Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

no ja już grę przeszedłem :D teraz pozostaje multi ale nie wiem z bardzo jak zagrać :/ zrobiłem konto na Steamie i kiedy włączam grę dla wielu graczy uruchamia się tylko steam :/ klikam na ikone od gry dla wielu graczy i nic jak mam uruchomić ta grę ?? czy muszę ją uruchomić przez steama?? więc jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:07, Silencer_pl napisał:

Czy ktos wogole moze grac w tryb Single Player?

Dnia 20.01.2007 o 12:07, Silencer_pl napisał:

Oraz czy polskie tlumaczenie jest tylko w FILMACH ? bo u mnie tylko tam i nigdzie wiecej.



A dałeś "Wyświetlaj napisy" ? Bo to tłumaczenie kinowe, tylko tekst. Gdzie to można znaleźć nie-amatorowi mówić nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:11, UMC.Hugo napisał:

no ja już grę przeszedłem :D teraz pozostaje multi ale nie wiem z bardzo jak zagrać :/ zrobiłem
konto na Steamie i kiedy włączam grę dla wielu graczy uruchamia się tylko steam :/ klikam na
ikone od gry dla wielu graczy i nic jak mam uruchomić ta grę ?? czy muszę ją uruchomić przez
steama?? więc jak??


Musisz dodać grę do swojego konta. Masz na górze Steama menu Gry i tam klikasz w autoryzacja. Tylko polecam się uzbroić w cierpliwość, bo Steam musi coś tam jeszcze dociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:17, Lone Wolf napisał:

> Czy ktos wogole moze grac w tryb Single Player?

> Oraz czy polskie tlumaczenie jest tylko w FILMACH ? bo u mnie tylko tam i nigdzie wiecej.



A dałeś "Wyświetlaj napisy" ? Bo to tłumaczenie kinowe, tylko tekst. Gdzie to można znaleźć
nie-amatorowi mówić nie muszę :)


Tak polskie napisy mam tylko w filmach - reszta napisow jest po angielsku ... a to nie tak chyba mialo byc

pozatym co jest do kija ze nie moge grac bo mi sie gra wywala .... :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 08:36, buras napisał:

włączony HDR (jakoś za bardzo go nie widzę ... screeny na pudełku
wyglądają bardzo oblivkowo).


W opcjach było napisane że HDR działa tylko na niektórych planszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:22, Silencer_pl napisał:

Tak polskie napisy mam tylko w filmach - reszta napisow jest po angielsku ... a to nie tak
chyba mialo byc


U mnie sytuacja wygląda podobnie, tyle, że gra mi się nie wywala do Widny. Czasem sie zatnie, ale to wina słabszego kompa.

Jednak mimo wszystko gra jest IMO wybitna. Wciąga i chce się po prostu w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:20, Bambusek napisał:

Musisz dodać grę do swojego konta. Masz na górze Steama menu Gry i tam klikasz w autoryzacja.
Tylko polecam się uzbroić w cierpliwość, bo Steam musi coś tam jeszcze dociągnąć.


ok dzięki juz grałem :D troche jest chaotycznie bo jeszcze nie znam sie za bardzo ale zapowiada się fajnie ;D oblężenia sa super ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:22, Silencer_pl napisał:

Tak polskie napisy mam tylko w filmach - reszta napisow jest po angielsku ... a to nie tak
chyba mialo byc

pozatym co jest do kija ze nie moge grac bo mi sie gra wywala .... :((((((


Przestaw w steamie język na polski.
Mam zainstalowany tylko tryb single, gry nie uruchamiam przez steam. Ale jak w steamie ustawię język na angielski to i gra jest po angielsku.

Dla mnie też gra się zawieszała często (podczas ładowania poziomu albo wyskakiwał błąd silnika gry), dla mnie pomogło wyłączenie filtrowania anizotropowego. Teraz mam ustawione filtrowanie trójliniowe i gra śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Slayer

tez mam bez AA i Trilinerar

teraz to wogole jakis koszmar - zainstalowalem od nowa - steam sciagnal do multi i do singla co tam chcial - kurde 200kb/s transfer i nagle zonk mm na starcie sie wiesza .... ja sie chyba zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:22, Silencer_pl napisał:

@ Slayer

tez mam bez AA i Trilinerar

teraz to wogole jakis koszmar - zainstalowalem od nowa - steam sciagnal do multi i do singla
co tam chcial - kurde 200kb/s transfer i nagle zonk mm na starcie sie wiesza .... ja sie chyba
zabije.


Na starcie? Może w momencie kiedy ma się wyświetlić filmik? Czytałem na forum ubi że z nimi też są jakieś zonki. Spróbuj odpalić grę z parametrem -novid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co instalacje mam co innego...

Okey

Wlaczam setup - wybieram instalacje tryb single i multi - wyswietla ze musze do Open Beta Steam walnac - instaluje steama potem przechodzi do DMa. Po zainstalowaniu steam sie wlacza - ustawiam konto wpisuje klucz i steam mi sie pyta co mam zainstalowac... i teraz juz sam nie wiem czy na tym etapie anulowac czy jechac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 x2 3808+
X1950Pro 256MB
1GB RAM PDP (na stałe, od czasu do czasu dodaje do 2GB)
Reszta w zasadzie mniej interesująca ...Asus A8R-MVP na Crossfire i inne bambetle które zwykle ma sie w kompie ...

@ michal19 -> Ano było. Pierwsze, co mi przyszło do głowy, to to, że tyczy się MP ... ale potem niczego nie byłem już pewien

Czy ktoś znalazł jakiś plik konfiguracyjny gry ? Oblivki i Gothice rozpuściły mnie pod tym względem ... :) A nie wpadło mi nic takiego w oko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 17:31, marlin15 napisał:

a jaki masz problem??

eee ... jeszcze żadem ... chyba że, tfu, tfu, coś się wykrzaczy ... <stuka w niemalowane>, odpisywałem na posta 4YoU ... zainteresował go mój config kompa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, opowiem o mojej długiej przeprawie z tą grą.
Najpierw po zainstalowaniu gra nie chciała działać - uruchomiłem w folderze z grą plik steam_setup, aby zintegrować grę ze steamem. Wszystko ładnie, czekam na update. Update skończył się godzinę temu, toteż odpaliłem grę, ale ojej - zgubiła się gdzieś polska wersja, toteż szybciutko z poprzedniej instalacji kopiuję pliki ( oprócz filmów ) do folderu gry w steamie - polska wersja wróciła - w tej chwili kończę kopiować filmy. Za chwilę powiem, czy coś z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować