie rzeczy


A po co go ZABIJAĆ? Bez sensu.

Dnia 19.12.2007 o 18:24, Xanas napisał:

Patch 1.5 czy 1.12 nie pozwala na to!


Taaak? To dziwne, pewnie gramy dwie zupełnie różne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:20, Mitriandir15 napisał:

> uzbieralo sie marne 5,000 złota. Ledwo na nowy pancerz, a mikstury, nauka siły itp?| ......

Zadania w Reddock, tarcze gladiatorów w Reddock są drogie kradzież rzeczy leżących na półkach
w Reddock(miecze tarcze... ) SPROBUJ ZABIC CHRISA gonca lesnego miedzy ARDEA a Vengard drogie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:22, loytartoreto napisał:

Najlepiej na początku pobić Gorna zabrac mu topór za ponad 10 000 złota i tak w kółko.

Patch 1.5 czy 1.12 nie pozwala na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2007 o 20:24, Mitriandir15 napisał:

Patch 1.5 czy 1.12 nie pozwala na to!


Nie grałem z patchami więc mogłem o tym nie wiedzieć prawda? Nie musisz się unosić od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:22, DJ Szlafrok napisał:

A czy to właśnie orkowa halabarda nie jest najlepszą bronią? W dodatku ten zasięg...

Jesli masz walke 2 bronmi to najlepiej bedzie jak masz Miecz królewski i Miecz Przodków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:11, Mitriandir15 napisał:

> hey ludziska jaka jest najlepsza broń w grze i gdzie można ją znaleść ? na razie walczę
orkową
> co ma 200pkt obrażeń..ale to chyba nie jest najlepsza...
Gniew Innosa-musisz otworzyć wszystkie skrzynie w grze wymagające 3 poziomu otwierania skrzyń

heh to będzie trochę roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 14:27, DJ Szlafrok napisał:

Ten patch usuwa (modyfikuje) tylko zabezpieczenia gry, przez które bodajże nie dało się zainstalować
patcha 1.5 na polską i rosyjską wersję gry. Więc jeżeli grasz na 1.5 (osobiście udało mi się
uruchomić 1.5 na polskiej wersji) to raczej nie warto.
A może coś mi się pomieszało z tymi cyferkami? ;-)


Nom - troszeczkę :P

1.5 poprawia błędy, których nie chciało się poprawić Jowood''owi. 1.5.2 wyszedł aby usunąć zabezpieczenia antypirackie, ponieważ ułatwi to opracowywanie kolejnych community patchy :)

Także najpierw instalujemy 1.12 oficjalny a potem community 1.5.2 (chyba zawiera 1.5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie jako nie dostałem jasnej odpowiedzi

mam problem, kupiłem g3 orginałkę 2 dni temu dostałem nowego kompa:
procek: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3Dnow (2CPUs)
Ram:2045 Ram
Grafika :GeForce 8600GT 256 mb
Muzyka: Realtek HD Audio output
230 gb wolnego miejsca na dysku
to jest dość dobry komp więc nei mówcie mi że może zły komp

pograłem w g3 1 dzień na średnich detalach trochę się cieło ale jak dla mnie było super. doszedłem do cape dun zrobiłem kilka questów poszedłem na plaże, zapisałem grę i wyłączyłem i wyszedłem z domu na półtorej godziny potem wrócłem chcę siąść z powrotem intro leci spoko wchodze do menu wczytaj grę i ...tu załamka gra się wiesza juz w menu a po pół minuty komp sie restartuje. po restarcie znowu błagam pomóżcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się