Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

To jest DEMO wersji1.0.czyli wersja nie do konca zooptymalizowana.Tak samo jak z Gothickem 2:wersja1.0-straszne zaciachy.
1.2 super plynnosc!!! 9550 wystarczy do pogrania w sredno-wysokiej grafie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:00, filipchudy napisał:

ej ludzie dostałem mail od cd -projectu że zrezygnowali ze sprzedaży polskiej wersji edycji
kolekcjonerskiej to co będzie tylko angielska czy ktoś dostał takiego maila

Tak, zamiast polskiej Edycji Kolekcjonerskiej możesz kupić angielską Edycje Kolekcjonerską.
Twoje zamówienie zostało automatycznie zmienione na wersję angielską, jeśli takiej nie chcesz - po prostu anuluj zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:58, windows00 napisał:

> ej ludzie dostałem mail od cd -projectu że zrezygnowali ze sprzedaży polskiej wersji edycji

> kolekcjonerskiej to co będzie tylko angielska czy ktoś dostał takiego maila
Tak, zamiast polskiej Edycji Kolekcjonerskiej możesz kupić angielską Edycje Kolekcjonerską.
Twoje zamówienie zostało automatycznie zmienione na wersję angielską, jeśli takiej nie chcesz
- po prostu anuluj zamówienie.

ale gra bedzie spolonizowana czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 13:44, darth 16 napisał:

> > ej ludzie dostałem mail od cd -projectu że zrezygnowali ze sprzedaży polskiej wersji
edycji
>
> > kolekcjonerskiej to co będzie tylko angielska czy ktoś dostał takiego maila
> Tak, zamiast polskiej Edycji Kolekcjonerskiej możesz kupić angielską Edycje Kolekcjonerską.

> Twoje zamówienie zostało automatycznie zmienione na wersję angielską, jeśli takiej nie
chcesz
> - po prostu anuluj zamówienie.
ale gra bedzie spolonizowana czy nie???



Będzie, ale tylko wersja standardowa, edycja kolekcjonerska już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja naszczęście zamówiłem standardową wersję, będę miał spolszczenie :D. Ja naprawde nie wiem co jest w tej grze, że uzależniłem się od dema, codziennie muszę przejść chociaż raz demo, dziś będzie to już chyba mój 40 raz, odbija mi o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:09, Full Wypas napisał:


Ja naszczęście zamówiłem standardową wersję, będę miał spolszczenie :D. Ja naprawde nie wiem
co jest w tej grze, że uzależniłem się od dema, codziennie muszę przejść chociaż raz demo,
dziś będzie to już chyba mój 40 raz, odbija mi o_O

cóż jeśli niektórzy potrzebują spolszczenia to ja im nie bronie :) ale nie wiadomo czy polonizacja będize dobra (jak by co niech CDP nie bieże tego na super poważnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:42, Napek napisał:

http://www.mightandmagic.com/uk/ -dodany dziś nowy trailer. Bardzo fajny filmik, choć zdradza
niemały kawałek fabuły :P Moją uwagę zwróciła jedna rzecz - przeczytany na koniec tytuł: "Dark
Messiah Might and Magic". Gdzie zgubiło się ''of''? :|



Obejrzałem, niedowierzyłem i zrozumiałem, że zamówienie tej gry było jednym z moich najlepszych decyzji w życiu! Filmik od razu pobudził moją wyobraźnię- trzeba zabić 7 smoków, musi być nieźle, ciekaw jestem, jak będą się sprawowały moje towarzyszki, czemu jedna z nich zabiła Phenriga, no i w końcu jak będzie wyglądała kulminacyjna walka z tytułowym"Mrocznym Mesjaszem" (to chyba dobre spolszczenie ;)). Czekam z niecierpliwością, tylko 13 dni do przesłania przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********************SPOILERY***********************

Dnia 24.10.2006 o 19:36, Full Wypas napisał:

ciekaw jestem, jak będą się sprawowały moje towarzyszki, czemu jedna z nich zabiła Phenriga,

Bo to zła kobieta była...
xD

Dnia 24.10.2006 o 19:36, Full Wypas napisał:

no i w końcu jak będzie wyglądała kulminacyjna walka z tytułowym"Mrocznym Mesjaszem"

Zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo z filmiku wnioskuje, że... nie będzie finałowej walki z Dark Mwssiahem.
Przekonują mnie o tym dwie rzeczy. Pierwsza - widzimy z pierwszej osoby zabójstwo naszej towarzyszki, myśle, że to Sareth ją zabija. Druga - tekst naszego bohatera "What have i done?".
Dlatego uważam, że to Sareth jest DM. Przewrotna to teoria, ale jeśli jest prawdziwa - tym lepiej dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 20:00, windows00 napisał:

Przekonują mnie o tym dwie rzeczy. Pierwsza - widzimy z pierwszej osoby zabójstwo naszej towarzyszki,
myśle, że to Sareth ją zabija. Druga - tekst naszego bohatera "What have i done?".
Dlatego uważam, że to Sareth jest DM. Przewrotna to teoria, ale jeśli jest prawdziwa - tym
lepiej dla gry.



No nie wiem, przecież nie mógłby stać przed nim i jednocześnie nim być, prawda? Taka akcja jest na końcu filmiku, mi się już prędzej wydaje, że Dark Messiah ma taką moc, że może wpływać na umysł, coś jak w Eragonie, także czasem przejawiało to się w Star Wars :) Gdyby Sareth był tak potężny, jak Dark Messiah, to czemu musimy go szkolić od początku? Przecież na samym początku w filmiku jest pokazane, że Dark Messiah przywołuje coś ala wielkiego sukkubusa, czemu Sareth miałby tego nie umieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 20:05, Full Wypas napisał:

No nie wiem, przecież nie mógłby stać przed nim i jednocześnie nim być, prawda?

A skąd wiesz, że to jest DM? Może Sareth rozmawia z jakimś nekromantą, który chce w nim obudzić złe instynkty.

Dnia 24.10.2006 o 20:05, Full Wypas napisał:

Gdyby Sareth był
tak potężny, jak Dark Messiah, to czemu musimy go szkolić od początku? Przecież na samym początku
w filmiku jest pokazane, że Dark Messiah przywołuje coś ala wielkiego sukkubusa, czemu Sareth
miałby tego nie umieć?

Bo nie zna swoich możliwości i swojego przeznaczenia. Nie wie, że jest DM , ale wędrówka może obudzić "ciemną stronę mocy" Saretha.

Oczywiście to wszystko to tylko domysły. Prawdy dowiemy się jak skończymy DM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:36, Full Wypas napisał:

trzeba zabić 7 smoków(...)


No raczej nie 7 smoków :P Jeśli dobrze usłyszałem mowa jest tylko o czaszce siódmego smoka - Sar Elama - tego, który uwięził demony w środku ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 20:13, Napek napisał:

> trzeba zabić 7 smoków(...)

No raczej nie 7 smoków :P Jeśli dobrze usłyszałem mowa jest tylko o czaszce siódmego smoka
- Sar Elama - tego, który uwięził demony w środku ziemi.



A to przepraszam, niedosłyszałem, a co do windows00 to wydaje mi się, że po tych wszystkich filmikach to jest Dark Messiah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to on jest DM, a ta cała Xana, która ma mu towarzyszyć w wyprawie oprócz Leanne (to ta dźgnięta :P) to pewnie nikt inny jak tylko nasza ulubiona demonica Biara :P -to mój wniosek z trailera. Tylko wtedy, to w tym wszystkim podejrzany jest również mistrz Phenrig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować